Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26
Like Tree5Одобрявам

Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    6
    #16

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    Блкагодаря много за бързите отговори. За съжаление нямаше много лични впечатления от този модел, на които се надявах .
    Последно питане, заслужава ли си човек да даде 700 лв повече за 200Hz и глезотии
    LG 42LA860V.AEE :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    или да си взема :
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...2LA691S-3D-LED
    Не ,че долният няма глезотии. Не се стеснявайте , ще съм благодарен за всяко мнение.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    59
    #17

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    Ако взимаш LA860, гледай да е заради екстрите там камери, soundbar-и .... Това с херците мисля, че не трябва да ти е водещото. Имам LA691 и съм сигурен, че който и вариант да избереш ще останеш доволен. Иначе глезотиите винаги си заслужават..

  4. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #18

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    По скоро това е нещо заради което си заслужава повечето пари,процесора - LA860 (ARM Cortex A9) 2x1.2@GHz [2GB RAM] (GPU-Mali-400 @320 MHz) срещу LA690 (Mediatek 5398 CPU ARM Cortex A9 1GHz Dual Core (Mediatek), RAM 1.25 GB) понеже тия 200 Hz какъв сигнал ще им пускаш за да усетиш разликата между 100 и 200 ...не знам

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #19

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    По-добре златната среда - LA740.

  6. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #20

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    По-добре златната среда - LA740.
    Е там пък даваш 200лв повече за .....цифрите на модела понеже всичко друго е еднакво

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    6
    #21

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    Имам едни приятели , водят се всезнайковци, които развиват теории за това , че сериите над стандартните 6-та и 5-та и то не само за ЛГ но и за Самсунг и филипс , материалите били по-ниско качество или се правели по поръчка за концерна , докато по високите серии 7, 8, 9 били правени при по-строг контрол и то от заводите директно за ЛГ , Самсунг ......и т.н. Може за това да има разлика в цената м/у 2-та модела. Другата теория е за свръхпроизводството и/или по-слабо търсене на по-горните модели да се ползват панелите за по-търсените модели ,така да не артисат.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #22

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    Е там пък даваш 200лв повече за .....цифрите на модела понеже всичко друго е еднакво
    Ами това си е твое мнение. Аз не смятам така.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #23

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    Цитат Първоначално публикувано от EVGO Виж публикацията
    Имам едни приятели , водят се всезнайковци, които развиват теории за това , че сериите над стандартните 6-та и 5-та и то не само за ЛГ но и за Самсунг и филипс , материалите били по-ниско качество или се правели по поръчка за концерна , докато по високите серии 7, 8, 9 били правени при по-строг контрол и то от заводите директно за ЛГ , Самсунг ......и т.н. Може за това да има разлика в цената м/у 2-та модела. Другата теория е за свръхпроизводството и/или по-слабо търсене на по-горните модели да се ползват панелите за по-търсените модели ,така да не артисат.
    Не знам дали визираш матриците или ТВ... Моя близка е началник бригада на една от поточните линии на единия от заводите на Самсунг в Словакия. Там се сглобяват всички LED серии на Самсунг - от бюджетните до върховите модели, но само по-големите размери. Малките (които са с размера на компютърни монитори) се сглобяват в Румъния.
    Доколоко знам 3тата серия на Филипс се прави от Вестел в Турция. Тъст ми има 4та, която е произведена в Полша.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    29
    #24

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    Цитат Първоначално публикувано от EVGO Виж публикацията
    Блкагодаря много за бързите отговори. За съжаление нямаше много лични впечатления от този модел, на които се надявах .
    Последно питане, заслужава ли си човек да даде 700 лв повече за 200Hz и глезотии
    LG 42LA860V.AEE :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    или да си взема :
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...2LA691S-3D-LED
    Не ,че долният няма глезотии. Не се стеснявайте , ще съм благодарен за всяко мнение.
    Ако не са ти проблем,парите си вземи 860,ако ги мислиш тия 700лв.и те притесняват,вземи 690,няма да съжаляваш телевизора е супер.Аз се колебаех между 740 и 690 разликата беше 100лева,и затова взех по скъпия 740,понеже няма да ги мисля тия 100лв.Реално погледнато и двата телевизора са 1080p,3dто им е е еднакво,100хц,са ти достатъчни за телевизия и филми.Ако държиш да ровиш в нета през телевизора и ползваш повече Смарт функцйте 860 ти е от по голяма полза заради по мощния процесор и повечето рам,има и вградена камера за скайп.Лично за мен щеше да си заслужава парите ако беше 4к,860ката,макар че на 42 инча няма да ги усетиш това е личното ми мнение решението е твое.

  12. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #25

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Ами това си е твое мнение. Аз не смятам така.
    Ами склонен съм да се съглася с теб стига да ми покажеш разликите !

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #26

    Отговор: Може ли някой да потвърди , че LG 42LA860V.AEE е с 200Hz Матрица + ОТЗИВИ

    Според мен, 7-а серия не страда в толкова голяма степен от доста често срещаните проблеми на 6-а серия - uniformity (еднаквост) на панела, banding, clouding и ефекта на мръсния екран.
    vipp1 одобрява това.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем със Samsung LCD - може би матрица
    От rossenboy във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-04-13, 19:34
  2. Може ли някой да помогне
    От TonyB във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 19-12-11, 21:29
  3. sarp AY-W22SE някой има ли отзиви?
    От kuuuuul във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 5
    Последно: 10-11-11, 21:58
  4. Някой има ли отзиви за SAMSUNG LE-40N87BD
    От elcos във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 29-12-07, 20:54
  5. Някой може ли да ...
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 04-09-05, 09:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе