Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 111

Мнения за Samsung UE40C7000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    42
    #46

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Цитат Първоначално публикувано от portokala123
    Аз съм свалил 1TB blu-ray дискове, малко ли ти се виждат

    Samsung 3D Demo,Samsung 3D Demo Pack, Sony Bravia 3D Demo ... :rolleyes:

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    131
    #47

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Е как пък посочи точно тези 3те, а не останалите 30 филма. В http://hd-torrents.org/ има доста 3Д.

  4. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #48

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Тия демота не са лоши между другото Аз главно от тук ги тегля, че повечето са златни и никакъв трафик не ми трупат.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #49

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Цитат Първоначално публикувано от freedom
    Искам да попитам някой знаели защо изчезна support в bg сайта на Samsung .
    http://www.samsung.com/bg/consumer/t...ail&returnurl=
    Това ме интересува относно качване на последната версия на firmware .На сайта на UK http://www.samsung.com/uk/consumer/t...il&tab=support го има, но незнам дали от там е редно.
    Някой до сега направели вече update с тази версия (T-VALDEUC-3005.1). Моля , ако някой има впечатления да сподели!
    И аз забелязах че страницата е променяна и няма поддръжка точно за нашия модел, но мисля че това е временно и ще го оправят. Иначе версията за 6510 е същата

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    66
    #50

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Два дена след покупката видях на сайта съпорта и свалих PC Share Manager,проверих онлайн от тв-то и направих ъпдейт от там.Изписва ми версия 003003.Аз не забелязах някаква разлика, но това не е версията,която се предлагаше на сайта.След два дена реших да дръпна от сайта и като влязох,вече наистина нямаше съпорт за нас.Интересно,какво е новото в тези версии,не можах да намеря инфо.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #51

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Някой знае ли какви са изискванията за запис от телевизора към външен носител (харддиск или флашка), понеже преди 2 седмици пробвах с една флашка 8ГБ и ми записваше от HD канали, а вчера пробвах с една от 1ГБ и една от 4ГБ и то не от HD канал като и при двата случая ми даде че устройствата не са подходящи и да съм ползвал харддиск. И въпроса ми е по-конкретно дали трябва флашката да е с голям обем или с бърза скорос на запис?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1295442056[/time]_________________________________________________

    Сега пак погледнах страницата на самсунг. Все още няма поддръжка за С7000, исках да им написха мейл за да им кажа за пропуска но при контактите открих това :
    Изпращане на имейл към Центъра за обслужване на клиенти
    Самсунг Електроникс Румъния
    1784 София
    България
    бул. “Цариградско шосе”115K,
    Европейски Търговски Център, сграда Б, етаж 7.
    Телефон/Факс+3592 971 3796


    И как точно се праща мейл на този адрес??? въобще доста аматьорска работа изглежда

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    36
    #52

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Цитат Първоначално публикувано от freedom
    Това не е вярно може и от Media Player на ТВ да се изпробва и гледа 3D. Аз лично гледах на моя С7000 3D от флашка- трейлър от http://www.biohemmet.se/blandade3dvideosihd.php и да ви кажа беше много яко особено клипчето Vignettes for "Earth Song in 3D" from This Is It - 3D бешо много яко
    така, че чакам с нетърпение да се появят повече заглавия.



    Като се включи 3D на ТВ и после се натисни бутона на очилата вече от тук нататък автоматично следят сигнала от тв-то , т.е. ако няма сигнал се изключват .
    Относно преобразуването от 2D към 3D мога да кажа , че ако сигнала е HD и то Full (например немските HD канали) преобразуването е много добро. Не може да очакваш ако сигнала е скапън да получиш качествен ефект.Не мога да разбера защо много хора казват ,че не е добро това преобразуване в 3D ???

    Прав си,става!проблема при мене беше,че ги пусках от лаптопа,за това не ставаше!
    С две думи,ако искате да гледате 3д,си го пускайте от флашка или хард диск.Сега,някой ако даде и линк с такива филми,които могад да се пускат с плеъра не телевизора,ще е златен.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #53

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Цитат Първоначално публикувано от kiroslavov
    Сега пак погледнах страницата на самсунг. Все още няма поддръжка за С7000, исках да им написха мейл за да им кажа за пропуска но при контактите открих това :
    Изпращане на имейл към Центъра за обслужване на клиенти
    Самсунг Електроникс Румъния
    1784 София
    България
    бул. “Цариградско шосе”115K,
    Европейски Търговски Център, сграда Б, етаж 7.
    Телефон/Факс+3592 971 3796


    И как точно се праща мейл на този адрес??? въобще доста аматьорска работа изглежда
    Тия от Самсунг България......от 5 месеца са новобранци в занаята....Трябва им повече време ,за да влязат в час.
    И аз съм искал от единият им супервайзър ,имейл за връзка с някой от мениджърите им-ама ядец...и той нищо не знае.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #54

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Цитат Първоначално публикувано от kiroslavov
    Някой знае ли какви са изискванията за запис от телевизора към външен носител (харддиск или флашка), понеже преди 2 седмици пробвах с една флашка 8ГБ и ми записваше от HD канали, а вчера пробвах с една от 1ГБ и една от 4ГБ и то не от HD канал като и при двата случая ми даде че устройствата не са подходящи и да съм ползвал харддиск. И въпроса ми е по-конкретно дали трябва флашката да е с голям обем или с бърза скорос на запис?

    По данни от моя сат. ресивър за СД трябва да е над 1,5MB/s до към 10MB/s , за HD и timeshift от 10 до 15MB/s , а от 15 нагоре ми е обозначено HD+ .Въпреки това с моята флашка /TDK Trans-it 8gb/ ,която дава скорости между 8,2 и 9,8MB/s не съм имал проблем със записването на HD канали и използването на timeshift функцията.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    4
    #55

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Имам следния проблем с моя телевизор при настройването на картината след определено време автоматично връща заводските настройки, които въобще не са ми по вкуса. Четох в подробната тема за Самсунг, че телевизора е в мод "магазин". От менюто "Plug&pPlay" имало икона "За магазин" или "За дома", да ама моя тв няма въобще такива възможности. Друго, като задържа бутона "меню" на самия телевизор за повече от 5 сек. и ми се появява на екрана надпис "Демо магазин", но няма възможности за промяна. Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    42
    #56

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Здравейте !
    Пак подемам въпроса за:
    "Забелязвам , че има следния неприятен момент в картината: при бързо движещи се обекти в картината (например при мачове или при течащи надписи отдолу на екрана) се получава едно "назъбване" на контурите и самите стават леко на "линии". Опитах с различни опции по настройките , но не можах да ги отстраня (включвах и Motion Plus) sad
    Искам да попитам някой забелязал ли това. Можели да се изчисти от настройките ???"

    Успях да го хвана с фотоапарата.Това е при изключен Motion +
    Интересно е ,че не го прави постоянно този ефект.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    36
    #57

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Брат този проблем при мене го няма.Опитай да пуснеш филм от флашка и виш,дали го прави пак.Ако не го прави,проблема ти е в сигнала на кабела.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #58

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Цитат Първоначално публикувано от Ivo79
    Имам следния проблем с моя телевизор при настройването на картината след определено време автоматично връща заводските настройки, които въобще не са ми по вкуса. Четох в подробната тема за Самсунг, че телевизора е в мод "магазин". От менюто "Plug&pPlay" имало икона "За магазин" или "За дома", да ама моя тв няма въобще такива възможности. Друго, като задържа бутона "меню" на самия телевизор за повече от 5 сек. и ми се появява на екрана надпис "Демо магазин", но няма възможности за промяна. Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.
    menu -> plug 'n play -> PINа е 0000 (четири нули), после пита за езика - избираш който искаш -> "употреба" - имаш 2 варианта - "магазин" и "за дома" - избираш второто естествено и оттам нататък си продължаваш с настройките докато свършат и това трябва да ти оправи проблема

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    4
    #59

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Цитат Първоначално публикувано от kiroslavov
    menu -> plug 'n play -> PINа е 0000 (четири нули), после пита за езика - избираш който искаш -> "употреба" - имаш 2 варианта - "магазин" и "за дома" - избираш второто естествено и оттам нататък си продължаваш с настройките докато свършат и това трябва да ти оправи проблема
    Много ти благодаря, направих го и сега ще видя, но би трябвало да стане.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #60

    Re:Мнения за Samsung UE40C7000

    Цитат Първоначално публикувано от freedom
    Здравейте !
    Пак подемам въпроса за:
    "Забелязвам , че има следния неприятен момент в картината: при бързо движещи се обекти в картината (например при мачове или при течащи надписи отдолу на екрана) се получава едно "назъбване" на контурите и самите стават леко на "линии". Опитах с различни опции по настройките , но не можах да ги отстраня (включвах и Motion Plus) sad
    Искам да попитам някой забелязал ли това. Можели да се изчисти от настройките ???"

    Успях да го хвана с фотоапарата.Това е при изключен Motion +
    Интересно е ,че не го прави постоянно този ефект.
    Описаната ситуация се нарича Mixed Edit. На екрана имаш видео, статични графики и движещи се графики. Много сложна за обработка ситуация. Нормално е да се получава подобен дефект. Има го от време на време на всеки телевизор. Проблем е като се получава на нормален образ. Примерно да гледаш тенис или футбол и линиите да са адски назъбени. Тогава реално телевизора показва само половината от и без това ниската резолюция.
    При Самсунг и повечето от новите модели нещата са горе-долу добре.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения за SAMSUNG UE-32H6200
    От pifivo във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 28-07-14, 07:24
  2. МНЕНИЯ ЗА SAMSUNG LE-32D450
    От nolan във форум Samsung телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 19-11-11, 22:12
  3. Мнения за Samsung PL100
    От hristoxm във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 24-04-11, 12:23
  4. Мнения за Samsung LE-37B651
    От mkastra във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 25-05-10, 12:08
  5. SAMSUNG PS-50C62HX мнения ?
    От RICARIA във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 13-02-08, 13:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе