Резултати от 1 до 4 от общо 4

Насичане на мишката при ubuntu 14.04

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    2
    #1

    Насичане на мишката при ubuntu 14.04

    Здравейте !!! както става видно и от заглавието, проблема ми е свързан с адски лаг на мишката. Първо едно малко уточнение - аз съм класическия потребител. Не разбирам нищо от Linux (в частност от ubuntu). Просто един ден преди не повече от месец реших да пробвам. Изтеглих си ubuntu от официалния им сайт и си го инсталирах на отделен хард диск. Много ми хареса....като за начало си инсталирах няколко програми (плеар за филми, музика, торент клиент...мисля че тези трите бяха) и в следващия момент мишката започна да насича. Така гадно насичаше че чак ми беше трудно да позиционирам маркера върху определен бутон на десктопа. Рестартирах ...и се оправи, до момента в който ми се наложи да стана от компютъра за около 10-15 мин.. Връщам се ...той заспал. Размърдах мишката, написах си паролата за вход и когато се отвори десктопа с ужас установих че отново насича. Както и да е...то си насича, аз рестартирвам и така 3 седмици. Днес си изтеглих kubuntu...викам си ще пробва и него. Голям съм карък. Инсталира се нормално kubuntu-то. Всичко си вървеше гладко, но само след няколко кликания по менютата ( дори не бях сложил още никакви програми ) и започна пак да СЕЧЕ. Ужас.....Всичко това направо ми развали удоволствието от това да ползвам нещо красиво и безплатно...Та за тоя досаден проблем търся вашата помощ. Конфигурацията ми е следната :
    Дъно P8z68 delux, CPU i7 2600k, RAM 8 gb корсар венджънс, GPU nvidia 560 ti, keyboard logitech g11, moise logitech g500


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #2

    Отговор: Насичане на мишката при ubuntu 14.04

    Сложи ли драйверите за Видеото? Ако не си, слагат се от адишънъл драйвърс, в менюто software & updates

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #3

    Отговор: Насичане на мишката при ubuntu 14.04

    Пробвай линкс минт аз съм пробвал почти всички и този най ми хареса. http://www.linux-bg.org/cgi-bin/y/in...&key=linuxmint

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    2
    #4

    Отговор: Насичане на мишката при ubuntu 14.04

    да всичко е било от видеото. сложих драйвера и сега всичко е ток

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Неприятно насичане на картината
    От Петър Младенов във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 30-01-14, 18:46
  2. Panasonic tx-l47et5e - насичане
    От hoppkins във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 18-07-13, 21:11
  3. Отговори: 4
    Последно: 02-02-13, 21:31
  4. Отговори: 0
    Последно: 09-01-10, 16:51
  5. Насичане на ХД филми
    От rudy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 31-10-07, 16:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе