Страница 14 от 17 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 255
Like Tree31Одобрявам

Philips телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    69
    #196

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Това в БГ няма да стане. Тук всичко е за критикуване, само продават а после ти му мисли...Така че си го позвай така, това което има са дребни проблеми и тези няма да се занимват с ремонти дори доказани от филипс , че са вид дефект.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #197

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Тъй като търся евтино LCD но и марково за вилата се насочих към 32-ка на Филипс. В магазина, обаче ми казаха, че марката била купена от няколко години от някакъв китайски производител и нямало нищо общо с Филипс. Матриците в тези телевизори били китайски и произвеждани от същата китайска фирма трета по големина и собственик на марката Филипс. Та да питам има ли нещо вярно в това? Ако наистина е така, то вместо да давам 400-450 лв за една 32-ка Филипс то по добре да си взема за 280-300лв някой Стронг или Skyworth.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    69
    #198

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Mарката сегашен собственик е TPVision. Но матриците са на LG, поне повечето.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #199

    Отговор: Philips телевизори 2018

    dodo2000
    https://en.wikipedia.org/wiki/TP_Vision
    Марката е собственост на китайци (като при повечето известни европейски марки), но разработката се прави в Нидерландия, а производството става в Полша.


    https://www.vimu.tv/
    https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=777309
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-11-18 в 21:13.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    140
    #200

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Здравейте, искам да попитам за този модел PHILIPS 55PUS7363 4K Ultra HD LED струва ли си парите- 1349 лв., или за тази сума може да се вземе нещо по- добро. Ще се гледа само ТВ и спорт, чат- пат филми от флашка. Лесно ли се свързва с wi- fi? Плеъра поддържа ли бг субс. и ДТС звук Ако има потребители на този модел ще съм благодарен да чуя отзиви и от тях.


  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #201

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от kantonaa1 Виж публикацията
    Здравейте, искам да попитам за този модел PHILIPS 55PUS7363 4K Ultra HD LED струва ли си парите- 1349 лв., или за тази сума може да се вземе нещо по- добро. Ще се гледа само ТВ и спорт, чат- пат филми от флашка. Лесно ли се свързва с wi- fi? Плеъра поддържа ли бг субс. и ДТС звук Ако има потребители на този модел ще съм благодарен да чуя отзиви и от тях.
    За бюджета си е сравнително добър ,не е най доброто но става https://www.displayspecifications.com/en/model/e86912b9 .Свързването към WI-FI е сравнително лесно ,до момента съм свързан така и нямам проблеми , препоръчително е обаче да си вързан към лан порта.Със субтитрите няма проблеми, вградения плеър ги разпознава ,подържа DTS звук.Единствения проблем е че през DLNA медия не подържа суб,но нали си с андроид ,ще си инсталираш друг плеър Archos Player или VLC !За спорта да се произнесе някой друг
    Този пост е редактиран от irakli; 06-11-18 в 10:03.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    16
    #202

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Имам странен проблем с новия ми 55PUS7303. Вързал съм го с оптичен кабел към усилвателя и от там към 5.1 тонколони и буфер. Всичко добре, докато не пуснах 4К филми за тест. На единия филм звука насича, но само през усилвателя. Звука от телевизора си върви. На другия филм насича и картината. На по-малките резолюции нямам проблем нито със звука нито с картината. Странното е, че до вчера бях със 55PUS6501 от 2016та и същите тези филми от същия външен хард работеха безпроблемно. Веднага ъпдейтнах телевизора. Инсталирах VLC и MXplayer, на единия не тръгва звука от колоните дори и след като рових в настройките, а на другия всичко тръгна, но забелязах, че пуска само 1920*1080 резолюция и тогава няма смисъл от тоя 4К филм. Та има ли как да се ъпдейтне кодека на вградения плеър?
    И още един въпрос. На стария ми телевизор логото светеше, като от настройките можех да го включвам и исключвам както и опция за силата на светене. Новия има същото стъклено лого и на картинки в нета го виждам да свети, но на моя телевизор не свети и не намирам опцията за включване.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #203

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Усилвателят (вероятно имаш предвид ресийвер) няма ли HDMI ARC? Ако да - вържи го с HDMI кабел към телевизора на порт обозначен с HDMI ARC. 4К филм пробвай от вградения плеър, щом искаш многоканално аудио.
    Светещото лого ще те дразни.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    16
    #204

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Усилвателят (вероятно имаш предвид ресийвер) няма ли HDMI ARC? Ако да - вържи го с HDMI кабел към телевизора на порт обозначен с HDMI ARC. 4К филм пробвай от вградения плеър, щом искаш многоканално аудио.
    Светещото лого ще те дразни.
    Ползвам оптичен кабел, не вярвам да има разлика ако звука е през HDMI, но ще го пробвам за тест. Проблема е, че ресивъра позволява само 1920*1080.
    Светещото лого няма да ме дразни. Както съм написал, на предния логото светеше и много ми харесваше. Все пак хубаво е да имам избор.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    80
    #205

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Здравейте, много хубава тема. Бърз въпрос - имам 8303 - Netflix бутона много дрзни, изтеглих App Starter апк-то за да го ре-мап-на с нещо по приемливо - примерно с YouTube, но в ES FE ми дава, че не може да го инсталира, защото може би бил корупнат файла - разбира се, че не е това. Приложението вече е свалено и от Гугъл Стор-а. Някой да го е ремапвал тоя бутон по друг начин?
    Иначе ТВ-то - картината е повече от добра като за 1680 лв. Андроидът е 7-ца - става, но имам nVidia Shield 2017 конзола и в сравнение с там е по-зле. То по принцип го ползвам ОС-а само за Коди и Ютюб, но се усеща разликата в хардуера. Отделно на конзолата дистанционното е супер слим и ОК Гугъл-а има и гласово детектване, което го няма при дистанционното на ТВ-то трябва всеки път да го вземеш и да натиснеш бутона. Може би при Андроид 8 да е се появи. Та като цяло - ТВ-то е супер, от Андроида нямам очаквания, но това дето не мога да ремапна Нетфликс бутона определено ме раздразни
    п.с. Предният ми ТВ беше Самсунг и сега оцеянвам какво значи да имаш стилно меню (европейски тип) на телевизора.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    2
    #206

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Здравейте, върнах втори по ред телевизор 43PUS7303 с един и същ проблем.На екрана се отпечатват статични изображения, които се виждат ясно на сив фон. Отпечатват се бели лога на телевизии дори и надписите от менюто. Това става за една минута, не е нужно да стои с часове и после бавно за няколко минути изчезва. Като изключим това, телевизорът много ми хареса и искам да си го купя отново. Моля, някой ако има такъв модел да сподели дали при него го има този проблем. Благодаря!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #207

    Отговор: Philips телевизори 2018

    carreri
    Явно проблем с партидата панели. Подобно нещо се срещаше при LG през 2014 година
    https://forum.setcombg.com/lg-%D1%82...%B3%D0%B8.html

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    80
    #208

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Относно питанката ми малко по-горе - решено. Apk Button Mapper - свърши работа.
    hristoslav2 и vale2901 харесват това.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #209

    Отговор: Philips телевизори 2018

    We review the pros and cons of the Philips OLED+ 903 flagship 2018 TV from TP vision, occasionally comparing it side-by-side against an LG OLED television.
    Our review unit is the 65-inch Philips 65OLED903/12 which is the UK 3-pin-plug model.



    Apk Button Mapper
    https://play.google.com/store/apps/d...utton&hl=en_US
    https://apkpure.com/button-mapper-re...ar2.homebutton

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    16
    #210

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Относно моя проблем с НЕ светещото лого и насичането на картината и звука на 4К филми с вградения плеър...
    Обадих се на представителството ни на Philips. Логото не е светещо.
    Относно насичането на зука и картината, единственото което може да се направи е да се чака ъпдейт на софтуера. Понеже това е нов телевизор и има ъпдейти всеки месец. По принцип сме в очакване на Орео, но до тогава се надявам някой скорошен ъпдейт да оправи това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 17 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 14:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 12:43
  3. Philips телевизори 2017
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 279
    Последно: 01-01-18, 06:35
  4. Philips телевизори 2016
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 453
    Последно: 01-01-17, 18:22
  5. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе