Страница 3 от 34 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 501

LG телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    281
    #31

    Re: LG телевизори 2019

    Samsung казват, че нямали DTS декодер, имай и това предвид

  2.  
     
  3. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #32

    Отговор: LG телевизори 2019

    Стига с тия глупост WRGB и VА. LG то което не било 4к с IPS WRGB предава в пъти по добре от nu7ХХХ серията което е "истинско" 4к с VA панел, а да не говорим че има два пъти повече настройки на картината по малък лаг за конзола Bluethoot и да не продължавам с другите предимства. Евентуално може да погкеднел Sony 43xf70xx но е доста по скъпо. Разлика между 6400 и 6470 няма.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    33
    #33

    Отговор: LG телевизори 2019

    Именно съм се отправил към NU серията, при руменците идва с доста добра отстъпка, LG-тата ми попаднаха вчера и смятам до утре вече да избера. Твоя съвет е да погледна и Lg? А би ли ми казал за какво да гледам при избор на тв, насоки?
    Този пост е редактиран от SemperFi; 01-02-19 в 15:53.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    281
    #34

    Re: Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от petiopetrow87 Виж публикацията
    Стига с тия глупост WRGB и VА. LG то което не било 4к с IPS WRGB предава в пъти по добре от nu7ХХХ серията което е "истинско" 4к с VA панел, а да не говорим че има два пъти повече настройки на картината по малък лаг за конзола Bluethoot и да не продължавам с другите предимства. Евентуално може да погкеднел Sony 43xf70xx но е доста по скъпо. Разлика между 6400 и 6470 няма.
    Я сложи един 43 wrgb ips до един 50 va rgb и кажи ама честно, кой би взел, като се абстрахираш от размера. За ЛГ говорим.
    Този пост е редактиран от lilos; 01-02-19 в 16:35.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #35

    Отговор: LG телевизори 2019

    По-добре направи питането в темата за избор на тв , да не се "цапа" темата за ЛГ.

    п.п. и има разлика дали ще е nu70 или nu74 и нагоре...

    п.п. също така ще ми е интересно какво означава
    предава в пъти по добре от ...

  7. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #36

    Отговор: LG телевизори 2019

    Аз реално с това се занимавам(продавач консултант) и какво ли не сме съпоставяли с колегата един до друг на няколко марки и на края си взех 49UJ701V който е IPS WRGB, защото за парите си нямаше аналог. Ами Sony с Triluminos и те ли не са истински 4к който са им най високия клас защото принципа е същия както на LG.
    Този пост е редактиран от petiopetrow87; 01-02-19 в 17:00.

  8.  
     
  9. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #37

    Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    По-добре направи питането в темата за избор на тв , да не се "цапа" темата за ЛГ.

    п.п. и има разлика дали ще е nu70 или nu74 и нагоре...

    п.п. също така ще ми е интересно какво означава
    Samsung много тъпо направиха с моделите от 2018 доста ги ирязаха ниските класове спрямо моделите от 2017 за да им се продават по високия клас, по тъпото е, че май и LG ще постъпят така с моделите от 2019.А като за сравнение с картината ниския клас към който се е насочил колегата LG има по малко микро-насичания от Samsung. Ако иска да му е ярко и шарено да скача на Samsung, но за мен е п разумно LG или Sony. Но спирам до тук да не разводянвам темета която е само за LG.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #38

    Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от petiopetrow87 Виж публикацията
    Ами Sony с Triluminos и те ли не са истински 4к който са им най високия клас защото принципа е същия както на LG.
    Сони (Филипс и Панасоник също) ползват RGB IPS панели - тия WRGB нямат никакво предимство спрямо "нормалните" IPS... освен цената - явно са си доста евтини за производство, за да ги бичат ЛГ и да понасят негативите от калпава картина ... ама то и в ниските класове повечето клиенти не ги заглеждат сериозно - да има там нещо за новините и сапунките

    Добре, че почват да се осъзнават и да ги слагат само в ниски класове - догодина ако не ги спрат поне само в 6-та серия да ги оставят тия недоразумения .

    п.п. съпоставяйте ги на кино режим и в тъмно/недобре осветено помещение и може и други неща да видите

  11. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #39

    Отговор: LG телевизори 2019

    При ниския клас на слабо или никакво осветление може да се види блеединга на черни ленти ако има филма или на тъмни сцени и разбира се не истинския черен цвят. Но пък иначе как ще се продават OLED и Qled. Да тези дефекти с блеединга трудно се забелязват на малък VA панел, но на 55 инча пак има същия ефект в тъмна стая нито черното е черно и пак има пробив на подсветката. Както казах с какво друго да изпъкнат по скъпите телевизори освен с добро черно и по добра обработка на картината. Тъпото е, че LG порязват средния клас от DolbyVision и Dolby Atmos, но ако не се лъжа поне ще са с NanoCell display.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #40

    Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от SemperFi Виж публикацията
    Здравейте на всички ! Моля, дайте мнение за тeзи модели на LG - 43UK64000PLF, и този 43UK6470PLC. Това ще ми е първи смарт тв, търся по-подбробно ифно понеже не съм много на "ти" с иновациите. Ще се ползва и с ps4 slim. Гледам, че са с IPS матрица, надявам се не губят цветовете си, особено когато се гледат от различни ъгли. На места ги пишат по 50hz ref.rate, на други по 60hz, а и все пак това е важното, за да няма проблем с конзолата. Та, моля за съвет за тези два модела, понеже към момента съм пред дилема LG или Samsung NU серията, вие сте ми последната надежда :D. Благодаря !
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...&LG43UK6470=on
    Разликата е само в цвета на корпуса и стойката

    Цитат Първоначално публикувано от petiopetrow87 Виж публикацията
    Ами Sony с Triluminos и те ли не са истински 4к който са им най високия клас защото принципа е същия както на LG.
    Кое е същото? И какво е 4К ?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-02-19 в 18:22.

  13. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #41

    Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от petiopetrow87 Виж публикацията
    Аз реално с това се занимавам(продавач консултант) и какво ли не сме съпоставяли с колегата един до друг на няколко марки и на края си взех 49UJ701V който е IPS WRGB, защото за парите си нямаше аналог. Ами Sony с Triluminos и те ли не са истински 4к който са им най високия клас защото принципа е същия както на LG.
    Това s Triluminos ли е според теб най-високия клас на Sony???В коя бг верига мислите така???

  14.  
     
  15. Member Аватара на petiopetrow87
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    155
    #42

    Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Това s Triluminos ли е според теб най-високия клас на Sony???В коя бг верига мислите така???
    Нямах време да се изкажа коректно. Както Sony и Sharp са вкарали бяло като четвърти цвят и те ли не са истински 4к телевизори. Както LG са вкарали бяло като субпиксел.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #43

    Отговор: LG телевизори 2019

    Сериозно бъркаш ОЛЕД панелите и четвъртия пиксел там и недоразуменията WRGB при LCD тв на ЛГ с псевдо 4К (така да го кажа)

  17. Junior Member Аватара на Leo Rojas
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    66
    #44

    Отговор: LG телевизори 2019

    телевизорите на LG,серия 6 и 7(2017) са доста добро съотношение цена-качество....
    естествено има и по-добри модели и марки ,но те са двойно и тройно по-скъпи....

  18. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #45

    Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от petiopetrow87 Виж публикацията
    Нямах време да се изкажа коректно. Както Sony и Sharp са вкарали бяло като четвърти цвят и те ли не са истински 4к телевизори. Както LG са вкарали бяло като субпиксел.
    Мисля,че четвъртия цвят няма нищо общо с резолюцията и панела може да е hd или 4к.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 34 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TCL телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум TCL телевизори
    Отговори: 1673
    Последно: Днес, 10:23
  2. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 11:46
  3. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11
  4. Отговори: 1
    Последно: 02-01-19, 10:26
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе