Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32
Like Tree2Одобрявам

Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #16

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Цитат Първоначално публикувано от johny3 Виж публикацията
    .
    За CI module на мен ми препоръчаха Vivacom , уж за сега те били силни ........
    .
    Колега , би ли пояснил за модула или картата може би - ще си купуваш от тях ли ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #17

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Все още не съм решил кой оператор да спонсорирам.За Vivacom ми каза консултантът в хиперкаркета,като изтъкна,че за в момента при тях е много добра оферта/качество (надям се да не е просто поредният,който си е наизустил урока с 1,2,3..)

    "С две думи всичко е наред." - Супер,значи да не си мисля ,че е почнал да "здава багажа".


    Знае ли някой кога се очаква да излезе версия на AllShare(PC Share manager) за 6-та серия 2013?На samsung.com няма ,евентуално си мисля да пробвам с версия за ES67, но ми се струва,че телевизорът няма да се разпознае.
    Този пост е редактиран от johny3; 16-08-13 в 11:44.

  4. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #18

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Цитат Първоначално публикувано от johny3 Виж публикацията
    Все още не съм решил кой оператор да спонсорирам.За Vivacom ми каза консултантът в хиперкаркета,като изтъкна,че за в момента при тях е много добра оферта/качество (надям се да не е просто поредният,който си е наизустил урока с 1,2,3..) .
    Те така си приказват , че сами не си вярват . Просто ми стана интересно , но наистина имат пакетни услуги на прилични цени , но не на всяка цена . Ти трябва сам да си решиш какво искаш - кабелна , сателитна или IPTV ТВ .
    Само като съвет - не си прави експерименти с софтуер за други модели , може да си образуваш нерви , а и сервиза няма да го таксува като гаранционна повреда и ..... ще си платиш ...... може и солено , зависи .
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-08-13 в 17:45.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #19

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Те така си приказват , че сами не си вярват . Просто ми стана интересно , но наистина имат пакетни услуги на прилични цени , но не на всяка цена . Ти трябва сам да си решиш какво искаш - кабелна , сателитна или IPTV ТВ .
    Само като съвет - не си прави експерименти с софтуер за други модели , може да си образуваш нерви , а и сервиза няма да го таксува като гаранционна повреда и ..... ще си платиш ...... може и солено , зависи .
    Софтуера за DLNA медиен сървър (в случая AllShare) се инсталира на РС а не на телевизора и на практика е универсален - може да се ползва и от други марки. Така че на телевизора нищо лошо няма да му се случи.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #20

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    AllShare версия за ES67 сработи с F6400,но малко накъсва картината при 3D(предполагам е от wireless-a).

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #21

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Може ли да ме ориентирате малко - искам да направя хубава мрежа(+ интернет) м/у ТВ-то и LapTop ,но незнам какво да взема - рутер или суич.Като за рутер си мисля за Tp-link WR841N

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #22

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E


  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #23

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Връзката успях да направя с един wifi донгъл работещ на n стандарт.20Gb 3D филм тръгна без проблем.Само ме притеснява,че ТВ-о започна да загрява доста(отзад направо пари) и незнам на какво се дължи това - от самото 3D,или 3D + wifi.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #24

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Здравейте,

    И моето време дойде да си сменям ТВ-то в дневната и колебанията ми са същите като заглавието на темата
    Но искам да включа и Philips 42PFL6008K : PHILIPS 42PFL6008K :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Консултант ме посъветва че ако ще ползвам SMART, интернет, и ще разцъквам ТВ-то, да си взема Samsung UE-40F6400. Но като качество на картината Philips 42PFL6008K и Panasonic TX-L42ET60E били по-добри. Тоест ако ще се ползва основно като ТВ Panasonic/Philips, но ако ще се ползва за интернет -> Samsung. От прочетеното тук разбирам че е точно обратното, за качеството на картината(матрицата), и съм объркан защо би ме излъгал консултанта. Телевизорът ще се ползва и за игри, тоест времето на реакция също е важно.
    Така че искам да ви помоля за още едно рамо от хората закупили тези модели телевизори, както и от експертите .

    Благодаря ви предварително

  12. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #25

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Този Philips не става за игри. Ето извадка от едно ревю на 55" му събрат:
    Gaming Performance

    Without putting the 55PFL6008 in to either Game or PC Mode in the Picture Menus, it returned quite horrific lag times in the 130-135 millisecond range. Minimising the background processing resulted in latency dropping to the mid 50 milliseconds, which is far more acceptable if quite a bit higher than some competing displays.
    Този е подходящ и за гейминг -----> SONY KDL-42W651

    Аз бих се насочил към Panasonic TX-L42ET60E. Мисля, че е златната среда между всички посочени модели.

    Все пак не забравяй да тестваш на място с подходящ набор от файлове.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #26

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Благодаря за отговора Momchil ,

    Днес ходих с USB HDD да тествам. Не държа на 3Д-то, но консултанта ми сподели че субтитрите на Панасоник-а са конфти на 3Д. Самсунг-а ми се стори с малко по добър контраст, но пък Панасоник-а беше с малко по-меки цветове и малко по-плавно движение на картината, поне според мен. Самсунга е малко по-бърз от към респонс тайм. Не съм наясно как стои въпроса с матриците, смисъл коя е по-добра и в какъв смисил. Ако можете да ме ориентирате по този въпрос ще съм ви благодарен.

    ПС: При следващото посещение, ще си нося 3D филм със субтитри за тест :D

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #27

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Първо се ориентирай, кои неща са приоритетни за теб при избора, че от прочетеното на мен лично не ми е съвсем ясно.

    За какво ще се ползва основно телевизора:

    1.
    2. etc.

    Който и да избереш от изброените модели, не мисля че ще си разочарован. Но не можеш да получиш всичко накуп в този бюджет. Винаги ще трябва да направиш компромис при избора.

    P.S. Относно матриците, има стикнати важни теми за всички по-известни марки телевизори с подробни таблици на първите има страници. Там можеш да прочетеш каквото те интересува.
    Този пост е редактиран от Momchil; 25-10-13 в 14:16.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #28

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Мерси,

    Сега ще зачета за матриците

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #29

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    SAMSUNG 40f6400 разбира се. Много по-добра матрица и от там качеството в картината. Размера разбира се е от значение, но винаги е след качеството! Ако избереш Panasonic Viera TX-L42E6B: Full Review тогава печелиш по-добра матрица и по-ниска цена.
    Успех!!!
    Четете ли ги тези ревюта до края Перфектна матрица, чудесни цветове ... абе супер, само дето е 50 херцова и на всичко над 24 фрейма ще имаш насичане (разбирай и телевизия, ПАЛ - 25 фрейма)
    Films look good, with natural colours. Unfortunately, if you like fluidity in your image, you'll have to make do with choppiness in movies shot in 24/25p, because there's no motion interpolation.
    BTW, много добра цена са му направили 400 лв. надолу, за един ден - вече е 900 лв.(вчера беше 1,299.00 лв) PANASONIC TX-L42E6E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #30

    Отговор: Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E

    За пореден път се убеждавам че от консултанти в голям магазин, файда няма . Специално за това ги питах:
    Аз: Samsung 40F6400 колко херца е, че чета из интернет че е 50?
    Отговор: А, бъркате се нещо, 100HRz е !
    Аз: Сигорен ли сте ?
    Отговор: Е, как, 100HRz си е телевизора.
    Аз:
    На всичкото отгоре отказаха да ми пуснат 3D -то на Samsung-a. Но какво да се прави, те хляб продават хората ... "Колко искате, един или два ?"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PANASONIC TX-L42ET60E vs. LG 42LM669S
    От Blazhev във форум LG телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 01-05-14, 13:09
  2. Skype камера за Panasonic TX-L42ET60E
    От dondale във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-12-13, 22:02
  3. Panasonic CS/CU QE-NKE - Рамо до рамо с Daiseikai?
    От Mega във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 72
    Последно: 16-06-13, 18:45
  4. С.Т.А.Л.К.Е.Р.И, дайте едно рамо!
    От XIIID във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 25-09-07, 09:33
  5. Моля ви за едно "рамо" за Р4 1.6 Willаmate
    От Macharoka във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 10-05-03, 03:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе