Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 5 от 101 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #61

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Не са объркали. 34/20 мегабайта в секунда е мегабрутална скорост за флашка.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #62

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    "ztring theory stereo 3d" от youtube app e голяма мания

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    37
    #63

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kocetoMR
    "ztring theory stereo 3d" от youtube app e голяма мания
    на мен не ми се обнови youtube?какво е ztring theory stereo 3d и как да го сваля

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #64

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    YouTube трябва да си го изтеглите отново!
    Ето клипа за които говоря:
    https://www.youtube.com/watch?v=cFiKC_TOhOk

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    58
    #65

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Свалих си някои програмки за моя UED7000 и пробвах да редактирам каналите, но има проблеми.

    - SamyGO-ChanEdit-v54cd.jar - записаният .scm файл стана от 30 KB на 300, и телевизора не го приема;

    - SamToolBox.exe - работи принципно, но омазва имената на каналите с кирилски имена, например ВТК, както и 4 радио канала като Дарик. На телевизора тези имена излизат на маймуница. Интересно, че SamToolBox.exe не показва кирилските имена, а латински, напр. за ВТК излиза VTK. Когато ТВ-то зарежда файла, излиза за кратко съобщение "Country: OTN" - там някъде се крие проблема май...

    Някой правил ли е такива опити с D серията на САМСУНГ?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325175657[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    Не са объркали. 34/20 мегабайта в секунда е мегабрутална скорост за флашка.
    На моята - Кингстон - пише:
    Kingston с 10 MB/s Read и 5 MB/s Write, и не става.

    А може и друг да е проблема че не минава теста, кой знае - ТВ-то не казва подробности.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #66

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    5MB/s е малко за ХД запис -поне 8-10 MB/s трябва да е -имам 8GB TDK /от синичките/ ,дава около 9-10MB/s и си работи с 40В750.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #67

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    "plamen.petrov" - има разлика в това какво пише всеки един производител, много често скоростите не са реални. Аз преди да си взема "Transcend"a пробвах няколко, които не тръгнаха. Не очаквай и Samsung да са дали точните скорости, с които ще можеш да записваш. Трябва просто да пробваш.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    37
    #68

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kocetoMR
    YouTube трябва да си го изтеглите отново!
    Ето клипа за които говоря:
    https://www.youtube.com/watch?v=cFiKC_TOhOk
    тегля го отново но тогава ми отваря моето налично.дали трябва да изтрия старото и да изтегля ново?до сега смарта ми упдейтваще сам всичко сега обаче с този нов YouTube не ми се получава

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #69

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от vladi8008
    тегля го отново но тогава ми отваря моето налично.дали трябва да изтрия старото и да изтегля ново?до сега смарта ми упдейтваще сам всичко сега обаче с този нов YouTube не ми се получава
    ти ъпдеитна ли си TV-to? Ако си начи не трябва да имаш youtube.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #70

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от plamen.petrov
    Свалих си някои програмки за моя UED7000 и пробвах да редактирам каналите, но има проблеми.

    - SamyGO-ChanEdit-v54cd.jar - записаният .scm файл стана от 30 KB на 300, и телевизора не го приема;

    - SamToolBox.exe - работи принципно, но омазва имената на каналите с кирилски имена, например ВТК, както и 4 радио канала като Дарик. На телевизора тези имена излизат на маймуница. Интересно, че SamToolBox.exe не показва кирилските имена, а латински, напр. за ВТК излиза VTK. Когато ТВ-то зарежда файла, излиза за кратко съобщение "Country: OTN" - там някъде се крие проблема май...

    Някой правил ли е такива опити с D серията на САМСУНГ?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325175600[/time]_________________________________________________

    На моята - Кингстон - пише:
    Kingston с 10 MB/s Read и 5 MB/s Write, и не става.

    А може и друг да е проблема че не минава теста, кой знае - ТВ-то не казва подробности.
    SamsChannelEditor.exe-пробвай с тази,при мен работи добре

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    37
    #71

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kocetoMR
    ти ъпдеитна ли си TV-to? Ако си начи не трябва да имаш youtube.
    не съм го ъпдеитнал не го ли прави автоматично , или трябва ръчно да го направя и коя версия да ползвам
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325227383[/time]_________________________________________________

    T-GASDEUC-1017.1 някой ползвал и е тази версия за 6 серия

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    6
    #72

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте,вчера влязох в сервизното меню и промених моя LE40D503 на D550.Видеото от Usb тръгна,има и субтитри,даже и каналите се запазиха.Ако искам да му сменя софтуера ,трябва ли да го върна пак на 503 или да му търся за 550.Благодаря на всички които ми помогнаха.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325240141[/time]_________________________________________________

    Има ли начин да активирам PVR функцията.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #73

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от proce563
    Здравейте,вчера влязох в сервизното меню и промених моя LE40D503 на D550.Видеото от Usb тръгна,има и субтитри,даже и каналите се запазиха.Ако искам да му сменя софтуера ,трябва ли да го върна пак на 503 или да му търся за 550.Благодаря на всички които ми помогнаха.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325240100[/time]_________________________________________________

    Има ли начин да активирам PVR функцията.
    Тук е проблемът! Никой не знае докато някой не пробва и не пише какво е станало.
    PVR не може да го пуснеш хардуерно не се подържа - дори не опитвай.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    58
    #74

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    5MB/s е малко за ХД запис -поне 8-10 MB/s трябва да е -имам 8GB TDK /от синичките/ ,дава около 9-10MB/s и си работи с 40В750.
    Цитат Първоначално публикувано от kiroslavov
    "plamen.petrov" - има разлика в това какво пише всеки един производител, много често скоростите не са реални. Аз преди да си взема "Transcend"a пробвах няколко, които не тръгнаха. Не очаквай и Samsung да са дали точните скорости, с които ще можеш да записваш. Трябва просто да пробваш.
    Не знам какво да правя, пак не стана! Поръчах флашката от Plesio, не мина теста за производителност. После върнах Кингстона в Технополис и взех най-скъпия вариант - един друг Кингстон, 16 ГБ с 39 МБ/с Read и 21 МБ/с Write - 89 лева!!!. И с нея пак получих същото съобщение от ТВ...
    Някакви идеи?

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #75

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Тези скорости за флашка 39MB/21MB са много високи, някъде другаде е проблема - определено не в скоростта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 101 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе