Цитат Първоначално публикувано от vlplk Виж публикацията
Наскоро си закупих тв от въпросната серия LG 32LM3400 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria първото,което се набива на очи FULL HD, РЕЗОЛЮЦИЯ 1920 X 1080p ДА така е, но се отнася за по-големия модел 42LM3400 доста подвеждаща информация.И така, първите ми впечатления от тв-то,добра картина,добро ниво на черния цвят (фронтално гледане или не много голям ъгъл)3Д-то макар и пасивно се представя сравнително добре.Относно USB плеъра недостатък е липсата на DTS поддръжка, но с конверт нещата се оправят.И така, след закупуването на този модел флашка DT101G2 започнаха проблеми.При слагане на флашката излиза надпис (Грешка по скорост при прехвърляне на данни от USB устройство.Проверете вашето USB устройство и състоянието на връзката.) Ефекта е следния,на филми 720p-1080p (не Rip-нати) на места се получава доста дразнещо насичане на картината.Въпросът ми е проблема в плеъра на тв-то ли е или флашката.За съжаление нямам под ръка друга достатъчно голяма флашка,за да опита с нея.




Здравей, приятелю!За точно този модел дето пишеш "LG32LM3400ZA" мога ти кажа че съм изчел всичко дето има за него в бг и руските сайтове и аз като го купих се хвърлих на флашка 16 гб и започнах като теб да се ядосвам!След 2 седмици ровене разбрах ,че не ми трябва никаква флашка!Слушал ли си за DLNA свързване?С него не ти трябва нито флаш, нито hdmi.Инсталираш си "Домашний медиа сервер" и нямаш никакъв проблем.Единствения " косур " ми е че е на руски, но това не е проблем.С всеки друг сървър я субс няма я звук , а стози всичко си върви и не е trial, което е най - важното!Моят съвет е да погледнеш в гугъл за точно този сървър и няма да имаш никакъв проблем.Аз го ползвам от 1 година и нямам никакви оплаквания.

- - - - - - - - - -

DLNA сертифициран
домашний медиа сервер си сваляте и инсталирате и си гледате без никакъв проблем.Изпробвал съм 10 вида сървъри , но има проблеми с звук и субтитри.Ако ме послушате няма да сгрешите!Просто прочетете малко и ще видите, че всичко е толкова лесно и просто без флашки и hdmi :D