Здравейте.Имам плазмен телевизор PANASONIC 50 S20.На 3 години е .Проблема е че от известно време виждам логото на Евроспорт на който и канал да съм.Логото се вижда много рядко много е бледо,но нали знаете че като разбереш за нещо нередно погледа ти винаги е там.Вижда се когато картината е зеленикава,,тогава най ярко се вижда,,като че ли свети в зелено''.Когато пусна видеоканала и увелича контраста или осветяването на телевизора също се появява.Освен логото на евроспорт има и други емблеми които се виждат хоризонтално на нивото където по принцип стоят логотата на различните програми,но другите са по бледи.Днес бях в сервиза на Техномаркет и те ме посъветваха да направя следното.Имало някаква функция в телевизора която премахвала тези неща от екрана,,различните логота и статични образи'',ако не станело с нея да го нося при тях те щели да го оправят.Аз лично не можах да намеря тази функция,,може ли някой да ми помогне с нея''.По принцип много съм разочарован от този проблем защото много си пазя телевизора.Никога не съм го ползвал повече от 2 часа на един и същи канал,,почти не гледам телевизия''.В началото го разработвах както е написано във форума 200 часа.И сега като видях на плазмата горната хоризонтална лента с 3-4 различни лого та на нея скапана работа.Уж бяха казали че тези панели на Panasonik много издържали на прогаряне.Ако някой знае тази функция за изчистване на екрана и дали въобще моя модел е има моля за помощ.Благодаря