Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 3 от 101 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    132
    #31

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    А с какво качество са филмите от PPV и изобщо има ли някъде списък с тях?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #32

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от HunterBG
    А с какво качество са филмите от PPV и изобщо има ли някъде списък с тях?
    http://www.samsungppv.bg/

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    45
    #33

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kokovi4
    Честито колега
    Дано това да е краят на премеждията ти с ТВ-тата и да си го гледате със здраве по празниците
    Мерсии

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #34

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Ха, има наличен нов фирмуер за 32D6000, версия T-GAS6DEUC-1015.2. Ще рискувам да ъпдейтна


    Промени по менютата не виждам за сега. След пускането на SmartHub имаше и там обновяване. Най-после "погромистите" от Самсунг са си свършили работата и youtube приложението им мога да кажа, че прилича на нещо...даже позволява вече гледането на 3D съдържание.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    45
    #35

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Настроих ТВ-то с базовите настройки за 8ма серия,ноооо - никак не ми харесва. С това ОСТРОТА - 0 нещо не ми се връзва. Не е както трябва картината....

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #36

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    И аз се чувствах така след като пробвах готовите настройки. Накрая си го настроих както на мен ми харесва В крайна сметка няма да го гледа калибратор а аз.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #37

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Oric , можеш ли да ми дадеш линк за пачнатата версия да я видя как ще работи на Google Nexus S
    Честита Коледа на всички.Ето ти линка.Вероятно ще трябва регистрация.Ако не ти се занимава,мога да го кача някъде.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    58
    #38

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Взех го, UE-40D7000, от ТМ. За няколкото часа досега съм позитивно настроен, само дето не тръгна TimeShift - не хареса производителността на флашката - купих един USB стик на Kingston с 10 MB/s Read и 5 MB/s Write.

    Някой знае ли какъв USB стик би бил подходящ?

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #39

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Аз съм с този : http://plesio.bg/prenosima-pamet-usb...-p-282481.html и е достатъчно,
    срещу още 4лв можеш да си вземеш този : http://plesio.bg/prenosima-pamet-usb...-p-286315.html , който е с по-висока скорост и е USB 3.0

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    58
    #40

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    И с 8 GB колко време можеш да шифтнеш?

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #41

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Много. Сециално за timeshift не ми се е налагало да я пълня цялата, но по едно време записвах по 4 предавания от Discovery, което прави около 2 часа

    P.S.
    Сега записах от Travel Channel HD няколко минути - за 2:01 минути ~110МВ => 8GB ~ 2 часа и 15 минути

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    11
    #42

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте, имам самсунг 32д6000,след актуализация на смарт хъба ми изчезна ютубето.Не го намирам и в приложенията има ли някой идея какво става.

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #43

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Изтегли си го от маркета. Приложението е обновено.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    11
    #44

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Под маркет- samsung apps ли да разбирам,защото и там го няма.Търся го на видео и ни ми излиза.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #45

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Да в Samsung Apps. Аз от там си го изтеглих след като ми се ъпдейтна телевизора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 101 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе