Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17
Like Tree1Одобрявам

3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1

    3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Как по дяволите да си пусна 3Д филм със субтитри на тоя телевизор от флашка? Картината излиза нормално но субтитри в srt формат се омазват - показват се разкъсано... пробвах с 3D субтитри (.idx и sub) тях въобще не ги вижда....

    Айде викам от компютъра ще гледам флашката ще я прежаля, е да ама не. Пускам с КМплеар или Тотал медия плеар - там и картината излиза яко раздвоена, субтитрите и те.... филмите са SBS - и ръчно и автоматично разпознаване - все тая.

    Вече почвам да си мисля че е яко дърво тоя телевизор... хиляда екстри и нищо използваемо...да не говоря за интернет функциите му....

    Та въпроса ми е за субтитрите на 3Д филми - могат ли да се подкарат и как, от флашка или с какъв плеар да пускам нормално от компютъра 3д филм със суб. на бг?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    12
    #2

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Колега, не знам дали си видял тази тема , но тук пишат, че са подкарали 3D субтитри

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    127
    #3

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Пробвай да ги конвертираш в utf-8 и след това приложи тази пограма ,srt 2 3d ass,дано тръгнат

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    DLNA засега не мога да ползвам, а и не виждам смисъл при условие, че компютъра е свързан с телевизора с HDMI 1.4 кабел. До сега успях с PowerDVD 12 да пусна 3D SBS филм с 2D субтитри - .srt (пак е по-добре от нищо....)

    Някой подкарвал ли е субтитри на 3Д филм през USB?

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    7
    #5

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    И аз съм със същия телевизор. Още не съм търсил програма за конвертиране на субтитрите ако ти си разбрал ще съм благодарен да споделиш и да се надяваме при следващия ъпдейт на софтуера този проблем да изчезне както и да може да регулираш големината на субтитрите.

  7. Junior Member Аватара на jhonyx
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    25
    #6

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Защо държиш да гледаш филми през флашка щом копа е до ТВ-то,и цялата разправия да качваш всеки един филм и да му правиш субтитри!?!?!

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Цитат Първоначално публикувано от jhonyx Виж публикацията
    Защо държиш да гледаш филми през флашка щом копа е до ТВ-то,и цялата разправия да качваш всеки един филм и да му правиш субтитри!?!?!
    Защото през по-голямата част от времето малкия играе игри на компютъра, а в същото време да се гледа и филм 3Д.....

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    1
    #8

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Не знам до колко ще съм полезен, но и аз на скоро си взех такъв телевизор,като начало съм подкарал филмите и субтитрите с HDMI кабел със PotPlayer x64 и стереоскопични субтитри, нямам проблеми с гледането им. Сега взех един външен хард диск и аз съм по форумите за конвертор на субтитри за 3д филми, надявам се скоро да имам успех и с тях Ако имам някакво развитие ще пиша, ако имаш някакву въпроси относно плейера ....

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #9

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Защото през по-голямата част от времето малкия играе игри на компютъра, а в същото време да се гледа и филм 3Д.....
    Именно за това ви трябва един сървър. Инсталирате си ДМС. Сваляте си филма на компа. Детето си играе на компютъра, а вие си гледате филма. Няма кабели и имате субтитри. Само си сваляте филма и ги слагате със субтитрите в една папка. ДМС си ги разпознава и си тръгват автоматично. В темата за DLNA има доста информация за програмата.

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #10

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Цитат Първоначално публикувано от bubynka Виж публикацията
    Именно за това ви трябва един сървър. Инсталирате си ДМС. Сваляте си филма на компа. Детето си играе на компютъра, а вие си гледате филма. Няма кабели и имате субтитри. Само си сваляте филма и ги слагате със субтитрите в една папка. ДМС си ги разпознава и си тръгват автоматично. В темата за DLNA има доста информация за програмата.
    Само дето компютъра в един момент ще се чуди играта ли да обработва или да конвертира в реално време 3D филм..... и резултатът в най-добрия случай ще е насичане на филма и на играта.....
    Ако ми кажеш как да пусна филм със субтитри БЕЗ да се прекодира в реално време с ДМС е те тогава ще те призная.....

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #11

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    "
    Цитат Първоначално публикувано от Svetoslav Penev Виж публикацията
    Не знам до колко ще съм полезен, но и аз на скоро си взех такъв телевизор,като начало съм подкарал филмите и субтитрите с HDMI кабел със PotPlayer x64 и стереоскопични субтитри, нямам проблеми с гледането им. Сега взех един външен хард диск и аз съм по форумите за конвертор на субтитри за 3д филми, надявам се скоро да имам успех и с тях Ако имам някакво развитие ще пиша, ако имаш някакву въпроси относно плейера ....
    pat, обърни внимание на този коментар, този плеър безболезнено си намества субтритрите в 3D режим и това не коства
    (почти) никакви компютърни ресурси.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    13
    #12

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Защото през по-голямата част от времето малкия играе игри на компютъра, а в същото време да се гледа и филм 3Д.....
    А аз ти предлагам да пуснеш PC-то и да готви, и да пере/без да сече.../ а ти да гледаш през това време 4D филм...

    Надявам се, че не се засягаш .

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    4
    #13

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Здравейте 3д маняци
    Имам едно проблемче
    Пускам си 3д филм от флашка на телевизор Panasonic TX-L32ET5E .Като образа е отгоре и отдолу преди да включа 3д опцията имам субтитри,но след като активирам 3д-то субтитрите изчезват.
    Някой може ли да ми помогне с този проблем .Благодаря предварително

  17. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #14

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Цитат Първоначално публикувано от mastertypeee Виж публикацията
    А аз ти предлагам да пуснеш PC-то и да готви, и да пере/без да сече.../ а ти да гледаш през това време 4D филм...

    Надявам се, че не се засягаш .
    Не.... няма за какво... след последния ъпгрейд на компютъра пускам 3Д филм с DTS + FullHD IPTv + един 2Д филм + 2 музикални плеара които свирят различно + видео наблюдение на 4 камери - натоварването на процесора не минава 25% и ми остават няколко гигабайта свободна памет


    Здравейте 3д маняци
    Имам едно проблемче
    Пускам си 3д филм от флашка на телевизор Panasonic TX-L32ET5E .Като образа е отгоре и отдолу преди да включа 3д опцията имам субтитри,но след като активирам 3д-то субтитрите изчезват.
    Някой може ли да ми помогне с този проблем .Благодаря предварително
    До сега не съм чул някой да е пуснал субтитри на 3Д филм от флашка на тая серия телевизори.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    4
    #15

    Отговор: 3D Филм + субтитри на Panasonic TX-L32ET5E

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    До сега не съм чул някой да е пуснал субтитри на 3Д филм от флашка на тая серия телевизори.
    Защо да не се подкарат от флашка или външен хард или няма такава опция

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Дилема: LG 32LM669S или Panasonic TX-L32ET5E ???
    От Хехо във форум LG телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 12-01-13, 16:28
  2. Flash Player за Panasonic TX - L32ET5E
    От Iliyand във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 01-01-13, 16:17
  3. Избор между LG 32LM620S и PANASONIC TX-L32ET5E
    От davidian във форум LG телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 22-12-12, 21:26
  4. Проблем с Panasonic TX-L32ET5E и субтитри
    От Dobroslav Panaiotov във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-12-12, 23:36
  5. PowerDirector - субтитри на филм (DVD)
    От Garu във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 10-01-05, 21:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе