Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20
Like Tree1Одобрявам

LG 42LM620S и проблем с youtube

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #16

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    От известно време забелязвам че и при мен доста бавно работи тубата ,но все пак си работи ! Нищо не е променяно в устройства и софтуер така че според мен проблема може да си е глобален а не локален !

  2.  
     
  3. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #17

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    От известно време забелязвам че и при мен доста бавно работи тубата ,но все пак си работи ! Нищо не е променяно в устройства и софтуер така че според мен проблема може да си е глобален а не локален !
    От къде гледаш YouTube - през приложението на телевизора или през браузъра му? Аз имам 4 устройства с това приложение и нито едно не се запъва с него освен телевизора. Да си призная честно вече ми писна да се мъча с тази шитня и май ще продължа да го ползвам само като монитор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #18

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Аз тормозих ЛГ грижата за клиенти за проблемите на Youtube приложението и за липсата на настройка De-blur в trumotion... пишете им и вие и се оплакваите ... а ето и отговорите :
    Аз:

    Защо телевизорите от серия 6 ЛА имат въпросната настройка ( TruMotion - De-blur) кйто е 400 Хз MCI a същия такъв от ЛМ серията , тази настройка липсва ? Уж са с еднакви херца а разликата е голяма ... На телевизор 47Лм670с , който няма тази настройка, картината е видимо по- лоша, по-мътна и размазана при бързо движение????? Да не говорим- че с последния софтуерен ъпдейт( 04.52.07), приложението на Youtube зарежда по 5 мин и изобщо не става за употреба..

    Те:


    Уважаеми Господине,
    Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!

    В моделите от серията LM има настройка TruMotion- De-Judder.Това са модели от 2012 година,докато серията LA е от 2013 година и има по-ширoка гама за настройки.
    Нямаме информация за проблеми при зареждането на приложението на YouTube.При проверка от наша страна то работи безпроблемно.

    Аз:
    Е как ще зарежда нормално, като преди не беше така и с последната версия на софтуера 04.52.07 за телевизор ЛМ670С приложението на youtube стартира супер бавно и цялостната му работа е затруднена и бавна .Интернет връзката ми е 100 мегабита.Нулирал съм настройките от менюто на телевизора след ъпдейта и положението е същото.. Има и доста хора който се оплакват от същия проблем, ще запиша и видеоклип ако трябва и ще го публикувам в Интернет да се види, че с тези ъпдейти на софтуера за телевизора вместо да се подобрява качеството на картината и цялостната работа на телевизора то точно обратното става. И картината е по-зле , по-размазана,по-мътна,без фокус, с кофти динамика.Да не говорим ,че дори този телевизор ме съмнява, да има и 100 реални херца,както и липсата на настройка за движенията De-blur в Trumotion го потвърждава.

    Те:



    Уважаеми Господине,
    Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!

    Благодарим Ви за забелязването на този проблем.Ще предадем оплакването Ви на отговорните за това лица.В този случай,моля изчакайте следващото Софтуерно обновяване,което ще разреши този проблем.

  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #19

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    ......................

    Аз:
    Е как ще зарежда нормално, като преди не беше така и с последната версия на софтуера 04.52.07 за телевизор ЛМ670С приложението на youtube стартира супер бавно и цялостната му работа е затруднена и бавна .Интернет връзката ми е 100 мегабита.Нулирал съм настройките от менюто на телевизора след ъпдейта и положението е същото.. Има и доста хора който се оплакват от същия проблем, ще запиша и видеоклип ако трябва и ще го публикувам в Интернет да се види, че с тези ъпдейти на софтуера за телевизора вместо да се подобрява качеството на картината и цялостната работа на телевизора то точно обратното става. И картината е по-зле , по-размазана,по-мътна,без фокус, с кофти динамика.Да не говорим ,че дори този телевизор ме съмнява, да има и 100 реални херца,както и липсата на настройка за движенията De-blur в Trumotion го потвърждава.

    Те:



    Уважаеми Господине,
    Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!

    Благодарим Ви за забелязването на този проблем.Ще предадем оплакването Ви на отговорните за това лица.В този случай,моля изчакайте следващото Софтуерно обновяване,което ще разреши този проблем.[/QUOTE]


    А дано ама кога??? От Декември месец няма нищо ново за LM серията.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #20

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Software_File(Version_04.53.02).zip 18/04/2014 - Има подобрение в работата на youtube приложението. За друго още не съм забелязал.
    iwan33 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с Youtube (smart tv)
    От Blue_Hulk във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 13-01-15, 12:16
  2. Проблем с 3D на 42LM620S
    От Мирослав Колев във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 28-03-14, 02:21
  3. Toshiba youtube app проблем!
    От ichigoxt във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-12, 11:44
  4. Проблем с youtube.com
    От valentin1000 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-02-12, 19:35
  5. Проблем с Youtube и Opera - Go Upgrade
    От Eddie във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 16-04-10, 17:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе