Резултати от 1 до 3 от общо 3

Телевизор Samsung LDC40D503 въпрос !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    8
    #1

    Телевизор Samsung LDC40D503 въпрос !

    Здравейте ! Купих си телевизора март месец и стана много набързо буквално за 2 мин., след като го видях, но като се прибрах викам да пусна някой филм от флашката да видя за какво става въпрос обаче се оказа ,че няма видео плеяр....греда.Поразрових се из форумите и стигнах до решението на сменяне на модела от сервизното меню , и го направих, до тук всичко добре но преди 2 дена се загледах в дясната страна на телевизора и открих ,че има около 9-10 изгорели пиксела и искам да отида в техномаркет и да им го покажа за да ми го заменят с нов, обаче ме притеснява ,че това сменяне на модела от сервизното меню може да ми изиграе лоша шега, и сега искам да върна всичко по старо му, но видях ,че от сервиза могат да видят че съм бърникал и да ми падне гаранцията......та въпроса ми е мога ли да нулирам всичко което съм правил и все едно не знам както е това сервизно меню?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2

    Отговор: Телевизор Samsung LDC40D503 въпрос !

    Забрави да ти сменят телевизора.Никой няма да се сети да рови в сервизното,дори и да го направи не може да докаже ,че си ти.Така ,че направо към маркета и виж какво е мнението им по въпроса за смяна на уреда първо.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    8
    #3

    Отговор: Телевизор Samsung LDC40D503 въпрос !

    Цитат Първоначално публикувано от granity Виж публикацията
    Забрави да ти сменят телевизора.Никой няма да се сети да рови в сервизното,дори и да го направи не може да докаже ,че си ти.Така ,че направо към маркета и виж какво е мнението им по въпроса за смяна на уреда първо.
    Ставал съм свидетел за заменяне на телевизор с нов защото имаше черно петно в горния десен ъгъл, но беше малко по сериозно от моя проблем.
    И все пак някой може ли да ми помогне по въпроса за да съм на 100% сигурен,че не ми се влиза в спорове после !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Телевизор 32''
    От dbitzepsa във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 16-01-13, 15:14
  2. Въпрос за 3D телевизор.
    От coondex във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 02-01-13, 16:19
  3. Въпрос за ЛЕД телевизор ?!
    От ispanecaaaa във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 31-03-12, 13:25
  4. 3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000
    От renito_97 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 05-12-11, 19:35
  5. TV out - Gf3 Chaitech + Samsung телевизор
    От Kayso във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 11-12-02, 23:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе