Резултати от 1 до 6 от общо 6

Относно 3д телевизорите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #1

    Относно 3д телевизорите

    Относно 3д телевизорите. Доста въпроси имам ще ги номерирам.
    1. Синема 3д VS активно 3д ли се водеше- Мисля, че при синема 3д имало рязане не резолюцията, а при активното имало главоболие, разногледство малък ъгъл на виждане, но пък било 1080р ама едните очила са 150/200лв. Имали няма ли такова нещо?
    2. SBS VS OverUnder - Чух, че OverUnder било по добре.Така ли е не е ли така ????
    3. Каква е разликата между cinema 3d, realid, imax и там другите видове.
    4. Lglw5500 е в наличност в къщи, но има 2д > 3д, SBS , OverUnder и тук ми в въпросът последните 2 не ги знам за какво са. Едното е илюстрирано като цветенце и отгоре наложено шахматен прозрачен фон а другото цветенце разфокусиращо се. Нямам идея за какво са.
    5. Блу-рей 3д по-добро ли е от mkv 3д или m2ts 3д или каквото и да е там. Защото напоследък блурейте вътре са в някакви SSIF файлове... да не е нова технология??? И пак ли е SBS и OverUnder?
    6. При ps3 3д игри нещата пак ли са така SBS и OverUnder???

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Re:Относно 3д телевизорите

    1. Сinema 3d - е пасивно 3Д
    2. Няма разлика в качеството на картината.
    3. Това са маркетингови названия на 3Д технологиите ползвани от трите фирми. /пасивно, активно, пасивно/
    4. Последните две - са настройки за типа 3Д филм който ще гледаш. В заглавието на 3Д филма пише и типа.
    5. Да по-добро е.

    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,50677.0.html

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    13
    #3

    Re:Относно 3д телевизорите

    По въпрос 6,не е нитоSBS нито OverUnder.при игрите е като при блурея,телевизора си разпознава 3D сигнала(стига да е пуснат от опцията на играта)и трябва само да си сложиш очилата и да ги пуснеш.кефа е много голям

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #4

    Re:Относно 3д телевизорите

    Цитат Първоначално публикувано от lordshadow
    По въпрос 6,не е нитоSBS нито OverUnder.при игрите е като при блурея,телевизора си разпознава 3D сигнала(стига да е пуснат от опцията на играта)и трябва само да си сложиш очилата и да ги пуснеш.кефа е много голям
    Да кефа е голям заня... Но и даунгрейда на графика е голям да знаеш направо си е резил на накой игри, добре е че по-новите исглеждат по добре...
    Инак колега веднага ти казвам, че на Uncharted 3 3D клиповете са SBS както и на KILLZONE 3!
    Казвам и показвам.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    13
    #5

    Re:Относно 3д телевизорите

    Да,вярно че са такива но си вървят както трябва,не както например при mkv sbs като го пусна на телевизора да трябва да "събираш" картината от дистанционното.иначе Uncharted-а в момента го играя и е много добре направено 3d-то,както и на killzona,всички други който съм играл не са нищо особенно но тия двете на 3D са си преживяване.аз съм със sony 46ex720 и не съжалявам за нито един лев който съм дал за тв-то

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #6

    Re:Относно 3д телевизорите

    Цитат Първоначално публикувано от lordshadow
    Да,вярно че са такива но си вървят както трябва,не както например при mkv sbs като го пусна на телевизора да трябва да "събираш" картината от дистанционното.иначе Uncharted-а в момента го играя и е много добре направено 3d-то,както и на killzona,всички други който съм играл не са нищо особенно но тия двете на 3D са си преживяване.аз съм със sony 46ex720 и не съжалявам за нито един лев който съм дал за тв-то
    Така става, защото конзолата не е направена да пуска обикновенни файлове 3д, тя е направена да пуска игра 3д и блу-рей, както не е направена и да пуска надписи.За това се "лепят с програма за видеото"

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кой от телевизорите да избера?
    От kiril30 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-05-14, 23:03
  2. Промоциите на телевизорите.
    От Blue_Hulk във форум Телевизори
    Отговори: 43
    Последно: 16-04-14, 21:59
  3. Вредни ли са лед телевизорите???
    От sasho1bs във форум Телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 24-05-13, 17:39
  4. Относно цените на LCD телевизорите в България
    От Nick_BG във форум Телевизори
    Отговори: 28
    Последно: 17-10-10, 19:11
  5. Всичко за LCD телевизорите SAMSUNG
    От smsdeliverer във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-09-07, 10:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе