Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

3D субтитри за вградения плейър на LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    66
    #16

    Re:3D субтитри за вградения плейър на LG

    Здравейте, понеже имате LG, бих искал да питам ползвате ли цифрова телевизия избрана с тунера на ТВ-то? На коя страна задавате настройката за да го ползвате(срещах някъде Финландия)? В този случай при гледане на филм от USB входа(чрез плеъра) имате ли проблем с кирилицата на субтитрите? Аз си вземах наскоро монитор LG с ТВ тунер и го имам този проблем,не фатален,но е дразнещ, исках да разбера как е при телевизорите. Благодаря предварително!

    P.S. Намерих опцията за да го оправя, сега всичко е ОК!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    12
    #17

    Re:3D субтитри за вградения плейър на LG

    Аз ползвам приемник на Булсатком и може да се каже че изобщо не съм виждал как работи приемника на самия телевизор.Моя е нагласен на България и общо взето нямам проблеми със субтитрите.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    90
    #18

    Re:3D субтитри за вградения плейър на LG

    Цитат Първоначално публикувано от dechon
    Колега от сума ти време се блъскам да си пусна 3D на телевизора през лаптопа обаче след като пусна филма се виждат двете страни обаче иконата за 3Д не е активна.По горе си споменал че трябва да се настрои да е на Native resolution обаче нещо не ми се отдава да го намеря.Я кажи къде точно да търся пък дано това е проблема.
    С каква видео карта си колега ако си с Нвидиа ще е лесно.Нативе означава резолюцията ти която поддържа телевизора или фиксирана резолюция(най-добрата за изображения на даден Тв Панел) ,за да гледаш 3д ти трябва 1920Х1080 фул НД почти всички 3д филми са в такав формат до сега не съм виждал с различна резолюция от тази ако разделителната способност е на по-малка няма да разпознае сигнала като 3д.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    60
    #19

    Re:3D субтитри за вградения плейър на LG

    Цитат Първоначално публикувано от Braikov
    С каква видео карта си колега ако си с Нвидиа ще е лесно.Нативе означава резолюцията ти която поддържа телевизора или фиксирана резолюция(най-добрата за изображения на даден Тв Панел) ,за да гледаш 3д ти трябва 1920Х1080 фул НД почти всички 3д филми са в такав формат до сега не съм виждал с различна резолюция от тази ако разделителната способност е на по-малка няма да разпознае сигнала като 3д.
    Прав си, ако е нВидиа е лесно мисля, че в някоя от 3Д темите бях описал. Ако не е нвидиа, трябва да прочетеш как става.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    90
    #20

    Re:3D субтитри за вградения плейър на LG

    да лесно е зависи също и то Windowsa,ако си с 7 няма ядове. Там ти разпознава телевизора с нативната резолюция ,за да ти разпознае 3д сигнала е задължително да си на 16:9 формат от плеъра

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    16
    #21

    Отговор: 3D субтитри за вградения плейър на LG

    Аз съм с този телевизор LG Cinema 3D ТВ, ново поколение LG 3D телевизори, LG 42LW579S 3D телевизор- LG телевизори, Smart TВ, Cinema 3D TВ, LED TВ, Full HD TВ, LCD TВ, плазмени телевизори и пише че чете както idx, така и ass(ето всички формати smi/*.srt/*.sub(MicroDVD, SubViewer1.0/2.0)/*.ass/*.ssa/*.txt(TMPlayer) /*.psb(PowerDivx)) обаче пробвах с да пусна идх+суб и нестава... не съм пробвал само идх да е в отделна папка..

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #22

    Отговор: 3D субтитри за вградения плейър на LG

    Цитат Първоначално публикувано от sinclar81 Виж публикацията
    Аз съм с този телевизор LG Cinema 3D ТВ, ново поколение LG 3D телевизори, LG 42LW579S 3D телевизор- LG телевизори, Smart TВ, Cinema 3D TВ, LED TВ, Full HD TВ, LCD TВ, плазмени телевизори и пише че чете както idx, така и ass(ето всички формати smi/*.srt/*.sub(MicroDVD, SubViewer1.0/2.0)/*.ass/*.ssa/*.txt(TMPlayer) /*.psb(PowerDivx)) обаче пробвах с да пусна идх+суб и нестава... не съм пробвал само идх да е в отделна папка..
    До момента никой не се е похвалил да е подкарал 3Д графични SBS/OU (идх+суб) субтитри от вграден плеър на телевизор. На линка, който си дал не пише да поддържа такъв формат субтитри, къде си го прочел?

    А иначе...

    3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. tx-p50vt50e-3d субтитри на вградения плеър!?
    От buferato във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 25-11-14, 20:00
  2. Как да оползотворя вградения в ТВ-то DVB-S/S2
    От p1leto във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 15
    Последно: 29-03-14, 21:07
  3. БГ субтитри за AD215 / BOA 85700 плейър
    От disem във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 05-12-07, 18:45
  4. DivX плейър без субтитри
    От alexi_dobrev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 05-09-05, 01:08
  5. какъв е вградения киризатор на .....
    От mistar_ti във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 13-12-03, 15:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе