Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Резултати от 196 до 208 от общо 208

SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    21
    #196

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от Phenix
    Привет, от вчера и аз съм собственик на Le-40652, матрица SQ02 .
    Доволем съм от всички опции досега, с изключение на транслирането на SD сигнала на Булсатком, но явно проблема си е в самото качество на сигнала (ако някой има идея как да увелича качеството ще съм му благодарен).
    Всички функции наистина работят прекрасно, и DVI, PC, USB - просто никакви забележки, настройките на картината перфектни, определено за маниаци.
    В момента съм с включен DLNA, транслиране от лаптоп през рутер към мрежата на TV сигнала е забележителен, единствено липсват достатъчно настройки за сянка и големина на субтитрите, но се преживява. Наистина и аз се бях заблудил, че е възможно използването на DLNA с wireless, но като прочетеох отново се убедих, че не е възможно, не съм сигурен обаче какво тогава е действието на Samsung WIS09ABGN LinkStick Wireless LAN Adapter, при условие, че мислех да си го взема.

    Незнам защо при вас не се получава.Аз съм си взел същия адаптер(WIS09ABGN LinkStick Wireless LAN Adapter) и връзката с рутера става без никакви проблеми.Дори филми в 1080p си тръгват,в което се съмнявах.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #197

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от plamenbs
    Здравейте на всички решил съм да си купа LCD Samsung и се колебая между
    46B6000/46B750/46B651/652
    http://www.plesio.bg/televizori-c-69...-p-237208.html
    http://www.plesio.bg/televizori-c-69...-p-237748.html
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09051623
    Ще ви бъда много благодарен ако ми дадете съвет кой да си купя и защо е по добър от останалите
    или ще ми препоръчате плазма.Ще се гледа кабелна цифрова телевизия и филми от WDTV
    Избирай измежду B750и B651/652
    при избора погледни и каква е матрицата изписана на малкия страничен стикер

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    24
    #198

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от Ivan444o
    Незнам защо при вас не се получава.Аз съм си взел същия адаптер(WIS09ABGN LinkStick Wireless LAN Adapter) и връзката с рутера става без никакви проблеми.Дори филми в 1080p си тръгват,в което се съмнявах.
    Аз съм с Edimax EW7718UN на моя 32B7020 (около 65 лева с ДДС) и си работи безгрижно. По някои сведения, по-евтиният EW-7717Un (към 55 лева) също се опознава от телевизора и работи.
    Ако имате възможност - експериментирайте

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #199

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от vdenkov
    Тука май е мястото да кажа че засега не успявам да му оправя часовника - при автоматичен режим взема GMT и показва времето и часовете на програмите в TV Giude в GMT ... т.е. - сега е с 3 часа назад. Ако някой има идея как се оправя това ще съм много благодарен да сподели. Смяна на държавата не помага.
    Здравей,
    и поздрави за ибора. За времето и аз имах такъв проблем и го реших като след като го настроииш сложи "режим часовник" : АВТО . Много ме дразнеше когато беше с 3 часа напред защотото Giude беше неизползваем
    На мен индикатора ми е кръгъл с син отенък, въпреки всичките ъпдейти , не си е променял визията и цвета
    Успех

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #200

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от Phenix
    .... Наистина и аз се бях заблудил, че е възможно използването на DLNA с wireless, но като прочетеох отново се убедих, че не е възможно, не съм сигурен обаче какво тогава е действието на Samsung WIS09ABGN LinkStick Wireless LAN Adapter, при условие, че мислех да си го взема.
    Имам един въпрос: С версия T-CHL7DEUC-2003.3 съм и ще сгреша ли аго го ъпдейтвам с новия. Какви са точно промените?
    Иначе наздраве на всички собственици
    Наздраве и на теб и да си го позлваш със здраве. Промените са в форматите който могат да се плейват и рязни други менюта в цветово отношение и някой допълнитени функции на картина. Wireless DLNA може да се подкара и с модела от 2008 година - http://www.amazon.co.uk/Samsung-WIS0...8932845&sr=8-1 - освен ако рутер-а ти не поддръжа "N" и не ти се давам 50паунда повече. Мисля че в ТМ продават такива донгъли. Не се надявай да можеш нормално да гледаш 1080p дори и с "N" поддръжка ме съмнява (реално достига 60-70мбит/с въпреки заявените 300mbit/s ). Слагай си кабела и не се занимавай с тези донгъли според мен
    Успех

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    3
    #201

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от besny
    Здравей,
    и поздрави за ибора. За времето и аз имах такъв проблем и го реших като след като го настроииш сложи "режим часовник" : АВТО . Много ме дразнеше когато беше с 3 часа напред защотото Giude беше неизползваем
    На мен индикатора ми е кръгъл с син отенък, въпреки всичките ъпдейти , не си е променял визията и цвета
    Успех
    besny,
    В момента съм на АВТО, часовника ми е на 3 часа назад, съответно и guide ми е с 3 часа назад, така че поне си съвпадат, но пък е дразнещо. Ти на каква държава си го сложил ?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #202

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    и аз имах този проблем същото беше и при мен. аз сум на Другу Други
    но това не е от държавата защото и аз като теб направих с промяна на държавите но нямаше ефект. Влез промени часовника от Ръчно, след което го изключи. След стартирането влез на Време - и дай АВТО, поне при мен така се оправи

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    36
    #203

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от Ivan444o

    Незнам защо при вас не се получава.Аз съм си взел същия адаптер(WIS09ABGN LinkStick Wireless LAN Adapter) и връзката с рутера става без никакви проблеми.Дори филми в 1080p си тръгват,в което се съмнявах.
    А какъв ти е рутера, подържа ли "n" и ако всичко е наред, би ли ми казал откъде си го купил, в БГ май не се продава от Amazon ли?
    Странно защо при мен връзката лаптоп-рутер-DLNA работи, но явно има загуби на данни, случва се при 1080 р да презарежда?

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #204

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от Phenix
    А какъв ти е рутера, подържа ли "n" и ако всичко е наред, би ли ми казал откъде си го купил, в БГ май не се продава от Amazon ли?
    Странно защо при мен връзката лаптоп-рутер-DLNA работи, но явно има загуби на данни, случва се при 1080 р да презарежда?
    http://www.amazon.co.uk/Samsung-WIS0...2862895&sr=1-1
    нормално е да презарежда трансфера е следния:
    1.25 Mbit/s – VCD quality
    5 Mbit/s – DVD quality
    15 Mbit/s – HDTV quality
    36 Mbit/s – HD DVD quality (approx 4MByte/s)
    54 Mbit/s – Blu-ray Disc quality (approx 6MByte/s)

    нормално wireless-a прави към 2Мб/с което си е твърде малко. Не се занимавайте с тези dongle а си пуснета кабели ( преди тях сложете защита за ЛАН)
    Успех

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    1
    #205

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Здравейте съфорумци

    От скоро и аз имам един LE40B650.Свързал съм го чрез аксес поинт към безцичния ми рутер и телевизора си има интернет.Нямах много време да експериментирам но със PC Share Manager 2.1 така и не успях да се свържа с телевизора.Всички компютри са в една мрежа и имат PING помежду си.Ще видя дали firewall-а ми прави номера.Ако някой друг се е сблъсквал с проблем DLNA нека да сподели.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    17
    #206

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от Altav
    Аз съм с Edimax EW7718UN на моя 32B7020 (около 65 лева с ДДС) и си работи безгрижно. По някои сведения, по-евтиният EW-7717Un (към 55 лева) също се опознава от телевизора и работи.
    Ако имате възможност - експериментирайте
    Аз съм с 46B651 , но EW-7717UN не го разпозна като го включих, пробвах и с Tenda, пак същото - не работи, освен ако има някакви други настройки за разпознаване...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #207

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от ka
    Здравейте съфорумци

    От скоро и аз имам един LE40B650.Свързал съм го чрез аксес поинт към безцичния ми рутер и телевизора си има интернет.Нямах много време да експериментирам но със PC Share Manager 2.1 така и не успях да се свържа с телевизора.Всички компютри са в една мрежа и имат PING помежду си.Ще видя дали firewall-а ми прави номера.Ако някой друг се е сблъсквал с проблем DLNA нека да сподели.
    SAMSUNG PC Share Manager - споделяне - Задаване на правила за у-во - Samsung TV - Приемам

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #208

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Ще ви помоля да пишете в другата тема за Samsung- просто се дублират-което не е нужно
    Тази тема ще я заключа тази вечер.ю
    Темата е заключена.
    пишете в тази тема http://forum.setcom.bg/index.php/topic,41529.0.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Подобни теми

  1. Продавам USB wireless Lan adapter WIS09ABGN за tv Samsung модели от 2009 г.
    От bobone във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 20-01-12, 23:35
  2. Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009
    От lazarus18 във форум Телевизори
    Отговори: 1475
    Последно: 22-02-10, 23:57
  3. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе