Резултати от 1 до 8 от общо 8

LG 32 LW 4500 Problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    3
    #1

    LG 32 LW 4500 Problem

    Здравеите на всички.
    Имам проблем. Значи свързал съм телевизора към Пц'то, но проблема е че неми запълва целия телевизор. Направил съм настроиките както пише в книжката някои имал ли е същият проблем ?
    с HMDI кабел съм

    Сега имам проблем с резолюциата. Като пусна някои клип фулл хд, не ми се лепи по целия екран някои да има същият проблем ?

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:LG 32 LW 4500 Problem

    Многократно е коментирано ...от опциите на видео картата Underscan/Overscan.

  4. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #3

    Re:LG 32 LW 4500 Problem

    Цитат Първоначално публикувано от PIRATO
    Здравеите на всички.
    Имам проблем значи сварзал съм телевизора към Пц'то но проблема е че неми запълва целия телевизор направил съм настроиките както пише в книжката някои имали ли е съштия проблем ?
    с HMDI кабел съм




    сега има проблем с резолиуциата къто пусна някои клип фулл хд неми се лепи по целиа екран някои да има съштия проблем ?
    От менюто на тв влизаш на картина и задаваш Just Scan.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    3
    #4

    Re:LG 32 LW 4500 Problem

    Извиняваи приятелио но просто немога да го намеря това Just scan никаде в картина
    Намерих го just scan но пак съштата работа не стана ништо

  6. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #5

    Re:LG 32 LW 4500 Problem

    Добре тогава направи както ти каза stenly по горе в темата от опциите на видео картата.А на каква резолюция ти е компютъра,трябва да е 1920х1080,макар че за 32" няма нужда , може в настроиките на тв да разпънеш по височина и ширина екрана.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    3
    #6

    Re:LG 32 LW 4500 Problem

    Това става с разтеглянето но на мен проблема ми е че когато пусна клип не ми излиза на фулл и къто пусна 3д ми се разминава и не мога да го гледам

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    1
    #7

    Re:LG 32 LW 4500 Problem

    Здравейте на всички.Много ще съм благодарен на някой , ако може да ми помогне. Имам следният проблем. Купих си LG 32LW4500. Но не иска да чете mkv файлове от флашка.(пробвах с три вида флашки). Отидох до магазина. Там ми пуснаха от преносим диск mkv(уж) файлове и те си тръгваха без проблем. Занесох им моята флашка с трейлър в mkv формат. Пуснаха го на един 42LW4500 , но и там не тръгна. Пуснаха го на един 42 5500 или 6500( не видях) и там си тръгна без проблем. Какъв може да е проблема?

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8

    Re:LG 32 LW 4500 Problem

    Цитат Първоначално публикувано от ZvezdelinN
    Здравейте на всички.Много ще съм благодарен на някой , ако може да ми помогне. Имам следният проблем. Купих си LG 32LW4500. Но не иска да чете mkv файлове от флашка.(пробвах с три вида флашки). Отидох до магазина. Там ми пуснаха от преносим диск mkv(уж) файлове и те си тръгваха без проблем. Занесох им моята флашка с трейлър в mkv формат. Пуснаха го на един 42LW4500 , но и там не тръгна. Пуснаха го на един 42 5500 или 6500( не видях) и там си тръгна без проблем. Какъв може да е проблема?
    Зависи какво се "крие" зад контейнера mkv, отворете файла с MediaInfo и вижте подробностите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнения за дом.кино Samsung ht e 4500...
    От salky във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 18-05-14, 19:45
  2. Домашно кино BOSE и 3в1 Samsung Laser SCX-4500
    От riccoex21 във форум Продава
    Отговори: 18
    Последно: 22-10-11, 11:36
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-11-08, 21:34
  4. kakvo da si vzema Ati rageon ili Kyro II 4500 ???
    От mitak във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 20
    Последно: 23-10-01, 20:56
  5. Hercules 3D Prophet 4500 ревю в HardwareBG...
    От DPetrov във форум Коментирай новина
    Отговори: 25
    Последно: 22-05-01, 00:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе