Резултати от 1 до 9 от общо 9

Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    4
    #1

    Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете

    Значи родителите ми искат да купят телевизор LCD 46" Харесали са Сони-то, но днес разбрах че има промоция на Самсунг в Техномаркет с голяма отстъпка ако върнеш стар телевизор и вземеш нов. И понеже имаме стар самсунг излиза изгодно. Аз не разбирам много от новите технологии при телевизорите и за това се обръщам към вас, кое е по-доброто според вас. Промоцията изтича утре та трябва бързичко да разбера да им предложа ли Самсунга като по-добър вариант.
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #2

    Re:Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете

    да беше написал точно между кои модели си се спрял /написал си само сериите/
    46W4500 или 46W5500 -?
    SAMSUNG LE-46A856 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09040514

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #3

    Re:Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете

    В този форум този въпрос е излишен - ще получиш многословни отговори ча Самсунг са най-хубавите, а Сони най калпавите и това е естествено, т.к. получават бонуси за продажбите
    Иначе отговора е много прост
    п.с. 1.Самсунг не е марка за телевизори
    2. Може ли при пазарна икономика едно нещо да е по-лошо от друго нещо, а да е по-скъпо?

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    4
    #4

    Re:Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете

    Това е информацията която получих за съжаление.
    Сонито е модел W4500 сега разбрах.

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    4
    #5

    Re:Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете

    Цитат Първоначално публикувано от kaki
    В този форум този въпрос е излишен - ще получиш многословни отговори ча Самсунг са най-хубавите, а Сони най калпавите и това е естествено, т.к. получават бонуси за продажбите
    Иначе отговора е много прост
    п.с. 1.Самсунг не е марка за телевизори
    2. Може ли при пазарна икономика едно нещо да е по-лошо от друго нещо, а да е по-скъпо?
    Сигурно си прав. И аз лично като че ли предпочитам Сони. В момента имаме едно което е на около 5-6 години. Като го вземахме струваше бая пари си спомням. След 2 години работа обаче нещо му изгоря и екрана не работеше, ремонтираха го и да чукна на дърво няма проблем за сега. Другият му дефект беше дистанционното, което също се скапа и трябваше да се смени. Имам обаче и Самсунг малко телевизорче сигурно на 10 години, вярно е че се пуска по-малко да работи, но пък до сега не е показвало дефект. Естествено, не мога да обощавам от опита с тези два телевизора, които сме имали за качеството на двете марки, но ме кара да се замислям.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #6

    Re:Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете

    Здравейте
    kaki специално за тебе, заповядай да питаш в който и да е магазин на веригата Тенхномаркет дали някой получава КАКВИТО И ДА Е БОНУСИ !! ей, като не знаеш, моля те не говори пълни глупости ако обичаш.

    Пък и да хвалиш марка, без оглед на това какво предлага конкуренцията на същия ценови диапазон, без значение дали е самсунг, LG, philips и тн е просто много глупаво, и доказва че ТИ не би трябвало да даваш съвети в този форум, защото явно знанията ти за телевизорите са прекалено малки, е да, СОНИ е най доброто, това твърдиш в много от твойте постове, и пак, на какво покритие го твърдиш, за кой модел става на въпрос, с кой модел ТИ Лично си го сравнил??

    Пак повтарям за теб и за другите хора които се чудят какво да вземат, НЕ СЕ избира по марка, а е до модел, всяка фирма има и хубави модели, сони, самсунг, панасоник, филипс, LG, както и лоши такива, няма фирма която все да е на върха, всичко се сменя прекалено бързо, това е техника, и всеки се надпреварва да изкарва най доброто

    А ако толкова държиш да знаеш дали получаваме бонуси в ТМ(а аз не се и опитвам да защитавам точно Техномаркет, а по скоро част от колегите ми които си разбират от работата) ще ти покажа договора ми, на каква !!голяма заплата съм!! както и разпечатка от дебитната ми карта, да видиш колко огромен бонус от 0 лева съм взел за продажбата на каквато и да е стара и нова техника, самсунг и тн !!

    medicus има доста теми, прочети ги внимателно, виж с какви пари ще разполагаш за телевизор, избери си няколко модела и питай, е естествено ще ти се препоръча самсунг и самсунг, за да вземеме бонусите хехе, мне, сериозно сега, има доста прилични модели на фирмите, обърни внимание на новата серия на сони, самсунг, LG също, скоро ще тестваме и новата серия на сони и самсунг в магазина в който работя с колега от форума, така че ще има и информация кое как се справя и така

    Успех в избора, чети и хм, каквото и да вземеш, в къщи ще е най доброто

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    38
    #7

    Re:Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете

    Цитат Първоначално публикувано от medicus
    Значи родителите ми искат да купят телевизор LCD 46" Харесали са Сони-то, но днес разбрах че има промоция на Самсунг в Техномаркет с голяма отстъпка ако върнеш стар телевизор и вземеш нов. И понеже имаме стар самсунг излиза изгодно. Аз не разбирам много от новите технологии при телевизорите и за това се обръщам към вас, кое е по-доброто според вас. Промоцията изтича утре та трябва бързичко да разбера да им предложа ли Самсунга като по-добър вариант.
    Благодаря предварително!
    Имаме Sony W4500 52 инчов и Samsung A656 40 инчов и мога да ти кажа че Самсунга е класа отгоре по всички видими показатели. А какво остава за 8-ма серия... Да уточня - не получавам комисионна

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    95
    #8

    Re:Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете

    Пичове и аз съм на същото мнение като dmodev.
    Нещо при Сонитата от няколко години все нещо не е както трябва.
    Направо кво става при тях хабер си найн. То хубаво световна криза, ама чак да си изоставиш работата нищо не те извинява.
    Дайте ги тогава на половин цена, като ще икономисвате всичко. Баси, всичко докато си правят експериментите, все ние ще им плащаме простотиите.
    Като гледам май ще чакам новите серии на Филипс, че другото само талаж ми се види.
    http://gathering.tweakers.net/forum/...ssages/1339754

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    4
    #9

    Re:Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете

    Изглежда моите хора са се решили за това Сони. Дай боже да нямаме проблем с този телевизор. Благодаря на всички за коментарите. Лек ден.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sony bravia problem
    От Serafim Hristov Kuzov във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 27-12-14, 22:42
  2. Sony Bravia KDL-40EX500
    От jorkata81 във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 10-06-12, 12:15
  3. Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?
    От skumov във форум Sony телевизори
    Отговори: 41
    Последно: 27-04-12, 19:05
  4. LCD LED Sony Bravia
    От vania91991 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-11, 15:50
  5. Sony Bravia
    От Anteri във форум Sony телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 01-09-10, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе