помогнете с мнение за Smart LED LG, 55" (139 см), Ultra HD 4K, 55UB820V
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,326
    #16
    Недостатъци - менюто, плейъра, смарт функциите.
  3. Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Jambol, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    37
    #17
  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Варна
    43,326
    #18
  5. Тук е от
    Dec 2009
    Jambol, Bulgaria, Bulgaria
    37
    #19
    Благодаря !!!
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Подобни теми
  1. Отговори: 5
  2. Търся Smart или 3D с Smart TV до 1000лв 32"-46"
    От radibg2 във форум Телевизори
    Отговори: 8
  3. Избор на 40" FullHD 3D Smart TV