Страница 32 от 34 ПърваПърва ... 223031323334 ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 501

LG телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Перник
    Мнения
    96
    #466

    Smile Отговор: LG телевизори 2019

    Колеги, прикачвам и така обещаните от мен, снимки. Надявам се да се виждат добре. И така... Ок. Добре. Надявам се, че ще успеете да разберете за какво става на въпрос. Отново, ще чакам за отговори и включвания по темата. Чао засега. Лека вечер. До скоро.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: jpg 1.jpg‎ (36.9 KB, 273 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 2.jpg‎ (58.4 KB, 274 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 3.jpg‎ (535.9 KB, 283 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 4.jpg‎ (539.1 KB, 230 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 5.jpg‎ (502.1 KB, 240 Прегледи)

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #467

    Отговор: LG телевизори 2019

    Имах предвид макро снимка на структурата на панела - да се виждат пикселите

    Иначе поне на снимките текста изглежда добре на екрана .

    Пробвай тове дето го писах по-горе - изключи всички подобрители (или пусни гейм режима - той би трябвало да ги изключи).

    За мигането ме съмнява, че е пусната опцията за мигаща подсветка - не знам как са я кръстили от ЛГ - при Самсунг примерно е "LED чисто движение".
    Другото , което ме съмнява - при някои по-стари модели при намаляване на посветката се усилва и ШИМ-а - ако имаш снимане в забавен кадър/движение на телефона може да пробваш срещу екрана и с различни стойности дали ще го виждаш - на 90% съм сигурен, че има.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #468

    Отговор: LG телевизори 2019

    Като че ли централната част е по-ярка...Да не си надул подсветката?
    Цветовете са леко избелели, а черното си е сиво. Всичко това е характерно за IPS матриците.

    Връщаш и вземаш с MVA, например - PANASONIC TX-50GX810/830E

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Перник
    Мнения
    96
    #469

    Smile Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Имах предвид макро снимка на структурата на панела - да се виждат пикселите

    Иначе поне на снимките текста изглежда добре на екрана .

    Пробвай тове дето го писах по-горе - изключи всички подобрители (или пусни гейм режима - той би трябвало да ги изключи).

    За мигането ме съмнява, че е пусната опцията за мигаща подсветка - не знам как са я кръстили от ЛГ - при Самсунг примерно е "LED чисто движение".
    Другото , което ме съмнява - при някои по-стари модели при намаляване на посветката се усилва и ШИМ-а - ако имаш снимане в забавен кадър/движение на телефона може да пробваш срещу екрана и с различни стойности дали ще го виждаш - на 90% съм сигурен, че има.
    Мхм... Ок колега, но за съжаление не знам какво е точно макро снимка на панела. Иначе, ок. А под гейм режим, ако имаш в предвид самия Режим за игри на Windows 10, то той е пуснат, да. Иначе, докато снимах с телефона забелязах, че се получава едно примигване на екрана на тв -то, но не знам дали това е нормално или не???? Също така си мисля, че съм я изключил тази опция, за която споменаваш. И така... Ок. Добре. Мерси много все пак, че се отзоваваш.

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Като че ли централната част е по-ярка...Да не си надул подсветката?
    Цветовете са леко избелели, а черното си е сиво. Всичко това е характерно за IPS матриците.

    Връщаш и вземаш с MVA, например - PANASONIC TX-50GX810/830E
    Ами... По - скоро така ти се струва, колега. Иначе, не съм надул много подсветката, като настройката е на 80 от възможни 100. Мхм... Иначе, ок. Все пак за съжаление, обаче, днес говорих с магазина, от който го купих и те ми отказаха връщането. И поради тази причина, в крайна сметка очаквам в четвъртък, да дойде вкъщи сервизен техник от Перник и да каже какво, що. И така... Ок. Добре. Мерсаж много и на теб за всичко досега. Чао засега. Лека и до скоро.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #470

    Отговор: LG телевизори 2019

    "гейм" режима в телевизора имах предвид - скоро не съм преглеждал менютата на ЛГ и ще трябва да потърся някое упътване къде е точно .

    Виж и другото , което писах - да преименуваш входа на "РС" или там както е при ЛГ за връзка с компютър.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Перник
    Мнения
    96
    #471

    Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    "гейм" режима в телевизора имах предвид - скоро не съм преглеждал менютата на ЛГ и ще трябва да потърся някое упътване къде е точно .

    Виж и другото , което писах - да преименуваш входа на "РС" или там както е при ЛГ за връзка с компютър.
    Ахам. Ясно. Ок. Добре колега, но този гейм режим, за който говориш мисля, че няма такава опция. Е... Има от основните режими на картината - Режим Игра, но мисля, че не става на въпрос за това. Иначе, това с преименуването на входа, както написах вече съм го направил. И така... Ок. Добре. Много съм благодарен, че се отзоваваш. Чао засега. Лека вечер. До утре или до скоро.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    105
    #472

    Отговор: LG телевизори 2019

    Като гледам размера на менюто и лентата, сигурен ли си, че си на висока резолюция. Windows де не е пуснал някаква по ниска.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Перник
    Мнения
    96
    #473

    Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от horus92 Виж публикацията
    Като гледам размера на менюто и лентата, сигурен ли си, че си на висока резолюция. Windows де не е пуснал някаква по ниска.
    Оп. Привет, колега. Ами... Да, сигурен съм. И не, Windows - а не е пуснал по - ниска резолюция. Иначе, съм увеличил леко мащабирането от 300% на 350%, ако това има някакво значение, де. Мхм... И така... Еми... Ок. Добре. Мерси, все пак за включването. Очаквам и други хора, да се включат в темата.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    40
    #474
    Колега,това с болката в очите го изпитах с едно lg 43 um7500.Наистина имаше нещо като мъгла.Смених тв с lg 43 um 7600 и всичко се оправи.Проблема не е в настройките,а във самият дисплей.Поне при мен беше така,на единият тв имаше дисплей произведен от heesung electr.който предава мъгливо.На второто ми lg ,дисплеят е произведен от lg display и качеството е страхотно.Това най лесно може да го провериш на кашона на тв има моделен суфикс.След буквите "EU"буквата трябва да е Y.Ако не е значи дисплея не е на Lg.Пиши все пак какъв ти е целият суфикс
    Този пост е редактиран от naiden; 31-01-20 в 11:11.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #475

    Отговор: LG телевизори 2019

    Режима игра в превод е гейм,така че опитай.Нещо си сгафил с настройките,не е виновен телевизора.

    Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #476

    Отговор: LG телевизори 2019


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Перник
    Мнения
    96
    #477

    Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от naiden Виж публикацията
    Колега,това с болката в очите го изпитах с едно lg 43 um7500.Наистина имаше нещо като мъгла.Смених тв с lg 43 um 7600 и всичко се оправи.Проблема не е в настройките,а във самият дисплей.Поне при мен беше така,на единият тв имаше дисплей произведен от heesung electr.който предава мъгливо.На второто ми lg ,дисплеят е произведен от lg display и качеството е страхотно.Това най лесно може да го провериш на кашона на тв има моделен суфикс.След буквите "EU"буквата трябва да е Y.Ако не е значи дисплея не е на Lg.Пиши все пак какъв ти е целият суфикс
    Оп. Привет, колега. Ахам. Ясно. Ок. Добре. Но все пак, погледнах за това, което ми каза, но за съжаление се оказва че я има буквата Y след EU, което значи че дисплея си е на LG. И така... Еми... Ок. Добре. Мерси все пак, че се отзова.

    Цитат Първоначално публикувано от tanatos Виж публикацията
    Режима игра в превод е гейм,така че опитай.Нещо си сгафил с настройките,не е виновен телевизора.

    Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
    Мхм... Ок колега, но вече опитах и с този Режим - Игра, но разликата в картината, почти я няма. Иначе, ок. Може и да съм объркал нещо в настройките, но не мисля, че е така. Мерси и на теб, че се отзова.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #478

    Отговор: LG телевизори 2019

    Струва ми се, че по-скоро те лъже окото понеже гледаш повече преобладаващо бели/светли екрани при връзката с компютъра , а за намалянето /усилването на осветеността просто изключи или слои на най-ниска степен динамичния контраст и локалното да не е на най-високата степен.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    40
    #479
    Колега реши ли проблема с осветяването на дисплея

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Перник
    Мнения
    96
    #480

    Отговор: LG телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от naiden Виж публикацията
    Колега реши ли проблема с осветяването на дисплея
    Здравей отново, колега. Ами... Как да ти кажа... За съжаление, по - скоро не. Иначе си поиграх отново с настройките на телевизора и като че ли има някакво много леко подобрение, но до там. Мхм... И така... Ами... Надявам се, че и други хора, ще се включат в темата. Ок. Добре. Мерси много, още веднъж, че се отзова.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. TCL телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум TCL телевизори
    Отговори: 1673
    Последно: Днес, 10:23
  2. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 11:46
  3. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11
  4. Отговори: 1
    Последно: 02-01-19, 10:26
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе