Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 208

SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #181

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Здравейте,
    FM/200907/20090720175532890/T-CHLCIPDEUC.exe
    (Größe : 82.400 KB / Datum : 20.07.2009)

    http://support.samsung.de/support/su...4=&filetype=FM

    Не съм го пробвал още, но ще го направя при първа възможност.

    Успех!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #182

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    SAMSUNG LE-40B750 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09051989
    цена с ДДС:
    3129.00 лв.



    SAMSUNG LE-46B750 http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09051991
    цена с ДДС:
    3399.00 лв.

    Много голяма ПРОМОЦИЯ е било или вероятно е станала някаква грешка ( предполагам цифрата на 40 ката са объркали с една единица ). Нямам представа

    Успех!!


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    20
    #183

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Ето и поддържаните видео и аудио формати през USB поровете:

    http://ars.samsung.com/customer/Down...55835&SEQ_NO=1

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #184

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    здравейте

    new firmware LE40B650T2W

    (ver.T-CHL7DEUC-2004.1)

    FM/200908/20090820165420828/T-CHL7DEUC.exe
    (size : 49779 KBytes / updated : 2009-08-20 )
    build date : 2009-08-20 Upgrade File

    http://www.samsung.com/uk/support/do...d&menu2=detail

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    6
    #185

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Как може да се разбере тези нови firmware, какво променено съдържат спрямо старите

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #186

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Здравейте,
    при мен се появиха повече менюта като "пасване екран" на размер на картината, допълнителни менюта за настройка на каналите и според мен скоростта на преминаване през каналите е увеличена, т.е. няма забавяне при прехвърлянето им. Вероятно има и други промени които не мога да забележа.
    Успех!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    6
    #187

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Благодаря besny

    Кофтито е, че при преинсталиране на firmware, всички настройки изчезват и трябва да се правят отново
    Аз отгоре на всичко съм пренаредил и каналите по номера.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #188

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    здрасти,
    такъв проблем при ъпдайтването на новите фърмуери поне при мен не се наблюдаваше. Просто си останаха настройките на предварително надерените канали. Само настройките на картината се бяха променили от предварително калибрираните от мен.
    Успех

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    3
    #189

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Здравейте,

    Хайде и аз на клона - собственик на 40B651 от май месец, но едва тези дни имах време да му обърна внимание. Иначе попрочетох какво сте писали тука и имам отговори на някои въпроси които явно тормозят аудиторията.
    Последния фирмуер наистина ми смени абсолютно целия изглед, обаче аз съм гад неземна и бях снимал с телефона опциите от сервизното. Промяната на вида на индикатора за усилване е наистина в него - Options -> Local Set. При мен беше Other_2, което е красивото меню с кръгъл индикатор за усилване и с червеникавия оттенък, Other_3 е пак то, но със син оттенък ( явно за модела 652 :-) ). Other_1 или None е кофти грозно меню и още по-грозния вертикален плъзгач.
    Другото което забелязвам с него е че са пооправили поддъжката на някои формати - филмчета които преди не тръгваха сега потеглят с вградения плейър. Тъй като си имам външен обаче това хич не ми е било проблем досега. Естествено DTS няма и няма и да има - хардуерните декодери за него струват много пари и в нисък и среден клас устройства забравете за тях.

    Взех си и СМ модул и се абонирах за цифровата на Кейбълтел (това е в София). Отначало независимо какви държави избирах нямаше никакво значение - цифровите бяха само 43 канала, 3 абсолютно ненужни мен пакети с германски и италиански телевизии. След известно ровене се оказа че ако знаеш честотите на пакетите си ги слагаш на ръчен режим и всичко това понеже бунаците от кабела подаряват техните пикливи псевдо цифрови приемници с (може би) някакъв китайски стандарт, на който честотите се разминават с по 4MHz спрямо всички европейски. А техниците и съпорта са им за красота, не искам да коментирам. Мога да ви гарантирам че качеството с вградения тунер е осезаемо по-добре отколкото с техните пикливи устройства.

    Тука май е мястото да кажа че засега не успявам да му оправя часовника - при автоматичен режим взема GMT и показва времето и часовете на програмите в TV Giude в GMT ... т.е. - сега е с 3 часа назад. Ако някой има идея как се оправя това ще съм много благодарен да сподели. Смяна на държавата не помага.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    16
    #190

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Искам да помоля някои да ми обясни действието на системата DLNA. Има ли възможност с обикновен wireless dongle (не марковия на Samsung който струва 150лв.) да свържа телевизор като SAMSUNG LE-40B651 към РС през wireless рутер. Как става свързването?

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    3
    #191

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от Mark_1
    Искам да помоля някои да ми обясни действието на системата DLNA. Има ли възможност с обикновен wireless dongle (не марковия на Samsung който струва 150лв.) да свържа телевизор като SAMSUNG LE-40B651 към РС през wireless рутер. Как става свързването?
    В user guide изрично пише, че DLNA работи само през ethernet:

    DLNA Certified Explanation:
    The Digital Living Network Alliance (DLNA) is an organization dedicated to enabling consumer devices to share information between each other over a home network.

    What this means is that the 650 series TV's are able to display streaming content from a computer. First you must connect the TV to your network. Then you must install the included Samsung software on your PC and you should be good to go. This does not work with the wireless adapter (sold separately). The DLNA network must be connected via a normal broadband networking cable. (i.e. CAT-5)

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    36
    #192

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Привет, от вчера и аз съм собственик на Le-40652, матрица SQ02 .
    Доволем съм от всички опции досега, с изключение на транслирането на SD сигнала на Булсатком, но явно проблема си е в самото качество на сигнала (ако някой има идея как да увелича качеството ще съм му благодарен).
    Всички функции наистина работят прекрасно, и DVI, PC, USB - просто никакви забележки, настройките на картината перфектни, определено за маниаци.
    В момента съм с включен DLNA, транслиране от лаптоп през рутер към мрежата на TV сигнала е забележителен, единствено липсват достатъчно настройки за сянка и големина на субтитрите, но се преживява. Наистина и аз се бях заблудил, че е възможно използването на DLNA с wireless, но като прочетеох отново се убедих, че не е възможно, не съм сигурен обаче какво тогава е действието на Samsung WIS09ABGN LinkStick Wireless LAN Adapter, при условие, че мислех да си го взема.
    Имам един въпрос: С версия T-CHL7DEUC-2003.3 съм и ще сгреша ли аго го ъпдейтвам с новия. Какви са точно промените?
    Иначе наздраве на всички собственици

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #193

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от Phenix
    Привет, от вчера и аз съм собственик на Le-40652, матрица SQ02 .
    Доволем съм от всички опции досега, с изключение на транслирането на SD сигнала на Булсатком, но явно проблема си е в самото качество на сигнала (ако някой има идея как да увелича качеството ще съм му благодарен).
    Всички функции наистина работят прекрасно, и DVI, PC, USB - просто никакви забележки, настройките на картината перфектни, определено за маниаци.
    В момента съм с включен DLNA, транслиране от лаптоп през рутер към мрежата на TV сигнала е забележителен, единствено липсват достатъчно настройки за сянка и големина на субтитрите, но се преживява. Наистина и аз се бях заблудил, че е възможно използването на DLNA с wireless, но като прочетеох отново се убедих, че не е възможно, не съм сигурен обаче какво тогава е действието на Samsung WIS09ABGN LinkStick Wireless LAN Adapter, при условие, че мислех да си го взема.
    Имам един въпрос: С версия T-CHL7DEUC-2003.3 съм и ще сгреша ли аго го ъпдейтвам с новия. Какви са точно промените?
    Иначе наздраве на всички собственици
    Честито с по-добрата матрица си
    SS това са стари ревизии матрици
    SQ са новите малко по-добри
    Ъпдейтвай си телевизора с новата версия Upgrade File (ver.T-CHL7DEUC-2004.1)
    http://www.samsung.com/uk/consumer/d...&menu=download

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    11
    #194

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Здравейте на всички решил съм да си купа LCD Samsung и се колебая между
    46B6000/46B750/46B651/652
    http://www.plesio.bg/televizori-c-69...-p-237208.html
    http://www.plesio.bg/televizori-c-69...-p-237748.html
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09051623
    Ще ви бъда много благодарен ако ми дадете съвет кой да си купя и защо е по добър от останалите
    или ще ми препоръчате плазма.Ще се гледа кабелна цифрова телевизия и филми от WDTV

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #195

    Re:SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    В650, 1, 2 се оказа по-добър от В750, колкото и да е странно ... В6000 е друга история: лед-подсветка и прочее, ама най-ниската, освен дето не е локална, така че там поне В8000 - 200Hz
    Заключение: Съотношение цена-качество - В650, 1, 2 ... а плазма - PS50B850

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам USB wireless Lan adapter WIS09ABGN за tv Samsung модели от 2009 г.
    От bobone във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 20-01-12, 23:35
  2. Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009
    От lazarus18 във форум Телевизори
    Отговори: 1475
    Последно: 22-02-10, 23:57
  3. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе