Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 70 от 113 ПърваПърва ... 2060686970717280 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,036 до 1,050 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    9
    #1036

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Моля за мнение за този модел / + и - /
    LG - LED TV 3D 49'' 49LB870V - Телевизори

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #1037

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    DSC_0022.jpg
    Някой да е ъпдейтнал с този толко важен ъпдейт за телевизори ЛМ

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #1038

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Не, все още не е излязъл май. Интересно какъв ще е.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #1039

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Аз ъпдейтнах. Имаше бая неща дето трябваше да се четат и да се съгласяваш с тях, но не ги изтраях да ги прочета.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #1040

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Според мен говорим за различни неща. След update 04.53.03 от 30.04 се появиха новите polices, за които говориш. След това се появи и съобщението, което venom-a е постнал.
    Този пост е редактиран от rudizl; 09-05-14 в 21:08.

  7. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #1041

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Аз също се ъпдейтнах. Прочетох до някъде правните бележки и другите допълнителни разяснения как този софтуер бил собственост само на LG и как нямам право да го модифицирам и други подобни бръщолевици. Следва прозорец в който има 3 квадратчета за поставяне на отметки - сиреч дали потребителя приема всичко или само някои от промените и предупреждение, че ако не приеме нищо, то някои от функциите на смарт телевизора му няма да работят. Едва сега официално се оповестява, че потребителите ще бъдат "следени" докато ползват телевизора си. Ако потребителя се съгласи с всичко, то ще се знае кой телевизор как и какво точно прави в момента. Ако няма одобрение от потребителя пак ще се знае, но с тази разлика че щяло да бъде анонимно или нещо такова. Друг е въпроса, че с одобрението се дава съгласие за допускане на бисквитки и копачи (уеб бийкънс)!?!? Аз също не съм изчел всичко до край, но не съм се съгласявал с нищо все още. Има такава възможност. Ако след инсталацията отхвърлите всичко и след време решите да разгледате за какво иде реч и да се съгласите или отхвърлите това може да стане чрез: настройка-поддръжка-правни документи. Версията, която съдържа този т.нар. "важен ъпдейт" е 04.54.03 и се появи на 06.05 или на 07.05 ако не ме лъже паметта. По повод на моите по рано описани проблеми отново няма никакво развитие. Не разбирам защо трябва да е насочена работата на програмиста към такива нещастни приложения, а не към нещо много по-съществено, като опит за подобряване на визуалното възпроизвеждане (все пак е телевизор) до колкото е възможно чрез софтуерни подобрения. При автомобилите (това ми е работата) сменяме и актуализираме софтуер на отделни агрегати и вече на много по-късен етап се намесваме в механиката да търсим проблем ако софтуера не помогне.... А бе то както е тръгнало май ще си търся един 50 инчов монитор и край с тези смарт истории и аналогова кола.... Лада, Москвич, Вартбург... Я по-добре Трабантче....
    Този пост е редактиран от frizera; 11-05-14 в 01:27.
    zabadara и podredko харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #1042

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Мнеее, 04.53.03 се появи на 30-ти април, като след него излезе съобщението за важен предстоящ ъпдейт.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #1043

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    тъпа работа , поне някакви подобрения няма ли, нови менюта , екстри , Де-блър да беха сложили ... а те ще ни следят кво гледаме, поне бъговете да виждат
    frizera и aldokalcone харесват това.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #1044

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    И ако не му ползвам смарт възможностите как ще ме следят? Ще capture-ват какво има на екрана ли? Примерно ако е вързан HDMI <-> PC? Но за SMART-а е кофти - да. LG ли са единствените хиени, които ги разкриха, че следят?
    frizera одобрява това.

  12. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #1045

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от rudizl Виж публикацията
    Мнеее, 04.53.03 се появи на 30-ти април, като след него излезе съобщението за важен предстоящ ъпдейт.
    Няма да споря ето снимки
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    competition одобрява това.

  13. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1046

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте!
    Не ги мислете!Телевизорите са си наша собственост и ще им слагаме каквото си пожелаем.Нека да ме следят и да се опитат да ми попречат, примерно, за смяна на фирмуера с такъв, но моднат, защото май работата ще стане като при андроид(смяна на фабричния ром с моднат такъв и пълен администраторски достъп(root)).Всичко вече се изкриви до такива неимоверни граници, че чак става нетърпимо да ни гледат като потенциални клиенти на всякакви таргетирани реклами!!!А и фризера е прав, че определено не се обръща внимание на двигателните функции на телевизора, а само на разни неизползваеми приложения, от които явно печелят доста, щом наблягат толкова много над тях!
    Лек ден.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1047

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Вчера ми пристигна ТВ-то LG 42LN5404 от разпродажбата в Техном@ркет. Оказа се, че е работил известно време в магазина, но колко точно не се знае (предполагам малко, съдейки по външния му вид), а искам да видя тези заработени часове. В първи пост прочетох само за два начина за влизане в Сервизното меню, които няма как да приложа, поради липса на необходимото оборудване. Има ли други опции или са само тези два варианта?
    Благодаря!

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1048

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Вчера ми пристигна ТВ-то LG 42LN5404 от разпродажбата в Техном@ркет. Оказа се, че е работил известно време в магазина, но колко точно не се знае (предполагам малко, съдейки по външния му вид), а искам да видя тези заработени часове. В първи пост прочетох само за два начина за влизане в Сервизното меню, които няма как да приложа, поради липса на необходимото оборудване. Има ли други опции или са само тези два варианта?
    Благодаря!
    Веднага го връщам на твое място!

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1049

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Засега не мисля. Пък и имам 7 дена, в които мога да го върна ако нещо се скапе. Дано всичко е наред и да не се занимавам с него.
    Произведен е Ноември 2013г., защитното фолио по рамката и стойката си седяха непокътнати, нямаше насъбрал се прах, дори прашинки липсваха. Опаковките на ДУ, книжки и болтчета не бяха разпечатани. Пуснах един FHD тест от статични фонове да видя за равномерност на подсветката и изгорели пиксели, всичко беше ОК. Само ми е любопитно за заработените часове.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #1050

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от pb4768 Виж публикацията
    Моля за мнение за този модел / + и - /
    LG - LED TV 3D 49'' 49LB870V - Телевизори
    Модела е нов е все още няма ревю
    LB870V - шаси LD42A.
    ::: LG Developer :::
    панел
    LC490EUH-LGF1 FHD 49INCH 1920X1080 450CD COLOR 72% 16/9 1300:1 120Hz Inverter N LED 3D(FPR) W/O T-con, 53.4W, 8Bit, 10000K, 178/178, 8ms LG Display Co., Ltd.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 70 от 113 ПърваПърва ... 2060686970717280 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе