Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16
Like Tree3Одобрявам

PLEX за LG с webOS 2.0?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    22
    #1

    PLEX за LG с webOS 2.0?

    Привет! Някой знае ли дали е разработено приложението за телевизори LG с webOS 2.0 и ако има такова как да го намеря и инсталирам? Интересува ме специално за този модел: LH570V - Full HD LED TV - LG телевизори, Full HD TV с 43 (108 cm) размер на екрана, операционна система умна и метален дизайн
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #2

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Приложението PLEX трябва да го имаш в LG WEB STORE.Сваляш си на компа plex media server,правиш си акаунт със съответните му там настройки,създаваш си библиотека по избор.После активираш приложението на тв.Логваш се с акаунта и зяпаш споделените папки в сървъра като цяло.Аз лично не съм много очарован от PLEX..Качих си plex да пробвам 4k как ше върви....сече и буферира та се кине....нета ми е бетон,но тествах само през wifi...с пач кабел може да е по добре..Доста си поиграх с тоя plex..има доста гъзарийки в него...инфо за филмите,постери,рейтинг и т.н.На мен лично по ми допада Smart Share..бързо,лесно и удобно...върви всичко без проблем..Единствения недостатък при него е че има ограничение до 1920x1080...PLEX го тествах само заради 4к...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    22
    #3

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Ами точно затова писах тук, защото не го намирам в LG content store е на моя телевизор. Имам приложението на другия ми телевизор Самсунг и исках да гледам един сървър който ми споделя един колега. При мен работи супер приложението на Самсунга и съм много доволен. Иначе както казваш и ти за DLNA си ползвам Smart Share.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #4

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Да ти кажа моя тв е LG UF8507 - ULTRA HD LED TV - LG телевизори, с размер на екрана 49 (124 cm), webOS 2.0 операционна система и harman/kardon аудио система Преди доста време се зачетох някъде из мрежата за тоя PLEX .Оказа се че и на моя samsung 32J5500 го имаше..Разрових се и из LG content store и се оказа и че и там го има...та му ударих една тест проба и на двата тв.И 2та тв са с ъпдейтната до последната версия на firmware..При мен с ъпдейтите гледам че вече е webOS 2.2.1..PLEX върви спор няма ма съм тествал само през wifi и може би заради това от време на време накъсваше.Ти разрови ли се хубаво из приложенията??Мисля че имаше опция:всички приложения и игри в LG content store,там разрови ли се??Нека и някой друг се включи в темичката да изкаже мнение по въпроса ако може...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    22
    #5

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Цитат Първоначално публикувано от bobkatagaz Виж публикацията
    ....При мен с ъпдейтите гледам че вече е webOS 2.2.1....Мисля че имаше опция:всички приложения и игри в LG content store,там разрови ли се??Нека и някой друг се включи в темичката да изкаже мнение по въпроса ако може...
    Ще проверя точно коя версия е моята ОС, а иначе аз точно затова отворих темата - понеже не ми излиза опцията "всички приложения и игри", имам нови, популярни, и не помня другите ама "всички" няма. Довечера пак ще проверя и ще снимам. Благодаря ви за отговорите за сега!

  7. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #6

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    В офиса имаме LG с WebOS 1 и в неговия Store също има Plex и работи нормално.
    Имайте предвид че приложенията се подават според държавата на която е настроен TV (отделно от езика на интерфейса) така че може да има разлики, ако не е BG.
    Въпреки че предполагам, че Plex го има за всички държави, освен ако някъде не е забранен по някаква причина.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #7

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    pecatamz Преди малко се разрових в моя LG content store и щракнах малко снимчици да видиш при мен как е.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    22
    #8

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Благодаря ти! Ясно при теб как е, лошото е че при мен го няма менюто "всички"! Ако има някой с телевизор като моя, нека се включи за да каже и при него ли е така или проблема е само при мен? Ето как изглежда:
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #9

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    @pecatamz: Провери ли региона на услугите? И в Content Store-а провери ли в секция "Забавление" ?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #10

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Добре де,нали уж и двете са WEB OS 2.0 по пътя на логиката не трябва ли уж да са еднакви приложенията..При теб ми се виждат малко поорязани нещата.Би трябвало plex да излиза и в секция популярни или забавления...Знам ли...Нека и друг се включи да даде мнение ако може..

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    22
    #11

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Цитат Първоначално публикувано от Zetle Виж публикацията
    @pecatamz: Провери ли региона на услугите? И в Content Store-а провери ли в секция "Забавление" ?
    Повярвай ми, поверил съм по няколко пъти всички секции преди да пусна темата!
    Явно при мен е орязан доста Стора. А дали може да се инсталира Plex-а по друг начин, примерно от флашка и ако да, от къде мога да го сваля?

  14.  
     
  15. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #12

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Ако искаш провери дали имаш XPlay- https://xplay.itkey.ru/. Официалното приложение ми скъса нервите защото постоянно искаше да транскодира и ми правеше някои проблеми със субтитрите и затова сложих XPlay- https://forums.plex.tv/discussion/168315/xplay-webos. Трябваше да платя 7 паунда за да ми отключат демото, но оттогава не съм си пускал мултимедийния плейър. Доколкото разбирам може да се инсталира и от флашка- XPlay - неофициальный клиент к Plex Media Server : webOS-телевизоры - Программы.
    pecatamz и bobkatagaz харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    22
    #13

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Да, благодаря за предложението! Това също го гледах, но не ми се рискува за сега с него, не стига че е платено, ами и руснаците в края на темата пишат че имало проблеми с него! Все пак ще го имам в предвид, ако не открия начин да инсталирам оригиналното приложение.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    22
    #14

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Цитат Първоначално публикувано от kaloman Виж публикацията
    Доколкото разбирам може да се инсталира и от флашка- XPlay - неофициальный клиент к Plex Media Server : webOS-телевизоры - Программы.
    След като така и не успях да намеря официалното приложение, реших да опитам дадения пример за XPlay с флашката, но отново ударих на камък! Слагам флашката в телевизора, но нищо не се случва - никъде не ми се появява иконката както пишат руснаците. Някакви идеи?

  18. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #15

    Отговор: PLEX за LG с webOS 2.0?

    Съжалявам, но не мога да помогна. XPlay го има в store на WEB OS 3.0, а от флашка никога нищо не съм инсталирал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 04-12-15, 12:15
  2. Писане на Bg Phonetic кирилица на телевизор WebOs
    От same във форум LG телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-15, 00:24
  3. Може ли да се ъпдейтне WebOS на LG42LB731V ?
    От ivailoh във форум LG телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 12-07-15, 05:06
  4. Питане за Plex Media Server !
    От stivi във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 3
    Последно: 01-12-14, 15:34
  5. Въпрос за Plex server
    От biglubo във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 6
    Последно: 06-04-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе