Едно рамо - SAMSUNG UE-40F6400 vs.PANASONIC TX-L42ET60E
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #1
    Привет колеги,
    Дойде и моето време за закупуване на ТВ за домашно ползване.
    SAMSUNG UE-40F6400 и PANASONIC TX-L42ET60E.И двата са модели 2013 и са на еднаква цена.Според описанието на конкретните марки в началните теми (за което съм благодарен на хората които са се потрудили да структурират информацията) забелязах,че Samsung e на 100Hz(реални),докато Panasonik - 50Hz(реални).Според вас кое е за предпочитане - 40" на 100Hz или 42" на 50Hz(цената за крайният продукт може да се завиши с около 100-200лв за нещо по-примамливо).Като цяло съм кино-манияк,почти никакъв геймър.Интерестно ще ми е да разбера кой е с по-подробно меню с повечко опций.
    Благодаря предварително.
  2.
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,358
    #2
    Аз бих предпочел Самсунга заради активното 3Д и PVR-а.
  4. Senior Member
    Jan 2007
    2,240
    #3
    Успех!!!
    Dominator одобрява това.
  5. Senior Member
    Feb 2011
    #4
    А и 42" не са предимство пред 40" - поради простата причина , че 40" е с по-голяма рязкост от 42" - по-малка големина на пикселите.
  6. Senior Member
    Aug 2011
    #5
    32" е с още по-голямо "предимство":rolleyes: