Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28
Like Tree4Одобрявам

LG Magic Remote Control

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #1

    LG Magic Remote Control

    Темата ще е само са LG Magic Remote. За всички видове и модели и въпроси свързани с тези дистанционни.
    За моделите от 2016 е AN-MR650
    За моделите от 2015 е AN-MR600
    За моделите от 2014 е AN-MR500
    За моделите от 2013 е AN-MR400
    За моделите от 2012 е AN-MR300
    За моделите от 2011 е AN-MR200

    Много от телевизорите нямат вкючено Magic Remote и трябва да си го купим допълнително.
    Ако ви се струват скъпи, понякога се намират на добра цена в OLX или Ebay.co.uk
    Предимства: Може да се ползва като универсално дистанционно , има гласово разпознаване и контрол, скролиране с клик, Посочване - Благодарение на сензорите за движение, можете да избирате между опции в менюто като просто посочите и кликнете.

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от brave; 09-07-16 в 17:51.

  2.  
     
  3. Novice Аватара на zebster
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    9
    #2

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Някой знае ли дали AN-MR300 ще стане за телевизори 2016 ?

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #3

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Силно се съмнявам...Вероятно ще работят само някои основни функции.

    AN-MR650 Magic Remote Control with Voice Mat for Select 2016 Smart TVs
    Input Capabilities Pointing, Drag & Drop, Wheel, Voice Recognition, Universal Remote, Number Key Pad, Magic Zoom
    Compatible OLED Models G6, E6, C6, B6
    Compatible Super UHD Models UH950, UH855, UH850, UH780, UH770
    Compatible UHD 4K Models UH670, UH660, UH650, UH635, UH630

    LG Magic Remote: TV Remote for Smart TVs | LG USA

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #4

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Не само базови функции ами точно нищо няма да работи. Телевизор 2015 с MR 500 за 2014 работи само Power бутона.
    Този пост е редактиран от espace; 25-09-16 в 12:22.

  6. Novice Аватара на zebster
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    9
    #5

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Благодаря ви. И аз намерих същото инфо за съвместимост, но си мислех ,че поне базовите функции и тъч пада ще работят.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    84
    #6

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Здравейте
    Миналата година купих 55 инча с меджик ремоут дистанционно е телевизора, може ли да се настрои дистанционното да управлява СТБто на виваком, става въпрос за ИП телевизията стбто е от черните Huawey но точния модел не мога да кажа в момента. И как точно става?

    Изпратено от моят Le 1 Pro с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    26

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    84
    #8

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Абе това го ппочетох ама не стана нещо, ако някой е наясно моля да драсне два реда.

    Изпратено от моят Le 1 Pro с помощта на Tapatalk

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #9

    Отговор: LG Magic Remote Control

    MagicRemote работи с радиовълни на 2,4GHz. Има и IR светодиод, който е активен при изключен телевизор на Power бутона, бутоните с цифри и бутоните са смяна на канала. От тези "активни" бутони може да се стартира телевизора. След старта само Power бутона остава да излъчва чрез IR светодиода и чрез него може да се загаси TV. Всички други бутони излъчват само радиочестоти.Та шанса ти да подкараш с него STB Huawei, който е с IR дистанционно е никакъв. То LG телевизор от различна година не можеш да управляваш със по-стар или по-нов модел Magic Remote .

    Извинявам се, сега прочетох и аз упътването и излиза, че може и да е възможно с някои устройства и в някои държави. Явно се конфигурират част от бутоните да продължат да излъчват чрез IR. Благодарение на темата видях че имам и бутон който не бях забелязал досега
    Този пост е редактиран от espace; 30-01-17 в 19:00.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    84
    #10

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    MagicRemote работи с радиовълни на 2,4GHz. Има и IR светодиод, който е активен при изключен телевизор на Power бутона, бутоните с цифри и бутоните са смяна на канала. От тези "активни" бутони може да се стартира телевизора. След старта само Power бутона остава да излъчва чрез IR светодиода и чрез него може да се загаси TV. Всички други бутони излъчват само радиочестоти.Та шанса ти да подкараш с него STB Huawei, който е с IR дистанционно е никакъв. То LG телевизор от различна година не можеш да управляваш със по-стар или по-нов модел Magic Remote .

    Извинявам се, сега прочетох и аз упътването и излиза, че може и да е възможно с някои устройства и в някои държави. Явно се конфигурират част от бутоните да продължат да излъчват чрез IR. Благодарение на темата видях че имам и бутон който не бях забелязал досега
    Четох че на по старите модели на дистанционното може да подкарат последните хд естебета на булсатком като региона на тивито се нагласи на Полша, та затова и питам де.
    Ама явно на хуавея няма да стане, не е болка за умиране ама беше добре да се разкара поне едното дистанционно. Благодаря на отзовалите се [emoji1]

    Изпратено от моят Le 1 Pro с помощта на Tapatalk

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #11

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Провери и тук
    index

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    84
    #12

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Провери и тук
    index
    Утре ще е че съм след бачкане и едвам гледам.

    Изпратено от моят Le 1 Pro с помощта на Tapatalk

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #13

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Момци да ви питам и аз.Значи дистанционното ме е AN-MR600.На тв-то съм му забол кабеларка,но от около 2 месеца имам и IPTV,свързал съм го с HDMI и като превкл.на избрания порт на HDMI гледам и IPTV.Боксчето ми е MAG 250 и интернет доставчика ми предлага телевизия,съответно от тях взех боксчето и те са ми направили съответните настройки за да гледам.Та да ви питам и аз,има ли някакъв шанс въобще със евентуални настройки..ако има такива де..Magic Remote да управлява боксчето???С две думи:да си ползвам като цяло само дистанционното на тв..Изчетох и по горните мнения,порових се и из нета тук там..но като цяло нищо конкретно по тоя въпрос не открих.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    2
    #14

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Здравейте, имам нужда от помощ, имам оригинално дистанционно на едното тиви и е модел AN-MR650А
    с копчетата на нетфликса и амазона , преди малко си бях пуснал един филм по смарт шера с вградени субтитри и както си бях легнал на дивана без да искам съм натиснал нещо дистанционното и субтитрите станаха много големи и перфектно за гледане ако носиш очила примерно, опитах се да ги намаля, но не знам как, изключих телевизора и пак го включих и си бяха нормални... въпроса ми е как се увеличават и намаляват, защото и идея си нямам каква комбинация ли какво съм натиснал та се уголемиха, а ми стана интересно

    забележка, тва тиви е 49SJ800V - ZB
    версията на софтуера му е 04.70.85

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    24
    #15

    Отговор: LG Magic Remote Control

    Здравейте!От известно време ми се появи проблем - пойнтера на magic remote изчезва известно време след включване на телевизора, като заедно това се загубват и всички функции на скрол бутона. Възстановява се след по-продължително изключване на ТВ. Възстанових заводските настройки на ТВ, нови батерии на дистанционното...без промяна.
    ТВ e LG 49JU7507, magic remote модел AN-MR650A.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. remote control
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 27-03-05, 04:58
  2. Remote Control на PC
    От the_unique във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-01-05, 14:00
  3. Ip Magic Total Control??????????
    От spidera във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 25-08-03, 08:21

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе