Резултати от 1 до 6 от общо 6

Клиент за BitTorrent

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    49
    #1

    Клиент за BitTorrent

    Здравейте на всички. И ако въпроса ми не е за тук да бъде преместен. Значи аз не съм се занимавъл с р2р до момента в който спряха търсачките на free сървърите. Сега реших да мина на този вид мрежи, със SuSE 9.3 Professional съм. Значи свалих си от sourceforge.net най-популярния им BitTorrent клиент Azureus, последна версия. Да в началото ми се стори добра програма, но след известна работа, започна да не ми харесва. Значи тази "жаба" си се гаси когато си иска. Пускам си програмата работи си нормално и след известен период си се изключва без предопреждание и без нищо. Пускаш я пак работи няма и 1 минута и пак така. Не можах да разбера на какво се дължи това, инсталирах всички библиотеки за джава които ги има в дисковете на дистрибуцията ми, но нищо не помага. Та въпроса ми е може ли някой да ми каже на какво се дължи това и как да го отстраня или пък най-добре да ми препоръча друга подобна програма. Аз рових из sourceforge.net но там повечето са за w32 и уж подържат Линукс, но не е вярно или аз не можах да ги подкарам. Пробвал съм <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Extended BitTorrent Client and Tracker, G3 - Bittorrent Client, BitTorrent, BitTorrent++, CTorrent</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Благодаря предварително за отговорите

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Клиент за BitTorrent

    Приятел, аз ползвам друг торент клиент, но при него има една настройка, която предполагам поддържа и Azureus и ти причинява това самоизключване....само кажи Azureus изключва ли се сам докато дърпаш нещо или само докато сийдваш, или докато нищо не правиш.



    В последния случай, потърси следните настройки и ги нагласи така че да не сработват или ги дезактивирай:



    Auto-stop task when share ratio reaches: xxxx

    Shut-down if all tasks are finished and auto-stopped.



    Така изглеждат те при BitComet. Виж и при теб за нещо от тоя сорт.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    49
    #3

    Клиент за BitTorrent

    Azureusa ми се изключва вече при самото си включване. Натискам да ми се пусне появява ми се сплашскрийна със жабата, след това се появява за миг и самата програма и докато съм натиснал на конфигуриране и вече се е затворила. Има да се тегли един файл който почти е свален и сийдвам още 4. Интересното е, че като го пусна като root и не прави така (е той в първият ден два и като обикновен потребител не правеше проблеми). Обаче със root права не съм пробвал да правя нищо, само съм го пускал.

    А не ми се иска да прейнсталирам, защото ще загубя файловете, който сийдвам. Е аз няма да ги загубя, но няма да мога да ги сийдвам, защото още нямам права да правя торенти. Пък и тоя азуреус не ме пита къде искам да запаметявам файловете, които свалям а работната директория не ми е много удобна, защото всичко се запаметява в нея и ще стане много разхвърляно за нула време

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    49
    #4

    Клиент за BitTorrent

    Мисля че си реших проблема. Инсталирах си java 1.5, тъй като досега бях със 1.4. Засега около 20 часа Azureusa си работи коректно. Ако не напиша нищо по тази тема значи това е решението, ако на някой му се случи подобно нещо.

    Благодаря на всички, който се отзоваха.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #5

    Клиент за BitTorrent

    А пробвал ли си този Torrent клиент.Мисля че е по добър.И по стабилен от Azureusa и по брутален за downloada.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    31
    #6

    Re: Клиент за BitTorrent

    Приятел аз също ползвам Azureus (Линукс/Уиндоуз) и досега нямам никакви проблеми. Схванал си най важното, пробваш като root и инсталираш нужната Java. В страницата на Azureus пише, че последните версии работят само с 1.5

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Трябва ми FTP клиент...
    От blue_ във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 19
    Последно: 28-04-06, 10:48
  2. Първи осъден за BitTorrent
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 9
    Последно: 10-11-05, 18:00
  3. Безплатен FTP клиент
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 24-02-05, 09:44
  4. Въпрос за BitTorrent
    От Pat във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-12-04, 01:17
  5. IRC клиент за LAN с 2 PC-та без inet...
    От The_UFO във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 03-03-02, 02:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе