Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с Youtube Live Stream

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    BG
    Мнения
    43
    #1

    Unhappy Проблем с Youtube Live Stream

    Здравейте, от няколко дни имам проблем с поточните предавания на живо в Y-Tube. До преди това нямаше никакъв проблем , но сега като искам да пусна нещо на живо и след малко зареждане/мислене ми дава грешка(само грешка нищо друго не изписва). Ако от телефона пусна поточно предаване и го препратя на телевизора си върви. Почистих кеша, преинсталирах актуализациите на Y-Tube , но никаква разлика. Ще съм благодарен ако някой даде идея за решаване на проблема.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #2

    Отговор: Проблем с Youtube Live Stream

    И при мен на Сони и Панасоник е така с излъчванията на живо от E3, явно има някакво филтриране за телевизори .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    69
    #3

    Отговор: Проблем с Youtube Live Stream

    Здравейте, имам проблем с предаванията на живо. След последният ъпдейт на телевизора от около 3-4 седмици не зарежда потоци на живо. При вас дали го има този проблем ? Пробвах с почистване на кеша, принудително спиране, преинсталиране, но без успех. Ако подам излъчването на живо от телефона към телевизора тръгва без проблем , но директно от приложението за ю-туб на тв. не става нищо, мисли известно време и после изписва възникна грешка (само това). Дали има някакво решение на този проблем ? При сони телевизорите с андройд, дали е пак така ?
    Този пост е редактиран от FRTCM; 19-09-17 в 12:03.

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #4

    Отговор: Проблем с Youtube Live Stream

    Аз нямам такъв проблем с Сонито,пробвай да спреш автоматичната актуализация на приложението и след това направи студен рестарт на телевизора и после виж как е положението....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с Youtube
    От UserBG1234 във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-02-17, 20:03
  2. Проблем с качеството от Youtube
    От Stefan Troplev във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 14-08-15, 17:29
  3. Проблем с Youtube (smart tv)
    От Blue_Hulk във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 13-01-15, 12:16
  4. LG 42LM620S и проблем с youtube
    От adobe във форум LG телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 23-04-14, 23:21
  5. Проблем с youtube.com
    От valentin1000 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-02-12, 19:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе