Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем s USB HDD при Panasonic TX-42AS650

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    20
    #1

    Проблем s USB HDD при Panasonic TX-42AS650

    Здравейте близка приятелка си закупи въпросният Панасоник преди 5-6 месеца. Преди ден два си купи USB външен хард 1 ТБ WD Elements. Помоли ме да го свържа, попрочетох в интернет форматирах го в FAT32 сложих 1 филм на него свързах го. на правилния USB port... телевизора ми дава "USB device connected", но като пусна от APPLICATIONS-> Media Player и ми дава No device Insert мисля, че беше. Отдиох до домагазина от който е купен тествахме 2 модела на Panasonic и същото, на първия Ssamsung търгна (не правя реклама). Някакви съвети ? ... момичето ми каза, че в момента дори флашката не и разпознава а преди е нямала проблеми. Гледах един клип в youtube, първо да форматирам диска след като е свързан с телевизора, ще избровам и този вариант. Друг с такъв проблем и да го е решил или да и дам съвет да си закупи външен плейр някакъв и да не го кара по ремонти.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #2

    Отговор: Проблем s USB HDD при Panasonic TX-42AS650

    Направи му ресет до заводските настройки и пробвай пак.

    Форматиране от телевизора е желателно, само ако ползваш HDD за PVR функцията.

    USB-HDD Information of VIERA 2013-year Models for Europe except the Europe/ UK/ CIS | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с 42AS650
    От PlamenG във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 17-12-14, 10:19
  2. Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?
    От pavlos във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 57
    Последно: 08-01-13, 10:03
  3. Проблем с Panasonic DMC-TZ2
    От DigiPro във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 28-12-10, 14:47
  4. Проблем с Panasonic FZ7
    От vino4erpec във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-09, 12:45
  5. Проблем с двд система Panasonic
    От Frost във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 13-12-07, 18:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе