Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 30 от общо 30

Linux

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    226
    #16

    Linux

    1. ...

    2. find / -name <ime.na.file> //vsepak e ot4asti komersialna distributsia

    3. SUSE 8.1 ne polzva lilo a polzva grub ;o) //ama moje i lilo da sloji6, ne e problem

    4. stava duma za kde predpolagam, a nego moje vinagi da si go nastroi6 kakto si iska6 ;o)

    5. ...kakto i az sas slackware, ama ne sam kazal 4e e baven i za u4ebni tseli ;o)

    6. 100% si prav, stiga mnenieto da e obektivno, a tvoeto ne be6e (spravka T.1 i T.5 ;o)

    p.s. 6te vzema da sloja edin slackware da vidia za kakvo to4no stava vapros (niakoga)




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #17

    Linux

    :-) tuka po4wa da zaprili4wa na kluba "Доставчици на Интернет" w dir-a, za da ne se zaqjdame se izwinqwam i si priznavam - mnenieto mi moje naistina da ne e obektivno, ama vse pak topika beshe "koj e naj-qkiq linux" IMHO na tozi wypros ne moje da se otgowori obektivno - vseki si haresva distribuciqta s koqto e swiknal da raboti ;-)

    a za slacka... towa e dqdoto na linuxite vse pak. pri predishniq mi rabotodatel imashe ena kutijka s 4 diska - Linux Slackware 96 na koqto s golemi bukwi pisheshe - Includet Kernel 2.0! ili neshto ot sorta. Pyrvata distribuciq na slackware. Ta towa neshto rabotehe na edna ot mashinite na koito beshe plateniqt hosting - estestweno update-wano, no ne i preinstalirano. ot 1996 godina do sega. jiviq primer zashto Linux e po-dobrata OS.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    226
    #18

    Linux

    niama ni6to ;o) to ne e zaiajdane ami prosto si za6titavam SUSE-to... niamam ni6to protiv vseki da si hvali liubimata distributsia, ama da ne se govori sre6tu moita liubima [:D] to e kato jenata be, az ako ti kaja 4e tvoita priatelka e za u4ebni tseli i ti 6te go prieme6 vatre6no predpolagam [:D][:D][:D]

    are peace!!!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #19

    Linux

    mdammm peace! towa za jenata ne bqh se seshtal da ti kaja chesno. ama vsyshnost si e mnogo vqrno. vypreki che...

    malka improvizaciq za predimstwata na liubimata linuks distribuciq pred jenata:

    1. Zahvanesh li se s nqkoq distribuciq seriozno weroqtnostta da q smenish s druga e po-malka ot weroqtnostta da si smenish gadjeto



    2. Chesto izlizat obnoweni wersii

    2.1 Kato izleze nowa wersiq ne ti se nalaga da razuchawash wsichko ot nachalo

    Kato si smenish jenata trqbva da q opoznawash ot nachalo

    2.2 horata ne te smqtat za razwratnik - zahwanal si se s neshto i ne puskash

    3. Distribuciite sa free (ne trqbva da kupuwash cwetq i da gi wodish po restoranti)

    4. Te (distribuciite) sa open source - nqma skriti tajni

    5. I dwete ti dokarwat bezsynni noshti, no ot ednite ostawat samo (ne)priqtni spomeni, a ot drugite cenen opit

    6. Poznanstwoto s mnogo jeni ne moje da ti nameri dobra rabota (w powecheto sluchai)

    7. tuka ste wie kolegi ;-)

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    36
    #20

    Linux

    misla che ne e chestno tva sravnenie s gadzeto-zena shtoto ima mnogo zeni deto sushto si imat lubima linux distribucia i vse pak ne haresvat zeni :-D

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #21

    Linux

    Ops tuka malko se poizlojih sys towa

    sorry ama sym w edin takyw jenomrazki moment

    wqrno e che trqbwa da otdadem pochit i na malkoto no wse pak dostojni predstawitelki na nejniq pol

    wsyshnost dumata "distribuciq" koqto e ot jenski pol w tehniq sluchaj moje da se zameni s dumata "linux"

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    226
    #22

    Linux

    ...ne zabraviai virusite!!!...[:-eyebrows]

  10. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #23

    Linux

    Mdamm seriozen problem sobeno po wreme na beta testwaneto

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #24

    Linux

    Edin moi kolega obicha da kazva che<font color="red"> Linux e bez pari i horata pak ne go iskat</font id="red"> ....

    No spored men ne e prav. naj monogo mi haresva <font color="red"><font color="blue">RedHat</font id="blue"></font id="red"> i za po neseriozna rabota <font color="blue">Peanut</font id="blue">

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #25

    Linux

    towa za bez parite si e wqrno do nqkyde :-) wij ako pochnat da iskat pari kato M$ toku vij :-)

  13. Gadget
    Guest
    #26

    Linux

    Gledam, che dosta ste izponapisali... edni znaiat poveche, drugi po-malko, ama vseki e pisal neshto po vuprosa, che tigava i az da pusna neshto.... Istoriatae slednata:

    Zapochnah s RedHat 5 i nagore, minah prez Madndrake 8 v domashni uslovia i kakto se kazva za vkushti stava...no ako trugnete da izpolzvate Linux kato server da poddurjate istinska mreja istinata e Debian!!! Vodi se mnogo dobur ot strana na sigurnostta. Moje da se doverite i na Slackware, no tam neshtata sa po-slojni Veche porabotih 2 mesetsa na Debian i naistina zaslujava pohvala )

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #27

    Linux

    Da, opredeleno debian zaslujawa da mu se obyrne wnimanie... samo deto ne mi se e nalagalo da go upotrebqwam za syjalenie moje bi... nqkoj den daj boje i nego da sym kompetenten da komentiram :-) ajde uspehi

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    2
    #28

    Linux

    Az li4no sam za slackware, no smqtam 4e toi ne e za na4inae6ti. Mislq 4e razli4nite distribucii mogat da se klasificirat v sledniq red: za na4inae6ti Red Hat i Mandake; za naprednali Slackware i za masters Debian, s drugite kato Suse i Caldera open linux ne sam se zanimavala.. [img]../forum/images/speech/icon_speech_yeah.gif[/img]

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #29

    Linux

    <center></center>


  18. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #30

    Linux

    Да си дойдем на думата... UNIX класиката още от края на 60-те години. Това наистина си струва

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. VPN on Linux
    От gruff във форум Linux
    Отговори: 5
    Последно: 31-05-04, 00:02
  2. КОЙ LINUX ??
    От vesmes във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 02-12-03, 18:14
  3. Linux Red Hat 7.2
    От evlogi във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 03-11-03, 01:31
  4. New Linux
    От Kiko във форум Linux
    Отговори: 9
    Последно: 21-10-02, 15:47
  5. Linux ili Win 2k AS
    От CRASHOVERRIDE във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 22-05-02, 11:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе