Страница 5 от 29 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 427
Like Tree61Одобрявам

Philips телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #61

    Отговор: Philips TV 2015

    На коя държава си настроил каналите ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    10
    #62

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Vladimir3177 Виж публикацията
    На коя държава си настроил каналите ?
    Първи на норвегия, но при нея имаше проблем заради часовата зона, даваше ми giude-a с един час разлика. Часовника изоставаше.
    След това на България, guida-а се оправи, но часовника отново си изоставаше

  4. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #63

    Отговор: Philips TV 2015

    Влез в настройките на ТВ-то/часовник и го настрой "В зависимост от държавата". При мен така се оправи.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #64

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от La4u Виж публикацията
    Първи на норвегия, но при нея имаше проблем заради часовата зона, даваше ми giude-a с един час разлика. Часовника изоставаше.
    След това на България, guida-а се оправи, но часовника отново си изоставаше
    Ако има такава настройка както казва novla опитай така, а ако не пробвай с някоя държава от нашия часови пояс. Аз, представи си ) съм настройл каналите на Латвия .
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 09-02-15 в 23:15.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    10
    #65

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Влез в настройките на ТВ-то/часовник и го настрой "В зависимост от държавата". При мен така се оправи.
    И това съм го пробвал, датата остава на 01.01.1996г, а часовника стои на 00:00.

    Цитат Първоначално публикувано от Vladimir3177 Виж публикацията
    Ако има такава настройка както казва novla опитай така, а ако не пробвай с някоя държава от нашия часови пояс. Аз, представи си ) съм настройл каналите на Латвия .
    Ще пробвам, но все си мисля, че изоставането на часовника не е от държавата на настройка на каналите. При нея по-скоро да се разминават каналите, които показва.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    10
    #66

    Отговор: Philips TV 2015

    Моля за помощ. 32PHL5008t/12 и SM-910c /note 4/, след дълга борба с приложението "Миракаст" и скриин мирър на телефона така и не успях да ги свържа. Достигам до стъпка едно и до там. Някакви идеи? Телевизорът е с най-новия фърмуер от сайта на филипс , но и с предният не се получаваше. Опитах всички хитринки с изключване от контакта изчистване на настройките на миракаст, връщане на заводските настройки на телевизора, но ефекта е нулев. Някой от Вас да е успял да се свърже ? Нотето е с андроид 4.4.4 и на него върнах заводските настройки, но и това не помогна. Изчетох доста форуми = 0. А идеята за закупя този модел е наличието на тази функция, интересното е, че тези опити , тв сам променя настройките на полученият IP адрес от рутера от 192.168.1.11 на 192.168.5.11, от което ми се губи и нета. И трябва да се настройва на ново или да се ресетва тв. Писах до филипс , но нямам отговор още. Наясно съм, че рутерът и приложението Миракаст нямат нищо общо.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    59
    #67

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от emaidkd Виж публикацията
    Моля за помощ. 32PHL5008t/12 и SM-910c /note 4/, след дълга борба с приложението "Миракаст" и скриин мирър на телефона така и не успях да ги свържа. Достигам до стъпка едно и до там.
    Колега, Миракаст- а на PFL8008 работеше без проблем със смартфон, таблет и лаптоп с windows 8.1. В момента не мога да направя абсолютно никаква връзка. Не съм променял фърмуера на телевизора, ъпдейтвани са само стриймващите устройства. На PFK6509 тръгва само от лаптоп. Някъде четох, че наскоро са въведени някакви протоколи за защита на съдържанието и ТВ-тата произведени преди това /разбирай нашите модели - ХХХ8 от 2013 г./ няма да могат да се свързват директно. И аз звънях до филипс, ама както обикновено - все някой друг е виновен.
    Този пост е редактиран от Ka4akow; 15-02-15 в 18:04.

  10. Member Аватара на maxim7
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    някъде по млечния път
    Мнения
    291
    #68

    Отговор: Philips TV 2015

    Google Chromecast HDMI Streaming Media Player Android IOS OSX Windows Съвместим


    https://support.google.com/chromecas.../2998456?hl=en

    https://play.google.com/store/apps/d...cast.app&hl=en

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    10
    #69

    Отговор: Philips TV 2015

    Благодаря за бързите Ви отговори. Мразя Филипс единственото което им харесвам е картината и Амбилайта всичко друго е под всякаква критика. Все пак благодаря, явно няма да се преборя освен с допълнително устройство.
    lz2ddl и Vladimir3177 харесват това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #70

    Отговор: Philips TV 2015

    Нима това не е най-най-важното за един телевизор?
    За всичко извън качеството на картината си има компютри, мултимедийни плеъри и т.н.
    Shmi, vale2901, podredko и 1 други харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #71
    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Нима това не е най-най-важното за един телевизор?
    За всичко извън качеството на картината си има компютри, мултимедийни плеъри и т.н.
    Напълно пдкрепям колегата по-горе. Защо са ми допълнителни устройства и още финанси, ТВ предлага всичко това, нали затова сме го купили да не е само един екран. Много слаби телевизори.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    10
    #72

    Отговор: Philips TV 2015

    Разбира се , че това е най-важното, но за цитираните екстри платих допълнително няколко стотачки, а те не работят!!! Да не говорим за самоволното изключване и включване на телевизора с по предишният фърмуер, конфликта с предоставеният КА модул /с КА модула работи, но след ползване на смарт функциите се налага преинсталиране на каналите/ за което ходих на сервиз, невъзможността да се използва флашка при запис на програма /след тест телевизора казва /6 броя различни производители/, че са бавни дори и такава от клас 10/карта памет SD/ с преходник не хареса, та се наложи да си взема HDD/, като в упътването е записано, че работи с флашка, липсата на флаш плеър, липсата на поддръжка на DTS и .....др.
    Този пост е редактиран от emaidkd; 16-02-15 в 20:37. Причина: Поправих поста си за да съм по точен.
    lz2ddl одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #73

    Отговор: Philips TV 2015

    Колега emaidkd, нещо си се объркал за флашката!
    USB flash memory се различава "леко" от USB memory card reader, за какъвто вероятно пишеш. Класовете за скорост на трансфер на данни се отнасят точно за memory cards.
    Никой производител на TV под USB flash memory няма предвид карта за памет, независимо от тип, марка и модел. Само Panasonic, мисля, имат специално за целта в някои от ТВ моделите си специален SD card reader в самостоятелен слот.
    А за качеството и типа на CAM са отговорни единствено и само доставчиците на съдържание!
    Това е аналогично да обвиняваш производителя на мобилен телефон, че SIM картата е дефектна или че няма покритие на мрежата! Sony също имат проблеми с CAM на някои БГ оператори.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #74
    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Колега emaidkd, нещо си се объркал за флашката!
    USB flash memory се различава "леко" от USB memory card reader, за какъвто вероятно пишеш. Класовете за скорост на трансфер на данни се отнасят точно за memory cards.
    Никой производител на TV под USB flash memory няма предвид карта за памет, независимо от тип, марка и модел. Само Panasonic, мисля, имат специално за целта в някои от ТВ моделите си специален SD card reader в самостоятелен слот.
    А за качеството и типа на CAM са отговорни единствено и само доставчиците на съдържание!
    Това е аналогично да обвиняваш производителя на мобилен телефон, че SIM картата е дефектна или че няма покритие на мрежата! Sony също имат проблеми с CAM на някои БГ оператори.
    Въпроса не е във картите, колегата просто изтъква недостатъците на ТВ-то или неща за които е платил, има ги като екстри а се оказва, че не може да ги ползва. Пример с мен,постояно променям формата на картината, уж чете всичко като видео и сега MKV видео не чете, не чете srt,самоизключва се, толкоз бавно меню, че дразни, а колко е СМАРТ е друг въпрос. Пак казвам, не може една такава марка да пуска на пазара така недовършен продукт.

  18. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #75

    Отговор: Philips TV 2015

    Здравейте! Почти месец, откакто влязох и аз в отбора с PHILIPS 42PFT6309 произведен в Полша. Все още си чакам К-модула и само ме лъжат от местната кабеларка...я утре...я вдругиден...гледам каналите, които хванах с кабелния тунер-явно има и цифрови-отключени с хубаво качество! ... Впечатления:
    - Приятна и мека картина(сензора е включен) ... на тъмно и на черен фон обаче доста прозира подсветката и сивее(не го очаквах)! Бях забелязал само един повреден пиксел в началото...сега видях и втори в същия ъгъл(не ми е проблем).
    - Страхотен Амбилайт(и аз заради това го избрах) , но не може да се спре за постоянно!!! ...Гася го, а при смяна на канала се активира пак(минус).
    - Хубав 3D ефект, дори когато си го конвертира сам.
    - Прекрасен звук с достатъчно настройки за персонализиране.
    - Логото е с 3 степени на осветеност, но явно диода е изместен и половината жълтее(това ме дразни и съм го угасил).
    -Дистанционното е малко евтинджарско на вид и пипане с усложнен достъп до някои от важните функции, като 3D и Sleep и др....на стъклената ми масичка се клати като кренвирш! ...4 пъпчици на гърба да имаше да стои стабилно.
    - Трудно и объркано меню!!! ...добре, че поне е на български, иначе не бих се оправил с него.
    - Смарта му не става!!!...5-6 пъти съм го пускал, от които на 2 пъти заби, без почти нищо да правя,та се наложи да го изключа от контакта!
    - Миракаст-а работи с Xperia-M, само дето не мога да превъртам и прескачам напред(не съм го разучил баш).

    Инсталирах си руския медиа сървър за DLNA...всички формати за видео съм задал, но MKV не разпознава, а го дават, че има!!! ...ще питам за тоя проблем в подходящата тема!

    Моля за отговор на следните въпроси!:
    - Има ли този телевизор таймер или някаква настройка за Събуждане ?! ...т.е. Планирано включване ? ...аз досега не намерих начин да го накарам да се включи сам!
    - Как да си вляза във ФБ профила? ...при хубава wi-fi връзка фейсбук приложението ми иска да напиша имейл и парола(май)!!?? ...да, ама не!!?? ...излиза клавиатурата на екрана...почвам да пиша с дистанционното, но не мога да изкарам Препинателните знаци ?? ...точка, кльомба и др. би трябвало с многократно натискане на 1-цата да ги пише....ама не става !!
    Купих безжична клавиатура с мишка Hama RF 2200...уж се инсталира правилно, но и с тях не става...показалеца на мишката изчезва и не се показва повече, а на клавиатурата малко от бутоните работят...!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-02-15 в 21:36.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 29 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 18:42
  2. PHILIPS 32PFL4606H или PHILIPS 32PFL5606H?
    От taralion във форум Philips телевизори
    Отговори: 38
    Последно: 25-05-12, 11:27
  3. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 08:22
  4. Philips 40PFL5605H или Philips 40PFL5625H
    От mrezata във форум Philips телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 24-02-11, 09:56
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе