Резултати от 1 до 2 от общо 2

Здравейте отново на всички за много години имам един въпрос за моя телевизор а именно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    54
    #1

    Здравейте отново на всички за много години имам един въпрос за моя телевизор а именно

    LG 55LB 679V има ли отнякъде да погледна някакви оптимални настройки на картината благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    58
    #2

    Отговор: Здравейте отново на всички за много години имам един въпрос за моя телевизор а именно

    Всичко е въпрос на вкус. Изключи си всички системи за подобрение на картината.
    Почваш да настройваш цвят,подсветката,контраста и остротата,постигайки най добри за теб стойности.
    После започни да влизаш по другите опции за подобрение и вкючвайки от OFF на HIGH директно за да забележиш какви рязки промени настъпват в картината и да се научиш,коя система какво регулира. Играейки си 10-15 минути ще разбереш коя настройка е за Теб.
    Ако се олескат нещата има бутон Reset на стойностите и почваш от начало....

    - - - - - - - - - -

    Чак сега видях,че си ми писал на лично....Дал съм ти телефон ако искаш ми се обади....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 25-12-15, 11:09
  2. Отговори: 5
    Последно: 17-01-12, 20:23
  3. Един бърз и спешен въпрос за ЛСД телевизор
    От nick_jbl във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 04-02-09, 23:59
  4. Отговори: 2
    Последно: 02-10-06, 20:37
  5. Имам един въпрос.....
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 25-11-03, 10:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе