Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 195

НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #16

    Re: НОВАТА 9-та СЕРИЯ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Това е хубава новина, но ще е с ЯКО солена цената, която ще обезмисли постижението!
    Незнам защо са залитнали в УДИВИТЕЛНО ЛОШ дизайн, за сметтка на досегашните си нацелени модели в това отношение.
    Не мога да спестя истината, че този модел е мнооого смешен от към формата си!
    Победителя в съревнованието на новите модели определено ще е 8 и 9-та серия на Самсунг - особенно в качество-цена!

    P.S.
    http://www.cdrinfo.com/Sections/News...x?NewsId=23765
    http://news.cnet.com/8301-17938_105-9997275-1.html
    http://www.tvsnob.com/archives/020530.php
    http://www.tvsnob.com/archives/020546.php
    http://www.engadget.com/2008/07/23/s...s-8-lcd-hdtvs/
    http://tv.blogdig.net/archives/artic...September.html
    http://www.akihabaranews.com/en/news...m+Samsung.html

    Ще има и 40' вариант с LED подсветка: http://www.engadget.com/2008/08/25/s...d-backlit-lcd/

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #17

    Re: НОВАТА 9-та СЕРИЯ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    За цена не знам но по отношение на дизайн ! Тези хора дизайнери нямат ли?!?! Това изглежда много дървено! А при пряко сравнение с 8 ма серия на Самсунг ще е направо смях! Не мога да разбера това решение особенно като се има предвид че Sharp имат модели с изключително добър дизайн!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    132
    #18

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Забелязах, че 9 серия 46" е с 2 000 000 контраст, а 55" е с 1 000 000. Някой знае ли защо и 55" няма да е с 2 000 000? А 7 серия ще бъде ли ЛЕД ?

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #19

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Явно при по-големия размер подсветката отзад идва слаба и затова пада контраста, а сигурно не искат да повишават консумацията с по-силна.
    Аз не бих се тревожил, че е "само" с 1 млн:1 контраст.
    Мисля, че 7-ма серия не е с ЛЕД подсветка.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #20

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    elcos, не знам дали си работил с K и K, обаче тея педали внасят опредимно 2 и 3 качество на чената на първо. Ако се поразтършуваш из форума ще намериш доста доказателства за това. Още повече, че продаваш преработени ТВ-и, като чисто нови!!!
    По принцип дизайна го гледат за EISA наградите, а на IFA може и да гледат какво показва ТВ-а, а не как изглежда. Ще поживеем и ще видим за какво става въпрос след 2-3 месеца.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #21

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    elcos, не знам дали си работил с K и K, обаче тея педали внасят опредимно 2 и 3 качество на чената на първо. Ако се поразтършуваш из форума ще намериш доста доказателства за това. Още повече, че продаваш преработени ТВ-и, като чисто нови!!!
    По принцип дизайна го гледат за EISA наградите, а на IFA може и да гледат какво показва ТВ-а, а не как изглежда. Ще поживеем и ще видим за какво става въпрос след 2-3 месеца.
    Работил е силно казано. Купувал съм туй онуй. Засега някакви проблеми уж не е имало . Относно ново и старо - май продават модели които ги маркират като refurbuished. Естествено това не изключва това което си писал!
    А дизайна хич не ми пука за кои награди го гледат! Мен лично ме интерсува че аз ще го гледам и че ще стои в моя хол! А това произведение на Sharp хич няма да стои добре където и да го сложа! А и като си помисля че повечето хора първо гледат как изглежда телевизора ! Стига ти веднъж да ти кажат - "Брей че грозен този телевизор" и ако това съвпада с твоето мнение - ще ти мине целия кеф от покупката! Че качеството на картината е страшно важно никой не го оспорва ама все пак телевизора е и мебел и трябва да изглежда добре!

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #22

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Ходих да гледам новите 7,8, и 9-та серия в ТМ.
    Определено съм впечатлен. Уникално черно. Спокойно заявявам, че ако не броим Pioneer плазмите по този показател са класи над всичко на пазара. Интересното е, че разликата в наситеността на черното между 7,8 и 9-та серия е маргинално малка. Това, което забелязах е, че при 9-та серия контраста може би е по-висок и ъгъла при който има спад на черното е по-голям от другите модели.
    Лошото е, че стоят пуснати на един трейлър на Dragon Wars, който е недостатъчен за пълни впечатления, но при кадъра на който остава само Coming Soon на черен фон се вижда абсолютно черен панел. Интересно ми е в абсолютно тъмна стая как е.
    Дизайна също е умопомрачителен. Евала!

    Макар да знаех предварително отговора си направих устата да го поразцъкам за малко, но продавача подскочи все едно исках да го занеса за една седмица у нас. Както и да е, има време и за повече тестове.
    Телевизорите определено бяха набримчени с доста засилени стойности на всичко защото клипа, който се въртеше беше заприличал от кино на видео материал. Много ми се искаше да видя дали с едни човешки настройки ще ми допадне картината.

    После минах да се полюбувам на 100 инчовата плазма на Панасоник като през цялото време си мислех как за 20 пъти по-малко пари съм постигнал ако не и по-добро качество и същия размер чрез проектор.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #23

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    А какви са им цените че нещо не ги виждам на сайта на ТМ?

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #24

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Още нямат цени. Само са изложени като мостри. Премиерата щяла да бъде чак след месец.
    Да им се чуди на акъла защото тогава са сложили билбордове с реклами на 8-ма серия? Големи маркетингови стратези имат...

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #25

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    lazarus18 картината на тв тата е сложена на shop mode , тоест със засилен контраст и яркост, ако се пипнат ще заработят и още по добре(shop mode трябва да се пускат за да работят оптимално според самсунг )

    И аз чакам да дойде специално 9 та серия за един приятел, а време не ми остава да отида до колегите на Цариградско да видя как работи самсунга, затова ти благодаря за споделеното

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #26

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    100
    #27

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Аз пък очаквам 7 серия плазми за 50ките. Да видим кое ще е по добро.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #28

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Определено и новата Х серия на Сони е интересна. Доколкото четох и тя ще е с ЛЕД подсветка.

    Струва ми се, че 9-та серия ще го пуснат на цена от около 5 хил. лева за 46 инча, което е сериозна цифра.

    Така като гледам системите за обработка са еднакви за 3-те топ серии и предвид незабележимите разлики в черното може 7 и 8-ма серия да са по-изгодни предложения.

    Сега като чета ръководството на 9-та серия виждам как на всички системи има режим ДЕМО, на който най-вероятно са сложени мострите и от там идва нереалистичния облик на картината.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #29

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Още нямат цени. Само са изложени като мостри. Премиерата щяла да бъде чак след месец.
    Да им се чуди на акъла защото тогава са сложили билбордове с реклами на 8-ма серия? Големи маркетингови стратези имат...
    "lazarus18 " кой ден точно беше това... Че да знам кога ще ги пуснат! На мен ми казаха в друг магазин от веригата - нищо не знаем стигнали сме само до 7 ма серия - новите ги нямаме и не се знае кога ще ги пуснем?!!?
    Казах - чакай малко бе човек - в магазина на Цариградско шосе имало мостри - вдигат рамене - нищо не знаят!
    Надявах се след края на тази промоция да ги пуснат ама може и да не стане....

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #30

    Re: НОВИТЕ 9-та и 8-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Миналата седмица сряда или четвъртък беше.
    Според продавача премиера щяла да бъде чак след месец. Определено не знаеше нищо конкретно за стартиране на продажбите или цени.
    Може да отидеш до там да ги видиш. Дано са завъртели нещо различно от един трейлър.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 09-02-15, 07:56
  2. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  3. Новите Samsung AQV__EWA
    От vanini във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 8
    Последно: 13-08-09, 10:36
  4. Разлика м/у SONY V и W серии ?!
    От bobone във форум Sony телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 03-06-09, 18:58
  5. Търся няколко серии на Ало-Ало...
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 18-12-05, 20:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе