Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24
Like Tree6Одобрявам

55 OLED807 блокира управлението на цветноста и нивото на черното

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    120
    #16

    Отговор: 55 OLED807 блокира управлението на цветноста и нивото на черното

    Здравейте пак,от Philips не ми дават логичен отговор ,увъртат...-Получих отговор от нашите специалисти и той гласи, че тези настройки на картина може да бъдат ползвани само при канали. При инсталирани приложения от от google play или от приложения на трети страни, няма да бъде възможно промяната на картината - е как да не може като може?!
    Ще помоля някой колега с 55 OLED807 и с други модели, да се регистрира https://qr.bulsatcom.bg/ ,после тегли ввох.арр от Гугъл плей и безплатно ще гледа HBO и синемакс 15 дена . Регистрацията ще отнеме минутка.
    Проблема е само за цветността , на който и да е първи канал го няма ,после като превключвам се познава по червеното като се прецака канала ,става много ярко ,вероятно цветовете отиват на макс но това няма как да се види защото контрола е блокиран което е нелогично да е от приложението .
    svetlio1 не ми се търси да свалям старо приложение
    radoi премахнал съм всички подобрители на картината ,ръчках навсякъде,поне така мисля ...и този комфорт съм го махнал . С други апове не го прави. Вероятно от Булсатком имат една камара телевизори с Андроид . Но досега някой такъв проблем не е имал?

    А когато намалите цветността ,екрана остава ли ви цветен ? Началния екран на Андроид? Снимка с намалени цветове от Android Philips и такава от Android ВВОХ

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от old firehand; 24-01-23 в 18:03.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    77
    #17

    Отговор: 55 OLED807 блокира управлението на цветноста и нивото на черното

    Колега регнах се и им свалих аппа. Тествам го на 55 707, за сега няма описаните проблеми. Колко време трябва да работи,че да почне да прави проблем?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    120
    #18

    Отговор: 55 OLED807 блокира управлението на цветноста и нивото на черното

    Много благодаря. Проблема почти веднага се получава ,то няма правило. Просто мини през програмите ,ще забележиш най вече по червения цвят ,той става най ярък .
    Андроида на телевизора става ли ти черно бял или остава цветен като намалиш цветовете,примери на горната снимка?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    912
    #19

    Отговор: 55 OLED807 блокира управлението на цветноста и нивото на черното

    Крайно не логично поведение на тоя телевизор. Имам чувство, че ако го пратиш в сервиз, няма да прави проблем при тях. А те ще го нулират, както са ти обяснили, ще му пуснат интернет и ще инсталират САМО проблемното приложение и нищо друго, за да тестват. Пробва ли това, че не ми се чете цялата тема. Извади всички кабели от телевизора, нулирай го, направи минимална настройка, без канали за телевизия, нищо. Инсталирай и пробвай пак. Виж в настройките за приложението дали има разрешение да работи върху други приложения и го пусни или спри ако е пуснато

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    120
    #20

    Отговор: 55 OLED807 блокира управлението на цветноста и нивото на черното

    От Philips ми пратиха инструкции как да го нулирам с джойстика отзад. Преди напътствията от Philips, първо нулирах настройките на телевизора,после пуснах преинсталация от менюто на телевизора.ВВОХ приложението е много постно от към настройки и не виждам къде може да има такива опции.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    77
    #21

    Отговор: 55 OLED807 блокира управлението на цветноста и нивото на черното

    Цитат Първоначално публикувано от old firehand Виж публикацията
    Много благодаря. Проблема почти веднага се получава ,то няма правило. Просто мини през програмите ,ще забележиш най вече по червения цвят ,той става най ярък .
    Андроида на телевизора става ли ти черно бял или остава цветен като намалиш цветовете,примери на горната снимка?
    Значи ако намаля на нула цветовете на ббокса, на всякъде другаде си има цвят както ми е бил настроен. И на основен екран на Андроида, HBO, You Tube и т.н., всичко закачено на ХДМИ също си пази настройките.
    Обаче прави впечатление следното, пускам им аппа правя го черно бял и гася телевизора. За този кратък момент докато изгасне матрицата, приложението избивя яко на цвят. Дано ме разбра правилно.
    old firehand одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #22
    Цитат Първоначално публикувано от old firehand Виж публикацията
    От Philips ми пратиха инструкции как да го нулирам с джойстика отзад. Преди напътствията от Philips, първо нулирах настройките на телевизора,после пуснах преинсталация от менюто на телевизора.ВВОХ приложението е много постно от към настройки и не виждам къде може да има такива опции.
    Щом ти прави само на този апп реално тв няма проблем, има някаква несъвместимост през 11 ката може би. Пробвай да свалиш apk по стара версия, инсталирай и пиши какво е станало

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    77
    #23

    Отговор: 55 OLED807 блокира управлението на цветноста и нивото на черното

    При мен червения цвят изби яко на въпросното приложение. Иначе контрол имам върху настройките и там скалата за цвят му е 50%.
    old firehand -това приложение не бачка коректно и при мен.
    п.с. картината на Евроспорт 4к е покъртителна...
    old firehand одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    120
    #24

    Отговор: 55 OLED807 блокира управлението на цветноста и нивото на черното

    Точно по червеното се познава.Но ако намалиш цветността,става ли черно бяло?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 05-03-20, 20:28
  2. Проблем с управлението на Клима 2000
    От georgi_bg1 във форум Отопление
    Отговори: 16
    Последно: 09-02-14, 08:58
  3. Отговори: 5
    Последно: 24-03-12, 09:29
  4. ниво на черното на 37LG6000 ???
    От quietriot във форум LG телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 15-01-09, 09:53
  5. Нивото на сигнала на кабелната
    От fikata във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-11-08, 19:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе