Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 80 от 113 ПърваПърва ... 3070787980818290 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,186 до 1,200 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    21
    #1186

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от myst3 Виж публикацията
    .... При изключен динамичен контраст забелязвам, че телевизора (42LB730) продължава да си мени осветеността спрямо картината. Например в началото на филм, когато на черен екран излизат надписи се забелязва как черното не е напълно черно и щом надписа изчезне екрана потъмнява до толкова, че почти не се разбира, че работи (това в тъмна стая вечер). Като пак се появи надпис, осветеността се увеличава. Това е при изключни всякакви "подобрители" на картината, за които се сещате задно с динамичен контраст.
    За вс. случай, изключена ли е динамичната подсведка - local dimming/"локолно тъмни лед". При/според мен (LA690) същия "ефект" беше от това. Динамичния контраст и цвят (пак при/според мен) правеше едни петна като амеби вместо светлосенки по лицата на водещите.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    37
    #1187

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    99% съм сигурен, че Еко функцията съм я изключил. Като се прибера ще проверя.
    Видеото от първия линк от Амазон повече ми прилича на включен local dimming... При мен не е толкова осезаемо. Мога да го забележа, когато в стаята е по-тъмно и на панела се появи тъмен кадър.


  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    9
    #1188

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Колега може ли малко по подробно какво трябва да направя с тази програмка за да ми тръгнат субтитрите ?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1189

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от minix Виж публикацията
    Колега може ли малко по подробно какво трябва да направя с тази програмка за да ми тръгнат субтитрите ?
    Можеш да "извадиш" субтитри и/или аудио поток, които ти пречат.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #1190

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Някой да е забелязал подобен проблем на телевизор от ЛМ серията : При опит да се влезне в yoube приложението, естествено при мен зарежда супер бавно около 2 минути.. и после пак всичко е бавно, но при затваряне и връщане на ефирна цифрова телевизия, започва едно дробене на картината и разпадане на сигнала ? И се оправя чак след рестарт на тв ...

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #1191

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Ревюто е в 8 страници
    LG 55LB870V review: tv met webOS | Hardware.Info Nederland

    https://translate.google.com/transla...bos&edit-text=

    ----

    Собствениците на новите модели - какво стана с достъпа до LG apsstore ?
    Някой с акаунт да пробва пак.

    ----

    http://www.fwdmagazine.be/fwd/155973...w-lg-65ub980v/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-06-14 в 21:28.
    aldokalcone и dreamtm харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    55
    #1192

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    С lb650v съм....ъпдейт няма и следователно lg store не работи.Ония от lg незнаят или те смотват абе днес...всеки момент...Ни hbogo нищооо.Почнаха да ме нервят.Пробвах да сменя страната за услуги на lg с Англия ама нищо.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #1193

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/


  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    55
    #1194

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Благодаря ,но това го казаха още преди 2 седмици.В понеделник ми казаха до 24.00 ч. ще е тук.Е няма.Пак почаках .Вчера ми казаха до края на седмицата им били пратили писмо ама, както го казаха пак не е сигурно.Ей това не мога да разбера ,защо LG България не искат точна информация ами.."ние не можем да кажем" ,а кой да може от SONY ли.

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    5
    #1195

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    След четене реших и аз да си купя lg 42lb730v гледах го доста време и в магазина и у дома , но не забелязах разлика в картината . Но имам следния проблем имам домашно кино ht tx715 до сега си работеше със старият ми телевизор Samsung . Има изход HDMI , но като го сложа на новия ТВ не иска да възпроизведе звук . Пробвах и с AUX кабелите - пак нищо . Тв-то има функция за избиране на източник на звук - уви нищо не успява да тръгне . Най-странното е ,че като оставя кабелите от дом.кино в телевизора и след изкл. няма звук трябва да вадя HDMI кабелите и чак тогава тругва звука .
    Много ще съм благодарен ако успеете да ми помогнете .

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #1196

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Провери ли, дали има нова версия на фирмуер за ТВ? Виж дали домашното кино няма функция на кой изход да подава звук.

    Настройки за UB850
    http://www.avclub.gr/forum/showthrea...post1057114764
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-06-14 в 19:01.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    55
    #1197

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    И аз един въпрос.С ci модул съм.като превключвам каналите не ми изписва какво дават в момента.Някъква настройка....
    Модула е conax smith телевизора lb650v.

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    5
    #1198

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Провери ли, дали има нова версия на фирмуер за ТВ? Виж дали домашното кино няма функция на кой изход да подава звук.

    Настройки за UB850
    LG UB850v Series : Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια
    Благодаря за отговора. Няма нова версия на фирмуера . Има опция на тв да си избереш с кой изход какво да включиш - избирам си всичко точно звука на телевизора се спира и до там . Звук никакъв , променям и каналите на дом. кино и пак нищо . Утре отивам да купя оптичен кабел и да ги свържа . Дано да имам успех . Ако имате някакви идеи давайте .

  17. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    2
    #1199

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Купих си LG 47LB730V. Ако пусна нещо напълно бяло (снимка или сайт) се забелязва, че екрана е по-малко осветен в двата долни ъгъла. Употребата в ежедневието, обаче, много рядко дава такива чисто бели или други светли, едноцветни екрани. Пуснах един мач, един сериал, едно видео, което е снимано в парка - реално не можах да забележа неравномерната осветеност. Реших, че няма да връщам телевизора, защото не ми пречи чак толкова. Но съветът ми е - ако сте харесали някакъв телевизор, просто го купете. Занесете го у вас, пуснете нещата, които реално ще гледате на него и решете дали ви харесва. Законът ви дава право да го върнете дори да няма дефект и в магазина или ще го заменят, или ще ви върнат парите. Така че - купувайте и вижте как изглеждат реално нещата в помещението, където ще го ползвате. А за работата на самия телевизор нямам забележки. Менютата се сменят лесно. Към интернет се върза безпроблемно. Дистанционното, което работи като компютърна мишка също работи без засечки. Ъглите на виждане са добри. Контраста му също ми се вижда добър. Единственото, което ми липсва спрямо ползвания досега Панасоник е копчето за бърза смяна на формата. Защото някои от телевизиите в БГ все още са 4:3 и ме дразни да ги гледам разтеглени. В това отношение Панасоника е много user friendly.
    zabadara и Frogst харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1200

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Проблем с субтитрите имаш ли? Днес на моя LB730V пуснах Dark Knight Rises 1080p от тв-то давам encoding да е cyrillic, но пак са на маймуница, пробвах същите субтитри на други филми(X-Men first Class 1080p и Fast Five 720p) и субитрите на батмана си вървят, което казва че проблема е в самия видео файл. Това възможно ли е?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 80 от 113 ПърваПърва ... 3070787980818290 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе