Резултати от 1 до 7 от общо 7

Malko pitane...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    131
    #1

    Malko pitane...

    Ne znam dali pri men e samo problema, no kogato vlizam pod Linux mi se gubi kirilizirashtiq tag [}] Kogato sum pod XP nqma problemi i vsichko si e nared. Pri nqkoi drug da ima podoben problem?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #2

    Malko pitane...

    tova e moje bi shtot si electronen injener i ne se seshtash da si mahnesh autoencodinga ot browsera ama sa ko da se pravi choveshko e nikoi ne se e rodil nauchen...[:D]

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    131
    #3

    Malko pitane...

    Abe Alexandro...amigo...nali ne se zablujdavash che obqsnqvash na sestra si kak da si configurira browsera? Sigurno i tq bi se spravila bez problem[:D] Problema pri men ne e v nastroikite na browsera. Na vsichki ostanali forumi koito poseshtavam i sashto ima kirilizirasht tag, nqmam absoliutno nikakvi problemi (izpolzvaiki sashtiq browser razbira se). Taka che ako imash nqkakva po-dobra ideq mojesh da pomognesh, vmesto da obajdash sarkastichni zabalejki.





    P.S.: da, naistina sym elektronen injener[].A ti kakyv si?[:D]

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #4

    Malko pitane...

    Ne znam kakuv sum ama nqamam podobni problemi daje i links mi otvarqa setcom.bg bez problemi ne e losho da potursish problema v tvoqa televisor...[:D]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    131
    #5

    Malko pitane...

    Tarsq vse oshte :-) Na men problema ne mi e v Linkovete...Otvarqm si gi bez problemi. Problema e SAMO i edinstveno v tova che ne moga da polzvam vgradenata kirilizaciq na tozi sait. :-/

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #6

    Malko pitane...

    ако имаш предвид кредор-а прочети системните му изисквания... в тях се споменава нещо за интернет експлорър примерно. а това цхе проработва на мозила си е чист бонус

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #7

    Malko pitane...

    Под Конкър и бг-линух нямам проблеми, но не съм сигурен, че това ще ти е от помощ боби

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. pitane za MuOnline
    От R3za4kAta във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 24-02-05, 08:58
  2. CD Rom pitane
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 14-01-04, 21:01
  3. Pitane za Palomino
    От lemmy във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 36
    Последно: 02-11-02, 23:23
  4. Pitane za Zapisva4ka!!!!
    От simple_man във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 01-11-02, 01:10
  5. Pitane za AGP i PCI
    От astromi във форум Овърклок
    Отговори: 8
    Последно: 25-06-02, 09:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе