Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38
Like Tree1Одобрявам

Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #31

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Имах предвид че картината на 650 е по-'чиста' и една идея по-ярка. Но за мен VA матрицата си заслужава повече от IPS.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #32

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    При тази цена просто ще си дочакам H6400 още 10 дни да дойде на склад от там, къдедо мислех да го купя, а ако до тогава не си купя нещо друго, току виж свалили и цената на панасоника.

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #33

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Цитат Първоначално публикувано от a.petlichkov Виж публикацията
    55" не е прекалено голям, но 1600 лв. е прекалено много като сума. Прав сте, че цената на 48" панасоник е добра, но след време ще трябва да се купуват и очила, защото няма в комплекта и цената у ще стъпи поне колкото тази на Samsung H6400.
    Толкова ли е по-зле 47" матрица (LG предполагам) от тази на Самсунг?
    1300 ле ти идва тв като си вземеш ДДС [emoji2]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #34

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Целта е някъде около 1300 за да дойде малко над 1000 което ми е тавана по принцип.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #35

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...8AS640E-3D-LED не е ли точно толкова - 1249?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #36

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Да. Ще изчакам малко дано го намалят за черния петък. До тогава ще гледам още вариант. Активното 3Д лично на мен не ми харесва - направо ми се завива свят от него.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #37

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Цитат Първоначално публикувано от a.petlichkov Виж публикацията
    Ами с архитектурно проектиране - съвсем в реда на нещата е да мога да покажа на клиентите си нещо в малко по-голям мащаб. Аз самия се налага да видя чертежите в голям мащаб преди да ги разпечатам като цяло - иначе си виждам грешките чак като разпечатам. Ама върви обяснявай. Допадна ми Панасоник 47AS650 и най-накрая няма да дочакам да ми докарат Samsung 48H6400...
    Вземи си лаптопа с чертежите на него и отиди да тестваш на място в магазина, за да си прецениш кой от моделите се справя най-добре.
    Не забравяй при влизане да се обадиш на охраната, че влизаш със собствен лаптоп.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #38

    Отговор: Откъде другаде, освен Технополис мога да си купя телевизор Panasonic?

    Цитат Първоначално публикувано от a.petlichkov Виж публикацията
    Да. Ще изчакам малко дано го намалят за черния петък. До тогава ще гледам още вариант. Активното 3Д лично на мен не ми харесва - направо ми се завива свят от него.
    При много хора е така, лично на мен не ми пречи, но на приятелката ми след 15-тата минута започва едно главоболие и също не се чувства много комфортно от active 3D-то, докато при пасивното няма проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Откъде да купя батерия за UPS
    От ilhanbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-09-14, 14:01
  2. откъде мога да си купя кабел S/PDIF ?
    От kiroslavov във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 26-11-10, 21:36
  3. Откъде да купя чантичка Solomon?
    От dragozow във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 18-04-07, 18:47
  4. Легален AV - откъде да купя?
    От pland във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 26-04-05, 08:24
  5. ОТКЪДЕ ДА КУПЯ
    От LZ4 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 20-04-04, 23:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе