Резултати от 1 до 4 от общо 4

Panasonic tx-l47et5e - насичане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    6
    #1

    Panasonic tx-l47et5e - насичане

    Здравейте, предварително се извинявам ако има такава тема, но мисля че разгледах и не намерих нищо по моя въпрос. Та.... имам телевизор Panasonic tx-l47et5e взех го от Технополис. Води се 300Hz но е ясно че е 100 със още 200 софтуерно добавени от сканиращата подсветка. Като оставим на страна че LED подсветката е отврат (на големи бели петна), имам още един проблем който много ме притеснява. Като си пусна филм от комп-а се забелязва на всяка 7-8сек насичане което е с продължителност не повече от 1сек. Имам предвид че филма си върви гладко 9 сек и на десетата насича леко. Има ли някой с подобен проблем? Спрях се на този форум защото като се зачетох видях че има много разбирачи тук. Ще се радвам ако някой със същия телевизор или поне подобен сподели дали наблюдава такъв дефект ако изобщо е дефект или недостатък. Забелязах че когато пусна сигнал от компютъра през HDMI, на телевизора изписва 1080p 60Hz въпреки това се съмнявам да е от компютъра защото проблема се наблюдава във всички случаи на свързване: пробвал съм и с флашка, и с DLNA, и с мрежов кабел, при всички случаи се вижда това насичане. Благодаря предварително за предложенията Ви.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2

    Отговор: Panasonic tx-l47et5e - насичане

    Като пускаш филми от компютъра прави настройките на видеокартата на 24хц (обикновено ХД филмите по торентите са си 24 кадъра ) .

  4. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #3

    Отговор: Panasonic tx-l47et5e - насичане

    Какъв е компютъра ти? С какъв плеър гледаш филмите? Без подобна информация съветите ще бъдат като от лекар по телефона.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #4

    Отговор: Panasonic tx-l47et5e - насичане

    Аз съм със същия модел, но 42 инча. Нямам такъв проблем. Според мен общият знаменател при вас е компютърът. Аз гледам филми с DLNA и единствено, ако имам проблем с нета може да ми засече картината. С HDMI кабел като включа понякога за секунда ми излиза черта на екрана, но според мен е от кабела ми.
    Въпросът е като гледате на компютъра филм как е картината. Според мен проблемът не е в телевизора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Неприятно насичане на картината
    От Петър Младенов във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 30-01-14, 18:46
  2. Проблем със субтитрите на телевизор Panasonic Viera TX-L47ET5E
    От tigarle във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 24-10-13, 07:50
  3. Panasonic TX-L47ET5E 3D LED (проблем при Normal moda)
    От Stag във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 02-09-13, 21:49
  4. Отговори: 0
    Последно: 09-01-10, 16:51
  5. Насичане на ХД филми
    От rudy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 31-10-07, 16:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе