Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Samsung UE40C8000 или UE40D6510?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #16

    Re:Samsung UE40C8000 или UE40D6510?

    МСАТ - да , 40 HD канала - красота и качество на картина и звук / е не на всеки канал / !

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    44
    #17

    Re:Samsung UE40C8000 или UE40D6510?

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    МСАТ - да , 40 HD канала - красота и качество на картина и звук / е не на всеки канал / !
    Тези дни ще дойдат да дупчат, ще кажа има ли разлика!

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #18

    Re:Samsung UE40C8000 или UE40D6510?

    И без да ми казваш - знам , разлика ще има !

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    121
    #19

    Re:Samsung UE40C8000 или UE40D6510?

    Как се представя ТВ, + и –?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    44
    #20

    Re:Samsung UE40C8000 или UE40D6510?

    Цитат Първоначално публикувано от plkochev
    Как се представя ТВ, + и –?
    Телевизора се представя много добре засега. Не съм използвал всичките му функции, но най-често необходимите съм ги изпробвал вече. Гледам го на кабелна ТВ - МСАТ (с CAM модул). Качеството на цифровия сигнал е в пъти по-добро от това на Булсатком. Първите 2 седмици гледах с приемник на Булсатком и сега разликата в качеството се усеща значително. За HD качество няма да говорим, защото там две мнения няма - картината е уникална. Плюс това има и 3D канали в списъка на МСАТ,което е още един плюс и разкрива възможностите на телевизора в приемането на 3D сигнал.
    За плеъра на телевизора мненията са еднакви на всички собственици на Самсунг - работи безупречно.
    Относно неравномерна подсветка - немога да дам мнение, защото я виждам само на чисто черен фон с бели надписи.
    Автоматичното регулиране на подсветката работи добре, усеща се при превключване между каналите и при смяна на тъмна със светла сцена по време на филм или предаване.
    Звука е добър - гледам го на сила на звука 4-то ниво (от скала 0-100).
    Настройката на качеството на картината е доста чувствително и дава възможност за задоволяване нуждите и на най-претенциозните потребители, разбиращи от качество на картина и шумове от смущения (не съм от тях),доколкото мога аз съм си ги настроил да са почти идеални за мен.
    От гледна точка на дистанционното - доста е функционално, има бързи бутони за всичко което ти трябва (освен за превключване между отделните тунери). Също си има и подсветка, която в тъмното е лек плюс.
    Да си кажа честно не очаквах да грее толкова, но това сигурно е оправдано от размера на самия телевизор.
    Откъм дизайн мога да кажа, че е много добър - тънък, сива титаниева рамка, светещо лого (за тези на които им харесва) и май това е.
    Окачил съм го на високо на стената и нямам никакви проблеми с ъгъла на виждане. Лично аз го гледам отдолу и отдясно - картината е много добра от всяка една позиция. За сравнение с другия телевизор, който гледах - UE40D6510 при него има проблем с ъгъла на виждане. При мен е разположен на стена перпендикулярна на прозореца и нямам проблеми с отразяване на външната светлина (въпреки, че все още нямам перде или щора на прозореца). Вечер дори и полилея свети в дисплея, но проблем с отразяване няма и тогава.

    Несъм изпробвал все още PVR-а и връзката през HDMI.

    Като минус мога да изтъкна следното:
    - функцията картина в картината е достъпна само, ако единия образ идва от външен хард диск или флаш памет. Тогава може да се комбинират две картини (от флаш и ТВ).
    - конвертиране 2D-3D - според мен не става, или аз не го виждам. Иначе ако самия канал е 3D - проблем няма.

    Засега друго не се сещам. Ако имате нещо да питате, и което мога да изпробвам - ДАВАЙТЕ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. PANASONIC TX-L47ET50E vs LG 47LA641S vs SAMSUNG UE-46F6170 vs SAMSUNG UE-46F5000
    От mrowcp във форум LG телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 29-10-13, 21:57
  2. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  3. Samsung UE40C8000 - не приема сигнал от дистанционното!
    От nunepa във форум Samsung телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 11-12-11, 08:52
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе