Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24
Like Tree4Одобрявам

Избор между два 50 инчови Панасоника

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #16

    Отговор: Избор между два 50 инчови Панасоника

    ...И аз се замислих за промяна на $ и то има, нo ПАДА. Явно по Български като пада нещо в световен мащаб, се вдига в България. Втория вариант е нещо като се търси да му вдигат цената (пак по Български). Иначе ще видим другата седмица като излязат новите примоции. Днеска имах път около Технополис и минах да ги видя АХ800 и СХ700 и двата ми се видяха супер.Но с този запис който са им пуснали те всички изглеждат еднакво . Т.е. ако не знаеш какво и как да гледаш със записа който им пуснат може да си манипулират колкото си искат.
    nbb555 одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #17

    Question Отговор: Избор между два 50 инчови Панасоника

    Ужас , това ако следиш цените на Технополис всеки ден може да се побъркаш.
    50CX700E беше 1899 и в събота скочи на 1999лв , 55CX700E беше 2699 днеска падна на 2299лв

    За справка cx700 - Търсене в - eMAG.bg това бяха цените и на Технополис вчера (просто ги сравнявах и за това знам).
    т.е. Разликата падна от 800 на 300лв и вече съм напълно съгласен , че 55' си заслужава.

    От Друга страна в The MALL , СХ700 и АХ800 бяха един до друг и освен ако не са им правили допълнителни настройки (момчето което беше там каза, че не са), АХ800 предаваше една идея по-добре (беше пуснат Фулл ХД сигнал от филм). При 4к демото и 2та ми изглеждаха еднакво. Т.е. за сега основното което тежи в полза на СХ700 е 5годишната гаранция (което не е малко).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    13
    #18

    Отговор: Избор между два 50 инчови Панасоника

    От вчера съм собственик на TX-50CS630E, за няколкото часа прекарани с него, имам само положитени отзиви.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    38
    #19

    Отговор: Избор между два 50 инчови Панасоника

    Цитат Първоначално публикувано от Petar Lyubomirov Bonchev Виж публикацията
    От вчера съм собственик на TX-50CS630E, за няколкото часа прекарани с него, имам само положитени отзиви.
    Понеже се целя в същия...може ли да провериш в смарт аповете дали има приложение на Flickr или 500px? Ако не те затруднява Има ли някакви замазвания при гледане на спорт - футбол, волейбол, моторни спортове?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    13
    #20

    Отговор: Избор между два 50 инчови Панасоника

    За съжаление не можах да открия такива прилажения. Понеже не гледам спорт, мога да кажа, че докато гледах няколко динамични клипчета на тубата, не забелязах никакво замазване.

    А като го сравня с IPS монитора ми LG черното е наистина добро.
    jair одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #21

    Отговор: Избор между два 50 инчови Панасоника

    До 24.09.2015 PANASONIC TX-55CX700E Ultra HD 3D ще е на цената на 50" !!!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    12
    #22

    Отговор: Избор между два 50 инчови Панасоника

    Здравейте,
    Ще използвам темата на колегата да попитам някой знае ли как да наглся на CX700 да стартира директно на HDMI, тъй като съм със сат. приемник и всеки път трябва да превключвам от AV. И дали има някъде из темите настройки че нещо default настройките не стават.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    13
    #23

    Отговор: Избор между два 50 инчови Панасоника

    Kaĸ дa зacтaвя тeлeвизopa c вĸлючвaнeтo дa пpeминaвa нe в TB peжим a в АV peжим? Kaĸ дa измeня иcтoчниĸa нa cигнaл пpи вĸлючвaнe. Haпpимep cигнaл пo НDМІ вмecтo ТV-eфиp ? Зa тoвa в тeлeвизopa cъщecтвyвa нacтpoйĸa в тaĸa нapeчeният peжим "Xoтeл", ĸoйтo нe e oпиcaн в инcтpyĸциятa нa пoлзвaтeля. C нeгoвa пoмoщ мoжe дa ce зacтaви нyжният ви вxoд пъpви cлeд вĸлючвaнe. Oт тaм мoжeтe дa нacтpoитe ĸoй вxoд дa ce пycĸa пo пoдpaзбиpaнe, c ĸoлĸo ycилвaнe и тн. Toвa нe e Cepвизнo мeню, пpocтo cĸpитo тaĸoвa. Haтиcĸaмe бyтoнa зa пpeвĸлючвaнe нa ĸaнaлитe "-/V" нa ΠPEДHИЯ ΠAHEЛ и бeз дa гo пycĸaмe, тpи пъти нaтиcĸaмe "АV" нa ДУ, и пoпaдaмe в мeню Ноtеl Моdе, ĸъдeтo мoжeм дa избepeм нyжният видeoвxoд, ĸoйтo дa бъдe избpaн oт тeлeвизopa aвтoмaтичecĸи, пpи вcяĸo cлeдвaщo вĸлючвaнe. Цeннoтo e, чe пoзвoлявa пpи вĸлючвaнe нa тeлeвизopa, дa зaдeиcтвa нyжният ви видeoвxoд. Paбoтaтa e в тoвa, чe в дaдeнaтa cepия тeлeвизopи, aĸo cтe глeдaли пpoгpaмa oт ĸoйтo и дa e видeoвxoд, пpи изĸлючвaнe-вĸлючвaнe нa TB, тaзи нacтpoйĸa нe ce зaпoмня. И тoй вĸлючвa c пъpвият eфиpeн ĸaнaл. Πoлeзнo зa тeзи, ĸoитo щe изпoлзвaт TB ocнoвнo ĸaтo мoнитop. Bлизaнe в xoтeлcĸoтo мeню: (wіthіn 2 ѕесоnd). [ТV] : + [RЕМОТЕ] : ТV/АV (3 tіmеѕ) Haтиcĸaтe и зaдъpжaтe бyтoнa v/- /Vоl. “Dоwn”/нa тeлeвизopa и нaтиcнeтe тpи пъти бyтoнa "ТV\АV" (DVD) нa диcтaнциoннoтo. Ноtеl Моdе : ОN Іnіtіаl ІNРUТ: НDМІ1 или тaм нa ĸoйтo изĸaтe дa вĸлючвa пpи cтapтa

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    12
    #24

    Отговор: Избор между два 50 инчови Панасоника

    Благодаря за подробния отговор. При мен като задържа бутона за намаляване на звука от панела и 3 пъти AV бутона на ДУ влизам в скритото Хотелско меню, давам на Hotel mode: On
    Initial input: HDMI 1
    И нищо, като изгася и пусна тв пак си седи на TV, не минава на HDMI...
    Имам G20 и G50 стари вече модели плазми, там само като включа сат. приемника и директо пали тв-то и предава даже цветно.... Тука също като пусна приемника тръгва и телевизора, но просто не иска да мине на HDMI вход и трябва да търся ДУ на тв за да превключа с АV бутона.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Леденяса Панасоника
    От Daxy във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 38
    Последно: 05-03-12, 19:38
  2. Избор между 2 LCD TV
    От andy_942 във форум Телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 19-12-11, 23:53
  3. Отговори: 22
    Последно: 19-03-11, 07:32
  4. 27-инчови монитори от Asus...
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 14-10-10, 14:32
  5. Отговори: 84
    Последно: 24-06-10, 23:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе