Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 38

Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #16

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    а защо искаш да ползваш плазмен телевизор за монитор ? плазмите не обичат статичните изображения ..
    Той не е споменавал плазма

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #17

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    мда ,вярно че не е

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #18

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Не съм. Май няма откъде другаде освен от тях... Добре не мога да ги разбера тия моите счетоводители - какъв е проблема фирма да си купи телевизор и да го ползва като монитор.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #19

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Питай ги, че и на нас ни е интересно Все едно да не мога да си купя монитор с тунер...или екран за презентации.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #20

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    проблема не е в счетоводителите а в данъчните

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #21

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Цитат Първоначално публикувано от a.petlichkov Виж публикацията
    Не съм. Май няма откъде другаде освен от тях... Добре не мога да ги разбера тия моите счетоводители - какъв е проблема фирма да си купи телевизор и да го ползва като монитор.
    Проблема е, че ако ти признаят ДДС за телевизор като разход и то 47", то всички фирмаджии ще си купуват телевизори без да плащат ДДС...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    59
    #22

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Мисля, че зависи с каква дейност ти се занимава фирмата, за да ти бъде признато ДДС на ТВ. Принципно става и лично съм го правил.

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #23

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Проблема е, че ако ти признаят ДДС за телевизор като разход и то 47", то всички фирмаджии ще си купуват телевизори без да плащат ДДС...
    Те пък все едно не го правят.
    Аз лично вече имам 2 заприходени и не виждам какъв е проблема дадена фирма да претежава подобна техника.
    Естествено при една данъчна проверка биха могли да се заядат и да искат да го видят, но трябва да си попаднал на много лош проверяващ.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #24

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Ами с архитектурно проектиране - съвсем в реда на нещата е да мога да покажа на клиентите си нещо в малко по-голям мащаб. Аз самия се налага да видя чертежите в голям мащаб преди да ги разпечатам като цяло - иначе си виждам грешките чак като разпечатам. Ама върви обяснявай. Допадна ми Панасоник 47AS650 и най-накрая няма да дочакам да ми докарат Samsung 48H6400...

  12. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #25

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Щом други са го правили и е минавало не виждам проблем.
    Още повече, че телевизора ще ти е в офиса и можеш да го покажеш...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #26

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Цитат Първоначално публикувано от a.petlichkov Виж публикацията
    Ами с архитектурно проектиране - съвсем в реда на нещата е да мога да покажа на клиентите си нещо в малко по-голям мащаб. Аз самия се налага да видя чертежите в голям мащаб преди да ги разпечатам като цяло - иначе си виждам грешките чак като разпечатам. Ама върви обяснявай. Допадна ми Панасоник 47AS650 и най-накрая няма да дочакам да ми докарат Samsung 48H6400...
    А защо не: http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...5AS640E-3D-LED на цената на 50AS650E, но 640 и е със VA матрица пред IPS панела на 650 серията. Ако е прекалено голям диагонала има и вариант 48" за 1249лв - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...8AS640E-3D-LED. Което според мен е много добра оферта в момента.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    59
    #27

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Цитат Първоначално публикувано от a.petlichkov Виж публикацията
    Ами с архитектурно проектиране - съвсем в реда на нещата е да мога да покажа на клиентите си нещо в малко по-голям мащаб. Аз самия се налага да видя чертежите в голям мащаб преди да ги разпечатам като цяло - иначе си виждам грешките чак като разпечатам. Ама върви обяснявай. Допадна ми Панасоник 47AS650 и най-накрая няма да дочакам да ми докарат Samsung 48H6400...
    Точно за проектантско бюро и 42 инчов ТВ ставаше въпрос. Би трябвало и за по-големи диагонали да е същото.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #28

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Цитат Първоначално публикувано от off_line Виж публикацията
    А защо не: http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...5AS640E-3D-LED на цената на 50AS650E, но 640 и е със VA матрица пред IPS панела на 650 серията. Ако е прекалено голям диагонала има и вариант 48" за 1249лв - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...8AS640E-3D-LED. Което според мен е много добра оферта в момента.
    55" не е прекалено голям, но 1600 лв. е прекалено много като сума. Прав сте, че цената на 48" панасоник е добра, но след време ще трябва да се купуват и очила, защото няма в комплекта и цената у ще стъпи поне колкото тази на Samsung H6400.
    Толкова ли е по-зле 47" матрица (LG предполагам) от тази на Самсунг?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #29

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Цитат Първоначално публикувано от a.petlichkov Виж публикацията
    55" не е прекалено голям, но 1600 лв. е прекалено много като сума. Прав сте, че цената на 48" панасоник е добра, но след време ще трябва да се купуват и очила, защото няма в комплекта и цената у ще стъпи поне колкото тази на Samsung H6400.
    Толкова ли е по-зле 47" матрица (LG предполагам) от тази на Самсунг?
    Спрямо 650E, 640Е а и като цяло IPS vs VA, VA предлага по-наситено черно, иначе като контраст и рязкост можеби 650E е една идея по-добре(все пак се води по-високата серия) пред 640Е. Но зависи на какво залагаш. Между 47AS650Е и 48AS640Е определено разликата от 50лв си заслужава и аз бих избрал 640. При възможност дори бих изчакал защото най-вероятно цената му ще бъде коригирана края или началото на следващия месец.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #30

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Точно 640 предлага по-добър нативен контраст, защото стойността на черния цвят е много по-ниска, благодарение на VA панела. Ако 650 предлагаше затъмняване на подсветката или по-специално покритие на панела, може би щеше да се доближи, но не би. Рязкостта и на двата е идентична, понеже нямат разлика в обработката на картината.
    Този пост е редактиран от pilot; 14-11-14 в 15:41.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Откъде да купя батерия за UPS
    От ilhanbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-09-14, 15:01
  2. откъде мога да си купя кабел S/PDIF ?
    От kiroslavov във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 26-11-10, 22:36
  3. Откъде да купя чантичка Solomon?
    От dragozow във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 18-04-07, 19:47
  4. Легален AV - откъде да купя?
    От pland във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 26-04-05, 09:24
  5. ОТКЪДЕ ДА КУПЯ
    От LZ4 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 21-04-04, 00:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе