Резултати от 1 до 2 от общо 2

Малко помощ за Hisense 50" E7HQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    5
    #1

    Малко помощ за Hisense 50" E7HQ

    Здравейте.
    Първи пост ми е така че ако засегна някой се извинявам.
    Телевизора от заглавието на темата го имам от 2 седмици и като изображение съм много доволен. Особено с убийствения червен цвят. Фен съм на Ферари във F1 и сега вече го видях с истинския му цвят.
    Да не се отклонявам и да изложа проблемите - за мен не са чак толкова големи, но ме дразнят.
    1. Player на филми от флашка или диск USB - мега зле. Пробвах с mkv файл(само такива гледам на филми) и го плейва, но без субтитри от файл srt и направо губи управление докато не го изключа от тока. Пробвах същото по мрежа през media от apps да чете от диск на рутера ми и там положението е по-добро. Плейва без проблеми и се поддава на команди от дистанционното, но субтитри пак няма.
    2. При споделяне на екрана от лаптоп или телефон - свързва се без проблеми. Проблема е че като му пуснa клип примерно от youtube се започва буфериране и накъсване та е страшно. Трябва да сваля резолюцията на 480p та да върви нормално. По тази точка да кажа, че не ми е проблемна мрежата, защото преди бях с Philips 4k телевизор и 2160p си ми вървeше нормално даже и през 2.5Mhz WiFi.
    Предварителни благодарности на всеки помогнал.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #2

    Отговор: Малко помощ за Hisense 50" E7HQ

    Това пробва ли?
    https://www.tab-tv.com/why-you-see-c...ur-hisense-tv/
    Забележка: В случай, че сте изтеглили файл със субтитри ръчно от вашия компютър/лаптоп, уверете се, че .srt файлът е именуван по същия начин като видео файла. В противен случай телевизорът няма да го разпознае.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за Hisense 12-ка
    От alonecrewbg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 25
    Последно: 20-11-17, 20:10
  2. Малко помощ за hisense
    От waradin във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 24-01-17, 21:12
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  4. Отговори: 3
    Последно: 01-06-11, 14:25
  5. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе