Страница 6 от 29 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 427
Like Tree61Одобрявам

Philips телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    5
    #76

    Отговор: Philips TV 2015

    Здравейте,едно бързо мнение от мен като собственик на 8-ма серия
    Като цяло недостатъците на Philips са:
    1.изключително дървен софтуер,супер неудобно меню,което насича и забива при работа с него въпреки упдейти на софтуер, да нети се налага да настройваш нещо
    2.ако си мислите че ще го свързвате към мощен компютър с хубав HDMI кабел и ще си гледате спокойно филми... няма да стане, насича при бързи сцени и колкото да настройвате компютъра и телевизора няма оправия
    3.има вграден плеър но шансът да ви тръгнат субтитрите колкото и да ги преименувате и да им преправяте формата на
    Unicode или UTF-8 е малък,а и да тръгнат са толково дребни че само дразнят(е разбира се това не е проблем ако знаете английски,френски,азиатски...)
    4.ако си мислите че ще пишете на Philips support и ще ви помогнат не се хъбете.На последният ми мейл още не са отговорили защото просто незнаят какво

    Предимствата са:
    1:хубава картина (все пак ТВ за 3500лв с намалението),
    2:ambilight функцията си е добра
    3: филмите си вървят както трябва през блу-рей плеър, но трябва да си купите хубав ,също така и USB хард на който да ги качвате,така че освен цената на ТВ-то си пригответе едни 400лв лек ден

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    9
    #77

    Отговор: Philips TV 2015

    Здравейте.тв-то ми е Рhilips 42PFL6007K/12.Имам го от 1.5 г. и до сега не съм имал проблеми с него.До сега не съм имал случаи да не ми тръгнат субтитрите,стига да са SRT или SUB .Менюто и смарта си работят нормално,без забиват.През USB-то съм пускал филми по 40гб. които вървят без да насичат с вградения плеар.Може би по новите модели са по калпави.
    karambam одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    59
    #78

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от karambam Виж публикацията
    Здравейте!
    - Страхотен Амбилайт(и аз заради това го избрах) , но не може да се спре за постоянно!!! ...Гася го, а при смяна на канала се активира пак(минус).
    Колега, на повечето въпроси не мога та ти отговоря, защото при мен нещата общо взето си вървят, но актуализацията от декември оправи гасенето на амбилайта. Виж коя ти е текущата версия и актуализирай. Странното при мен пък е, че точно с Xperia миракаста-а не тръгва.

    Strike
    Че Филипсите имат бъгове и недомислици е ясно, но все мисля, че картината компенсира доста от другите недостатъци. Относно субтитрите на вградения плеър: на 8-ма серия от 2013 г. и на 6-та от 2014 съм пускал почти ежедневно всевъзможни формати и никога не се е случвало да не тръгват субтитри или да се налага да прекодирам. За размера - да ситни са, особено дразни при по-големия екран.

    Този пост е редактиран от Ka4akow; 17-02-15 в 21:29.
    karambam одобрява това.

  5. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #79

    Отговор: Philips TV 2015

    Благодаря ти, колега Ka4akow! Няма налични актуализации сега, нямаше и когато го взех! Филипс до колко време си актуализират софта на моделите?
    Най-много ме мъчи това, че няма настройка за включване! ...Сутрин трябва да ме буди радио или телефон, за да си пусна новото ТВ !!! Баси индианската работа!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #80

    Отговор: Philips TV 2015

    @strike, НЕ разбирам защо изобщо си купил този "боклук"?
    Един от трите модела за 2014 най-добри телевизори за целия свят ти прави сечено. Що не го накажеш и подариш на някой колега от форума, та да ти олекне! В голяма заблуда си с твоите "тв болежки"!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #81
    Цитат Първоначално публикувано от karambam Виж публикацията
    Благодаря ти, колега Ka4akow! Няма налични актуализации сега, нямаше и когато го взех! Филипс до колко време си актуализират софта на моделите?
    Най-много ме мъчи това, че няма настройка за включване! ...Сутрин трябва да ме буди радио или телефон, за да си пусна новото ТВ !!! Баси индианската работа!
    Аз имам същия модел ТВ. Да, за събуждане и аз нищо не намерих, за фейса забрави не си заслужава, последната актуализация беше от19 януари така че, ще следим. Искам да те питам имаш ли проблеми с формата на картината ?

  8.  
     
  9. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #82

    Отговор: Philips TV 2015

    За формата...не знам кое може да е проблем! Дал съм го на "цял екран" от основните настройки и каналите с 16/9 са както трябва. Като е 4/3 формата на някои от каналите по кабела(още си чакам К-модула) дава разтеглена картина, не си го прави 4/3 автоматично. Рядко се случва без моя намеса да се променя формата за малко и се връща както си е бил, но това може и да не е от телевизора!
    Липсата на "събуждане" голям пропуск...още не мога да повярвам, че няма!!

    Бутона дето е по средата на дистанционното и май е за "картина в картината" само когато е включен Смарта ли действа? Дали при цифровия тунер има "PiP" ? Бях досега с LG с два аналогови тунера, вграден hdd и съм се разглезил с тия екстри.

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    5
    #83

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    @strike, НЕ разбирам защо изобщо си купил този "боклук"?
    Един от трите модела за 2014 най-добри телевизори за целия свят ти прави сечено. Що не го накажеш и подариш на някой колега от форума, та да ти олекне! В голяма заблуда си с твоите "тв болежки"!!!
    Първо къде прочете да съм написъл че е боклук? и това че е топ модел за някоя си година не означава че няма забележки.(Аман от разбирачи дето четат брошурки в нета и разглеждат телевизорчета в техномаркет)
    За да не ме разбират погрешно да поясня, като цяло съм доволен от телевизора,плейва си филмите добре през външния плеър и картината е супер-това е основното което ми трябва,просто има недостатъци които други марки ги нямат и нормално,ако вс. беше 6 нямаше да има конкуренция и фирмите нямаше да се мъчат да правят нови модели.
    Този пост е редактиран от Strike; 18-02-15 в 15:18.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #84

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от karambam Виж публикацията
    За формата...не знам кое може да е проблем! Дал съм го на "цял екран" от основните настройки и каналите с 16/9 са както трябва. Като е 4/3 формата на някои от каналите по кабела(още си чакам К-модула) дава разтеглена картина, не си го прави 4/3 автоматично. Рядко се случва без моя намеса да се променя формата за малко и се връща както си е бил, но това може и да не е от телевизора!
    Липсата на "събуждане" голям пропуск...още не мога да повярвам, че няма!!

    Бутона дето е по средата на дистанционното и май е за "картина в картината" само когато е включен Смарта ли действа? Дали при цифровия тунер има "PiP" ? Бях досега с LG с два аналогови тунера, вграден hdd и съм се разглезил с тия екстри.
    Аз съм с К-модула, имам предвид че, на каналите на БТВ когато е на "цял екран" картината ми се разтегля и логото почти не се вижда , а ако го дам на "побиране на екран" става 4:3, малко кофти, мисълта ми е че, няма автоформат. За бутона "картина в картината" да действа само когато си в СМАРТ режим, за PiP не знам дали има, за събуждане и аз гледах в ръководството но няма такова нещо .

  12. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #85

    Отговор: Philips TV 2015

    Vladimir3177 Влез в разширени настройки от червеното копче, след като си натиснал копчето за формат на картината. Най-отляво иконката PP (ultima setare -на румънски е при мен!) ...аз съм дал последно на него...после пак на цял екран, което го отменя май....ти си виж зума или го нулирай от иконата най-отдясно.
    При мен се побира идеално в екрана БТВ-то...а гледам е цифров канала май.


  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #86

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от karambam Виж публикацията
    Vladimir3177 Влез в разширени настройки от червеното копче, след като си натиснал копчето за формат на картината. Най-отляво иконката PP (ultima setare -на румънски е при мен!) ...аз съм дал последно на него...после пак на цял екран, което го отменя май....ти си виж зума или го нулирай от иконата най-отдясно.
    При мен се побира идеално в екрана БТВ-то...а гледам е цифров канала май.

    Ще опитам, благодаря!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #87

    Отговор: Philips TV 2015

    Strike

    взел си ТВ а се оплакваш все едно си купил плеър :D
    и вместо да даваш 400лв за Blu Ray да си беше взел един мултимедиен плеър

    soon одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    20
    #88

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Дай снимки при сигнал от различни източници, ако искаш да ти се отговори правилно.

    Дано го забелязвате на снимките., размазаното по краищата на тв-то.Настройките на картината са на "кино" с изключени всички подобрители,освен clear LCD. Размазания ефект не е постоянен но го прави доста често .,понякога и при HD каналите.Тв-то не е ъпдейтвано никога.Бледнеещата решетка се появявя рядко на целия екран,но не на всички канали.Имам едни настройки на цвета след като избера отенък по избор.,.,червено.,зелено и син и по още една скала червено-BL., Зелено-BL., и т.н. Ако може да ми препоръчате няква настройка за тях.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #89

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от ilian8181 Виж публикацията
    Дано го забелязвате на снимките., размазаното по краищата на тв-то. Настройките на картината са на "кино" с изключени всички подобрители,освен clear LCD. Размазания ефект не е постоянен но го прави доста често .,понякога и при HD каналите.Тв-то не е ъпдейтвано никога.
    Гледах...гледах...Къде има размазано по края?
    Направи му ъпдейт!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    142
    #90

    Отговор: Philips TV 2015

    Като си пуснеш всички екстри и си на режим нормален, а не кино...
    SvilenRR одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 29 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 18:42
  2. PHILIPS 32PFL4606H или PHILIPS 32PFL5606H?
    От taralion във форум Philips телевизори
    Отговори: 38
    Последно: 25-05-12, 11:27
  3. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 08:22
  4. Philips 40PFL5605H или Philips 40PFL5625H
    От mrezata във форум Philips телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 24-02-11, 09:56
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе