Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 71

PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    22
    #16

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Благодаря ви и на двамата.Обаче тоя тв е малко странен . няколко филма от флашката ги връща в 2Д режим с включено и изключено Откриване на 3D.
    Пробвах и с HDMI кабел.Управлението при това положение става от лаптопа - лаптоп съм свързал с телевизора.От лаптопа пускам филма и в телевизора се гледа нормално, даже автоматично открива 3Д, нищо че съм му изключил тази опция.Един филм по този начин гледах и нямаше прекъсвания към 2Д!
    А пробвах и чрез DLNA.С една руска програма Домашний сервер май се казва вързах лаптопа и тв и филма пак се гледа нормално като изключим това че при по големи файлове, а повечето 3Д филми са над 5 а и над 10 гб се получава прекъсване, което пак е неприятно.Сега зареждам с 3Д филми един външен хард диск за да видя къде е проблема.Притеснява ме да не е в телевизора.А други начини за пускане на филм от лаптопа чрез HDMI кабела има ли освет споделяне на десктопа на лаптопа и работа чрез лаптопа?

    Намерих и едни очила самсунг SSD-3050GB.Поръчах 2 брой от тях, надявам се да станат.Ще пиша тук за резултата за да могат и други колеги да знаят какво да търсят..

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #17

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Възможно е някои релийзи да правят проблеми, не се филмирай.
    Изгледах вече над 20 3D филма главно от лаптопа - никакъв проблем след като смених кабела. От DLNA сървъра e нормално по-големите релийзи да накъсват - ако това ти е приоритет тегли от тук релийзите са малки и вървят без проблем.
    При мен 3D опцията е постоянно пусната.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #18

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Здравейте. Взех си 3D очила samsung-5100gb обаче не мога да ги подкарам на моя телевизор 40DS630. Четох в интернет, че очилата били съвместими с този модел на панасоник, но не се показва никаква индикация на телевизора за свързани към него 3D очила. Моля някой, който е наясно с нещата да даде мнение какво трябва да се направи за да се свържат очилата с телевизора.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #19

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Индикация на екрана няма да покаже - показва с оригиналните на Панасоник . Присъединяваш ги , както е описано в упътването и гледай да си възможно по-близо до тв - после пускаш филм и 3Д режим , включваш очилата и гледаш , то ако не е било успешно присъединяването ще разбереш веднага

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #20

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Очилата сработиха донякъде...Оказа се, че батерията е била за смяна. Обаче интересно защо го няма 3D ефекта - т.е. не се вижда да излизат "разни неща" извън екрана, така както трябва да бъде. При пускане на 3D филм картината изглежда като в дълбочина и само толкова. Не знам дали аз не съм изтеглил филм, който не е точно 3D понеже при указана настройка телевизора да изписва съобщение при наличие на 3D филм то не излиза подобен надпис.

  7. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #21

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Изтегли си Final Destination 4 или 5, при тях има доста "изкачащи" ефекти... При повечето филми 3D ефектът е повече в дълбочина, отколкото да "изкачат неща" от екрана.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #22

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    В рекламните клипове на ЛГ има доста изскачащи обекти и самите клипове са много добре направени за засилване на ефекта . Също и с научно-популярните там за кораловия риф и подобни - те нам са по-силно изразени "изскачащите" обекти - плуват ти рибките из хола

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #23

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Пристигнаха очилата от Китай - точния модел е G15-BT. Излезнаха ми 20 лв.

    Сдвоиха се без проблем с телевизора. Не забелязвам разлика в контраста или яркостта спрямо Panasonic TY-ER3D4ME, така че са добра алтернатива. Главният недостатък, е че са "отворени", т.е рамките не спират страничната светлина, като оригиналните - не е болка за умиране, затъмняване на стаята върши работа. Заслужават си парите.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от sirgeorge; 20-01-17 в 17:28.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #24

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Аз взех тези очила на Samsung от ибея OFFICIAL SAMSUNG 3D SMART TV LUNETTES GLASSES SSG-5100GB, NEW ORIGINAL | eBay
    Стъпиха ми на 30 лв. и пристигнаха за две седмици от Тайланд, чисто нови, наложи се само да сменя батерията. Тези също са "отворени" отстрани и наистина е малко дразнещо понеже влиза светлина, но като за тези пари толкоз. Забелязва се едно леко трептене когато са активирани, обаче прочетох че било нормално понеже работели на 50 херца. Гледам има разни модели на Панасоник в ибея но цената им идва около 100 лв. а толкова пари не ми се дават.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #25

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    За да не виждаш трепкането или изгаси осветлението или ако има такава опция - смени честотата (херците) в 3Д настройките на тв , но мисля , че това го имаше само в плазмите.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #26

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Лекото трептене е нормално за активните 3D очила и при очилата на Panasonic го има. Πpи глeдaнe нa филм нe e мнoгo зaбeлeжимo. Имaм eдин цифpoв чacoвниĸ дo тeлeвизopa и ĸaтo гo пoглeднa пpeз oчилaтa ce зaбeлязвa яcнo тpeптeнe ĸaтo мoнитop cнимaн oт ĸaмepa.
    Този пост е редактиран от sirgeorge; 20-01-17 в 17:30.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #27

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от sirgeorge Виж публикацията
    Лекото трептене е нормално за активните 3D очила и при очилата на Panasonic го има. При гледане на филм не е много забележимо. Имам един цифров часовник до телевизора и като го погледна през очилата се забелязва ясно трептене като монитор сниман от камера.
    Същото е и при мен - и аз съм с цифров часовник на сателитния приемник и се вижда трептенето на числата. Като цяло този телевизор започва да ми харесва. В началото като го взех писах доста негативни коментари за него но сега дали защото посвикнах с матрицата и особеностите й, мисля, че модела като за парите си не е никак лош.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    14
    #28

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Привет,

    Има ли как да се провери телевизора колко часа е работил?

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #29

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Има . Това , може би -

    Kaĸ дa видим зapaбoтeнитe чacoвe ?

    Koличecтвoтo зapaбoтeни чacoвe мoжe дa ce види в пoтpeбитeлcĸoтo мeню: Меnu -> Неlр -> Ѕуѕtеm Іnfоrmаtіоn - нa peд Ѕtаtuѕ4(Меnu -> Неlр -> Vеrѕіоn -> Ѕtаtuѕ4.).
    Чиcлoтo cлeд бyĸвaтa пpeдcтaвлявa зapaбoтeнитe чacoвe. Kaтo yвeличaвa cтoйнocттa cи c eдиницa, нa вceĸи 60 минyти "зapaбoтeнo" вpeмe.[Cтaтyc 4 зaпoчвa c A дo 100 чaca, cлeд тoвa В зa 100-199 чaca, cлeд тoвa С.....]

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    14
    #30

    Отговор: PANASONIC 3D TX-50DS630E - лични впечатления

    Благодаря!
    В понеделник ще взимам един, като ще искам да е запечатан, но все пак ми се искаше и да проверя дали и колко е работил.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LG H12AK- мнения, лични впечатления
    От aldimkan във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 114
    Последно: 08-12-17, 09:29
  2. Panasonic LUMIX GX1 / лични впечатления?
    От wizli във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 04-11-12, 00:26
  3. Потребителски тестове (или лични впечатления от притежаваните машини)
    От Mega във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 11
    Последно: 01-09-11, 15:45
  4. Отговори: 7
    Последно: 28-12-10, 20:47
  5. Как се финансира ICQ ? (Лични впечатления)
    От superfly във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 19-11-06, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе