Резултати от 1 до 5 от общо 5

плеер FX-72 как се работи с него

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    67
    #1

    плеер FX-72 как се работи с него

    Колеги, не съм от активните във този форум, но се обръщам към вас със следната молба.
    Изпадна ми от децата един МР-4 плеер FX-72. Включвам го да се зареди с USB кабела, но отзад батерията се надува и отваря корпуса? Отделно нямам ръководство и моля да ме насочите къде да търся, как се включва/изключва, как се настройва радиото, къде да намеря картинка с описание на бутоните...
    На 55 г. съм и не съм на ти с тези технологии, но искам да го ползвам като радио ходейки за риба.
    Благодаря.
    http://www.topdigital.bg/index.php?c...=&p=9&prod=215
    така изглежда

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:плеер FX-72 как се работи с него

    Колега , този ли е плеъра - http://www.topdigital.bg/index.php?c...=&p=9&prod=215 ? Явно модела вече е остарял , но виж какво инфо има за него !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    67
    #3

    Re:плеер FX-72 как се работи с него

    Да, това е модела и качих линк към сайт на който има изгледа. Отварям медия за него, но само текстово ръководство, а кой бутон за какво е, включване/изкл. меню... това търся.
    Благодаря.
    А надуването на батерията?.. от Бургас съм, съвет за сервизи...

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Re:плеер FX-72 как се работи с него

    Драсни един мейл на хората от сайта , може и да ти помогнат , отзивчиви са !
    Това с батерията е проблем , трябва да се види от човек който разбира за да се разбере дали се сменя , че тези китайски реплики понякога са непоправяеми , по-изгодно е да си купиш нов такъв плеър !
    Децата не са ли склонни да ти помогнат , все пак знаят как се работи с него , щом са го ползвали !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    67
    #5

    Re:плеер FX-72 как се работи с него

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Драсни един мейл на хората от сайта , може и да ти помогнат , отзивчиви са !
    Това с батерията е проблем , трябва да се види от човек който разбира за да се разбере дали се сменя , че тези китайски реплики понякога са непоправяеми , по-изгодно е да си купиш нов такъв плеър !
    Децата не са ли склонни да ти помогнат , все пак знаят как се работи с него , щом са го ползвали !
    Писах на фирмата, чакам мейл. Децата не са го ползвали, от някъде попаднал в тях, и ми го пласираха да си играя. Колега на сина ми го хвърлял заради пукнатия корпус от батерията и моят го взел с думите"Тати обича да човърка!" и сега имам занимание. батерията наверно ще я сменя. Включен в компа го разпознавам като у-во, пускам, трия, качвам песни на него/прослушването през компа/ но искам да го ползвам като радио. Затова търся ??бутони пуск/стоп....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ПРЕМЕСТЕНО: плеер FX-72 как се работи с него
    От Vanquished във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 20-06-11, 18:50
  2. Кой плеер да взема
    От abv във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 19-12-10, 00:06
  3. Плеер за дърпанена видео
    От GMIR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 17-10-09, 02:09
  4. UPS и работи ли с него помпа за парно Grundfos
    От zla gad във форум Отопление
    Отговори: 15
    Последно: 16-06-09, 14:38
  5. Проблем с мултимедиен плеер ...
    От npocmak във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 6
    Последно: 04-02-09, 19:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе