Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 113 от 113 ПърваПърва ... 63103111112113
Резултати от 1,681 до 1,691 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    21
    #1681

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    От няколко дни и аз съм собственик на TV LG - LB700v .Метнаха ме с една прелепяна 10 пъти бройка,та това ми развали малко настроението,но както и да е. Днес го включих за сефте и съм доволен от него. Не виждам изгорели пиксели,цветовете са много ярки. Само нещо не успях да го вържа към нета. Уж намери WiFi-то и показа почти пълен обхват,уж се конектна,но не успях да отворя нито едно приложение изискващо и-нет. Например youtube или аппстора. Или дава сив екран или изобщо не отваря нищо. Ще пробвам по-късно или утре отново. Имам подозрение,че губи обхват,защото рутера е от евтините (подарък от виваком),а сигналът е през 2 стени.Другото,което не разбрах е защо при превключване на сигнал от цифрова телевизия на виваком от 2д на 3д нищо не се случва. От 3те опции,на първата няма разлика,втората и третата смесват екраните на едно и става яко мазало. Наслагва образи. Смятам че аз не правя нещо като хората. Днес нямах време да си поиграя,тия дни като имам почивен ден ще му се нарадвам. Зачел съм темата от първа страница,та се надявам да получа отговор на много от въпросите докато още чета.
    Поздрави от мен

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #1682

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    За интернет свързаност, си сложи ръчен IP адрес, а за DNS тия на БТК, щом си с техен нет. Първо конфигурираш автоматични настройки, за да си вземе адрес от рутера и после слагаш същия ръчно. Ако е в друга стая, не чакай добра връзка. Най добри резултати или с втори рутер за вътрешната мрежа с добра скорост на трансфер или кабел. Конвертирането от 2 в 3D не е ефектно.

  4. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1683

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    Някой има ли проблем с с плейване на филми през DLNA на 47LM620S?
    Ъпдейтнах с фирм 04.60.14 и повечето филми не искат да се плейват. Дава грешка "файлът е невалиден".
    Пробвах с Serviio и LG SmartShare.
    До сега, вече близо 2 години не съм имал проблем.Но от както съм то взел не обновявам фърма и тв-то си е о.к.Потърси някакъв начин да върнеш предишна версия.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6
    #1684

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    здравейте, имам следният проблем със тв lg 32LB561U, когато искам да променя зададеният транспордер за сат сканиране, тв директно се рестартира. проблема дойде от там че при сканиране на 39Е не излезнаха всички канали. изтрих всички транспордери ръчно и дадох мрежово търсене с идеята той сам да си намери транспордерите.
    някой знае ли как по дяволите да го оправя че много се ядосвам така

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #1685

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Привет! Имам един проблем с телевизора ми, модел LG 55LB731V, един път в седмицата, както си работи и се изключва сам! Проверих в настройките - няма включен таймер! И най интересното - един приятел има абсолютно същия модел и при него се изключва по същия начин!!! Направо не знам...някой, ако има идея, да помага!

  7. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1686

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от gogo68 Виж публикацията
    Привет! Имам един проблем с телевизора ми, модел LG 55LB731V, един път в седмицата, както си работи и се изключва сам! Проверих в настройките - няма включен таймер! И най интересното - един приятел има абсолютно същия модел и при него се изключва по същия начин!!! Направо не знам...някой, ако има идея, да помага!
    Забелязал ли си след колко време се изключва?Провери в Настройки-Време-Авто режим готовност .При моя си беше сложено на 4 часа,през които ако не се използва дистанционното тв-то се изключва,с цел пестене на енергия.Но това е при LM серията.Надявам се при LB също да има нещо подобно.
    П.П.
    За Много Години на всички съфорумци и по-малко проблеми през новата година

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    21
    #1687

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    За много години от мен.
    Успях да свържа компа към и-нет посредством кабел. Лошото е,че днес докато гледах някакъв мач забелязах dse При мен са като петна на няколко места. Не е супер фрапантно,но ме дразни. Пуснах много тестове в тубата за dse и го потвърдих. Сега просто трябва да се науча да не ги забелязвам. Леко разочарован съм.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #1688

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от zabadara Виж публикацията
    Забелязал ли си след колко време се изключва?Провери в Настройки-Време-Авто режим готовност .При моя си беше сложено на 4 часа,през които ако не се използва дистанционното тв-то се изключва,с цел пестене на енергия.Но това е при LM серията.Надявам се при LB също да има нещо подобно.
    П.П.
    За Много Години на всички съфорумци и по-малко проблеми през новата година
    Да си жив и здрав - така е, както каза - беше на 4 часа и го премахнах! Това е направено с цел, ако излезеш и го забравиш, да се изключи.
    За много години на всички!
    zabadara одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #1689

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от kar4o73 Виж публикацията
    ...Натискам настройки на дистанционното но не се появява никакво инфо за канала,а се отварят настройките за менюто...
    Проблемът е в дистанционното(AKB73975729), ако имаш програмируемо дистанционно го пусни за LG и тогава SETTINGS/Q.MENU сработва както е описано.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    8
    #1690

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    А като говорим за дистанционни, кажете има ли бърз начин с MagicRemot-a да се отваря листа с програмите без да минаваш през менюто долу вляво?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #1691

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Темата е заключена. Извинявам се за неудобството. Тези от вас, които не са получили отговор на въпроса си са свободни, да го зададат отново в новата тема.

    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tv-2015-a.html

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 113 от 113 ПърваПърва ... 63103111112113

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе