Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Препоръчаите ми мп3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    69
    #16

    Re: Препоръчаите ми мп3


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    135
    #17

    Re: Препоръчаите ми мп3

    До сега съм сменил куп плейъри.
    Diva, Nextway, Creative Muvo N200, Samsung YH-920, iAudio U2, iRiver Ifp-990, Mpio One, iAudioU3.
    В момента имам Cowon A2, iAudio M3 и iAudio U2 и не мисля да ги сменям.

    Няма по-добри плейъри в момента от плейърите на Reigncom (iRiver) и Cowon (iAudio).
    Под натиска на китайците цените им вече не са много по-високи от тези на китайските бракми. Абсолютно си заслужава човек да даде малко повече пари и да си купи свестен плейър.
    От миналата година вече се продават iRiver и у нас. За съжаление няма Cowon (iAudio), които са върха. iPod са посредствени плейъри, които дори нямат юзър еквилайзър. Тяхната популярност се дължи на следните неща:
    1. 30 милиона за реклама годишно. За сведение, следващите са Самсунг с 1 милион.
    2. Възможност за купуване на парчета през Нета чрез програмата iTune на цена под 1$ на парче. Само че у нас не се сещам някой да си купува музиката от Нета.
    3. Първи изкараха масово плейър с хард диск.
    4. Модно е за тъпите американчета.

    Така че ако купувате от тук, само iRiver. Ако имате познати в Щатите, вземете си iAudio или Cowon, то е едно и също.

    Но какъвто и плейър да си купите, непременно трябва да си вземете добри слушалки, иначе няма да усетите разлика между бракмите и свестните плейъри. За тази цел си пригответе поне 70лв.

    Не купувайте най-евтиното.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    42
    #18

    Re: Препоръчаите ми мп3

    Моя е на Sony

    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...=173182&cat=83

    Останах много доволен.Зарежда се от юезбито на компютъра и ми държи около седмица без презареждане при положение че всеки ден сушам по 2-3 часа.Взех си и слушалси Sony за 23 лева

    До Pitagor - Къде намери такива слушалки за 70лв като в Технополиса най-скъпите бяха 36?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    135
    #19

    Re: Препоръчаите ми мп3

    http://www.dekom.bg/?page=product_de...nstanceID=3293

    Моите са такива:
    http://www.dekom.bg/index.php?page=p...589da936e57068

    Ако има кой да ти ги донесе от Щатите, там се намират за $25.

  6. gggggg
    Guest
    #20

    Re: Препоръчаите ми мп3

    Първите 3 оферти наистина са ми скъпи...
    искам от технополиса че ми е наблизо...
    Креатива се ядва, ама ми стана интересно какво влияние може да оказва битрейта на песента в/у живота на батареите...?
    освен тва записа от радиото е максимум 160 кб/с,,,но като се замислих тва няма никво значение понеже аз ще го ползвам само за идентифициране на песни...

    Накрая видях в технополиса някъв модел на Филипс, който отговаряше на моите условия и даже бе по евтин...
    но му забравих точно номенклатурата...

    Опаа грешка...тоя пост не е за тука...може да го изтриете...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Препоръчаите ми моля ви Wireless Router
    От ferrarif1 във форум Мрежи
    Отговори: 35
    Последно: 14-03-11, 20:44
  2. Препоръчаите ми моля ви Хладилник с отделна камера.
    От ferrarif1 във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 30-10-10, 11:50
  3. Препоръчаите ми програма, против spyware/adware
    От borbo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 34
    Последно: 24-02-06, 08:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе