Резултати от 1 до 9 от общо 9

Търся си слушалки.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #1

    Търся си слушалки.

    Общо взето идеята е следната. Тъй като телефона ми е с ултраидиотски стандарт за аудио изход искам да си взема едно хендс фри и да заменя тапите с читави слушалки. За това основните изисквания са:
    - Да могат да се сглобят след като са разглобени и презапоени.
    - Да вадят добър звук (на стария телефон и текущите ми слушалки се чува разликата между 192 и 384 килобита)
    - Да са здрави. Текущите сонита са на 11 години и да не казвам колко пъти са се чупили, да са живи и здрави китайчетата че правят слушалки, които да стават за резервни части.
    В момента съм готов да дам нещо в рамките на 50-70 лева. какво ще ми препоръчате? Както вече казах ползвам едни много хубави сонита от 97-ма насам, но нямам намерение да ги чупя за сега.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re: Търся си слушалки.

    А защо не ползваш адаптер?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    42
    #3

    Re: Търся си слушалки.

    SONY MDR-EX51L. Такива си везех преди почти 2 години за 70лв точно със същата цел. Сега могат да се намерят и по-евтино. Единственият им проблем тогава беше, че кабела направо изгни и се показаха жиците. Обаче звука който вадят си е перфектен. Баса е изключително плътен, а от високи ме е боляла главата. Преминали са през няколко презапоявания и сигурно могат да понесат още толкова.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #4

    Re: Търся си слушалки.

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    А защо не ползваш адаптер?
    Заради микрофона уж беше, ама си намерих преходник с микрофон (да живеят тайванците в ибей). Което не ми пречи да си взема едни слушалки де.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re: Търся си слушалки.

    Цитат Първоначално публикувано от Minkoff
    SONY MDR-EX51L. Такива си везех преди почти 2 години за 70лв точно със същата цел. Сега могат да се намерят и по-евтино. Единственият им проблем тогава беше, че кабела направо изгни и се показаха жиците. Обаче звука който вадят си е перфектен. Баса е изключително плътен, а от високи ме е боляла главата. Преминали са през няколко презапоявания и сигурно могат да понесат още толкова.
    По думите ти разбирам, че са много гадни

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    1
    #6

    Re: Търся си слушалки.

    Продавам AKG - 44 za 40лв.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    22
    #7

    Re: Търся си слушалки.

    Тея AKG не мислиш ли че са малко големшки ? Все пак човека търси тип "тапи" иначе бате до 70 лева квото и да вземеш се тая ... Намери си някви от NOKIA оригинални и тях си сложи ... Иначе хубавите слушалки са от 300-400 лева до 1000

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    Re: Търся си слушалки.

    Цитат Първоначално публикувано от Weezy
    Тея AKG не мислиш ли че са малко големшки ? Все пак човека търси тип "тапи" иначе бате до 70 лева квото и да вземеш се тая ... Намери си някви от NOKIA оригинални и тях си сложи ... Иначе хубавите слушалки са от 300-400 лева до 1000
    Да и до 1000 лева всички са "се тая" ...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #9

    Re: Търся си слушалки.

    fori, никога не си взимай SONY слушалки преди да си ги тествал. Формата им е ужасна, с един остър ръб, от който ужасно болят ушитеслед 1 час носене, а и звука им не бих казал, че е перфектен. Наблягат на баси и толкова, нее благодаря. Аз съм с AKG K 14 P и съм много доволен за 35 лева които платих за тях. Инак слушалките на Нокиа и те не стават, имам комплекта за НОКИА Е60 с управление и вътрешни тапи, ужас тея слушалки не стават за нищо. Лично аз не съм фен въобще на вътрешните тапи, ами на нормалните тапички. Но всичко е до слух, физеология(дали ще ти паснат добре в ушите и да не те болят ушите от тях) и дали имаш слуха да различиш добрите слушалки от скапаните. Лично аз препоръчвам две мерки: AKG и SENNHAIZER. AKG ги има във всички магазини от JBL веригите, а Сенхайзер си имат представители и магазин в София.
    Лек ден, fori и приятно избиране, дано намериш това което ти трябва и най-вече ти харесва.


    П.П. Малии чак сега видях от кога е темата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся да закупя слушалки Stanton DJ Pro 2000
    От ivajlo76 във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-13, 18:59
  2. Слушалки за телевизор
    От abv във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 7
    Последно: 07-07-11, 20:55
  3. Отговори: 0
    Последно: 21-10-10, 11:39
  4. Свързване на слушалки
    От kando във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 29-01-10, 20:27
  5. Слушалки
    От p3ps1 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 31-08-06, 11:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе