Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Съвет за LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    59
    #16

    Re: Съвет за LG

    Привет!
    И аз искам да си направя подарък за Нова Година DVD home system.
    Какво е предимството на наличието на USB? Какви файлове могат да се плейват от наличните на компютъра през USB на плеъра?
    Каква е разликата в LG системите с означение в края "TB", "SE", "SB", "SD"
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #17

    Re: Съвет за LG

    Здравей, не съм голям разбирач но ще споделя какво мисля. Преди няколко дни си взех LG LH-T551SB, цена 395лв е в Технополис. Аз също бях решил да дам 250-300лв но ме убедиха да взема малко по-мощно DVD. Не съжалявам за дадените пари тъй като разликата между моето и по-маломощните такива на мой приятели например:http://www.technopolis.bg/big_prod.p...r=30198&cat=82 е много голяма.
    Субтитрите си излизат прекрасно ( Опция за размера все пак би била полезна), работи бързо, безшумно е, досега каквото съм му пуснал го е плейнало, има си и USB което не е толкова безполезна екстра и гаранцията е 24месеца ( в сайта грешно са дадени 12).

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,248
    #18

    Re: Съвет за LG

    ceco7,
    Можеш ли да напишеш каква е големината на субтитрите за DivX, на черен непрозрачен фон ли са или по друг начин? GMC & Qpel възпроизвежда ли нормално след update? Например едната версия на "Nostradamus" & "Screamers" на всички плеери, включително на 760 извеждаше съобщение за неподдържан кодек. И накрая - колко лентови са озвучителните тела - 1 широколентов или два говорителя? Магнитно екранирани ли са Front & center или само както при Philips - Center?
    Само на полския сайт ли излизат updates за LG? Какъв му е адреса, защото наскоро на сляпо препоръчах LG player DVX162 и човека сега ме пита ще има ли update, защото примерно не му харесва големината на субтитрите. А доколкото знам за Zoran чипсетовите неофициални FW версии няма!

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #19

    Re: Съвет за LG

    Само на полския сайт ли излизат updates за LG? Какъв му е адреса,
    >>> http://pl.lgservice.com/

  6. rdk
    rdk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    131
    #20

    Re: Съвет за LG

    Gena_bs,
    тава за поддръжка на GMC(3 wrappoints) на сегашните MPEG-4 ASP плеъри го забрави, firmware не може да се оптимизира до такава степен, че да върви гладко защото той изисква двойно по-голяма мощност на процесора. Не вярвам някой пройзводител да направи двойно по-мощен процесор заради тази опция, която на практика не дава визуален ефект, а доста ще поскъпи продукта. Бъдещите плеъри с поддръжка на MPEG-4 AVC(part 10) ще имат необходимия потенциал, те сигурно ще си подържат и сегашния MPEG-4 ASP, но тъй като ще се оптимизират за AVC, а при него няма GMC пак не е сигурно дали ще му обърнат внимание.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,248
    #21

    Re: Съвет за LG

    Благодаря на всички за отзивчивостта!
    Тя работата на мен отдавна ми е ясна - 1500$ за PC и няма да имам никакви проблеми! Ама трябва и месечната ми заплатат да е от този порядък.
    Интересното е, че когато пуснах филм с GMC на LG LH-T760SB и Sony DVP-NS76H той тръгваше с много добро качество. За разлика от пълните с цифров шум кадри, възпроизведени от MTK базираните Philips HTS3115/12 и Pioneer DV-575A. Затова се надявах да са заключени софтуерно, ама явно не е така.
    Като капак в сайта на Zoran за Vaddis 8 (882 & 888) е посочена поддръжка GMC & QPEL, 135Mhz процесор и 8!!! Video DAC's. Явно GMC се отнася за DivX.

    Още веднъж - благодаря за отговорите!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    59
    #22

    Re: Съвет за LG

    Искам да попитам!
    Мога ли да свържа компютъра си със, например LH- Т551TB и да слушам музика записана на него и/или да гледам филм? Ако DVD има Wi-Fi връзка със компютъра за какви цели може да се използва тя? USB на системите само за включване на флаш ли става?
    Бих искал да попитам дали мога да включа в USB на системата адаптер USB to Wi Fi и така да я свържа със компютъра ми? Той има вградена карта Wi Fi на дъното!

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #23

    Re: Съвет за LG

    Къде го намерихте ъпдейта на полския сайт за LG LH-T 760 SB само не можах да разбера?

    Иначе и аз съм любопитен за повече инфо по темата - колко реда субтитри поддържа, има ли автоматичен пренос на дългите редове и т.н.т

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    19
    #24

    Re: Съвет за LG

    искам да споделя , че не ми харесва това, че стария ми плейър LG има компонентен изход и функция за разпъване на картината, а домашното ми кино LG T360SE има само скарт изход и като пуснеш пиратски запис картината неможеш да я помръднеш наникъде и си стои смачкана с черните черти отгоре и отдолу.Как може по-нов модел да няма основни неща , а стария плейър да ги има???

  12. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #25

    Re: Съвет за LG

    ЧНГ ,@Eddie ,Gena_bs, имам въпросния LG 760SB.Свалих ъпдейта за 760IA и след предварително четене установих,че тези два модела се различават само по тонколоните.На мой риск ъпдейтнах и сега разликата е в зареждането на диска - сега е много по-бързо и безотказно.Преди много мислеше и изплюваше някои дискове. Изкарва субовете на 4 реда(без подложка и се виждат добре),когато е необходимо и на големина са поносимо малки(може и по - зле).Няма проблеми с дългите редове.Звука е перфектен за кино DTS и 5.1Ch ,за стерео е добре но не е за HI-FI маниаци.Няма ZOOM при DivX и на DISPLAY показва само изминалото от филма време,но не и оставащото.Моята оценка - 5,5 от 6.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за ЛЕД ТВ 47
    От Иван Ненчев във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 29-03-14, 00:00
  2. Съвет за ДВР
    От get във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-13, 16:37
  3. Съвет за Ram
    От powerpc във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 13-05-07, 12:26
  4. Съвет за UPS
    От IBANEZ_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-03-07, 13:01
  5. Съвет за CPU.
    От fori във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 14-11-03, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе