Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 195

НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #46

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    Цените на 7 и 8 серия на Самсунг в ТМ + първото ревю на 8-ма:

    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09040514
    http://www.digitalversus.com/article-364-3780-36.html
    Доста ме притеснява това за невъзможноста да се оттърве човек напълно от активния контраст. Лично аз доста се дразня от този евтин ефект и обикновено предпочитам да е изключено, а явно при този модел е невъзможно. Отделно един толкова висок клас модел да има скалиране на образа на средно ниво е неприемливо. Определено бих препоръчал 786 модела с LED, който е на същата цена. Поне на базата на това, което чета досега за тези модели.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #47

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Малко ме притесни ревюто на 786 относно голямото забавяне при игрите! Имам идея да играя игри на телевизора и подобен проблем хич не е пренебрежим за мен!

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #48

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Можем ли да кажем вече,че ЛСД са по-добри от плазмите?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    100
    #49

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Зависи от предназначението за гледане. За обикновен телевизионен сигнал - аналогов или цифров 576i, за двд филми определено плазма е по добре. За монитор за компютър - LCD. При HD сигнал и двата типа се справят достатъчно добре.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #50

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Можем ли да кажем вече,че ЛСД са по-добри от плазмите?
    Аз все още смятам, че при равни пари плазмите все още са поне на едно ниво с LCD като си имат някои плюсове.
    Проблема е, че предлагането не е достатъчно. Реално има няколко модела на Панасоник, които са по-скоро нисък и среден клас, разни морално остарели модели на Самсунг и в топ класа остава само Пионер, които не се предлагат достатъчно добре в България.
    Ще видим дали и кога ще се появят по-високия клас плазми на Самсунг и що за стока са.
    От другата страна при LCD има огромно разнообразие от размери и модели. Само Самсунг изкараха 7 серии от най-ниския до най-високия клас. Сони в скоро време ще ги последват с почти изцяло обновена гама.
    Ясно, че битката за масовия потребител е загубена от плазмите. Там където все още държат позиции са в по-ниския клас HD-Ready и топ класа на Пионер. Както и при фенове на технологията като мен

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #51

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Здравейте
    и при мен вчера дойдоха 7 ма и 8 ма серия на самсунг, днес се нядявам да имам време не само да ги извадя от кашоните, но и да видя колко струват!
    Иначе и 7 ма серия, специално 786 мисля че беше при мен, и 8 ма серия са с LED подсветка


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #52

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Цитат Първоначално публикувано от miro_vampiro
    Здравейте
    и при мен вчера дойдоха 7 ма и 8 ма серия на самсунг, днес се нядявам да имам време не само да ги извадя от кашоните, но и да видя колко струват!
    Иначе и 7 ма серия, специално 786 мисля че беше при мен, и 8 ма серия са с LED подсветка
    Очакваме с нетърпение отзиви Миро!

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #53

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Здравей elcos
    за съжаление днес нямах време да тествам 8 ма серия на самсунг, а като капак на всичко продадох бройката която имах в магазина, и сега ще чакам да дойде нова(ако има, че не са много бройки ако не се лъжа)

    Иначе да, работи добре, определено картината ми допада повече отколкото на 6 та серия на самсунг, черния цвят е доста по добър, но докато не го видя в тъмна стая не мога да коментирам, въпреки че вече това е направено в тестовете из нета, черното си е черно

    Само не съм чел дали и 8 ма серия има проблем с лага при игрите, защото ако има, кофти , в такъв случай бих се замислил сериозно дали си заслужава или не

    Определено чакам 9 та серия , дано тя да няма проблеми с лага, и да работи на нивото на 8 ма серия, или по добре

    Иначе, имам ли от 8 ма серия при мен, няма проблеми за тестове , който иска носи си филми, лаптопи и тн, и тестваме


  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #54

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    В кой магазин беше?

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #55

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Здравей lazarus18
    в ЦУМ съм, двама сме на телевизорите, подчти всеки ден съм на работа, така че има как да се засечем !
    В момента остана само 7 ма серия в магазина

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #56

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Мерси много Миро. Относно лаг-а наистина много живо се интересувам, понеже ако го има ще се ориентирам към 6 та серия. Игрите са ми един от приоритетите за телевизор и именно заради това съм се ориентирал към LCD, но ако има такъв проблем, то определено не бих го взел!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #57

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Миро, не намери ли време да пуснеш накоя игрица на 7 ма серия че да чуем от източника наистина ли лаг-а е толкова ужасен?

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #58

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    Цитат Първоначално публикувано от elcos
    Миро, не намери ли време да пуснеш накоя игрица на 7 ма серия че да чуем от източника наистина ли лаг-а е толкова ужасен?
    Според това, което чета от теста на HDTVTEST лага може да се свали до 30 мс, което е приемливо за ЛСД модел. Лошото, според тях е, че ако искаш и добра картина докато играеш трябва да пуснеш разни екстри, които го увеличават до 50-60, което вече се води много и ако седна човек, който досега е играл на кинескоп може доста да се изнерви. Особено ако играеш онлайн където 50-60 мс закъснение ти провалят играта отвсякъде.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #59

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?

    За съжаление мисля че 30 мс са много, а за 50-60 не ми се мисли. Имам една "задна" мисъл да ползвам TV то основно като голям монитор и именно заради това се ориентирах към САМСУНГ. Като че ли при тях връзката с комп е най-изчистена. За съжаление обаче такъв лаг, просто обезсмисля покупката. Лошото е че точно това няма как да тествам в магазина!
    Явно ще трябва да се ориентирам към 656 или дори М86 .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    100
    #60

    Re: НОВИТЕ 9, 8 и 7-ма СЕРИИ LCD TV на SAMSUNG ...!?


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 09-02-15, 07:56
  2. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  3. Новите Samsung AQV__EWA
    От vanini във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 8
    Последно: 13-08-09, 10:36
  4. Разлика м/у SONY V и W серии ?!
    От bobone във форум Sony телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 03-06-09, 18:58
  5. Търся няколко серии на Ало-Ало...
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 18-12-05, 20:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе