Резултати от 1 до 8 от общо 8

Разочарован от Samsung UE32F6470

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    55
    #1

    Разочарован от Samsung UE32F6470

    Здравейте,

    След дълго чудене купих от amazon.de телевизор Samsung UE32F6470 главно защото имаше невероятни ревюта.
    В процеса се колебаех между него, Samsung UE32F6270, LG 32LN5758 и Sony KDL-32W655.

    Телевизора беше чисто нов неотварян всичко точно. Още с пускането забелязах че на светъл фон в четирите ъгъла има леки тъмни петна. Това беше разочароващо защото дори евтиният 19' филипс който имам от 4 години няма подобни проблеми. След това започнах да търся лоши пиксели и намерих един.

    Как може висок модел Samsung да има такава калпава матрица с изгорял пиксел и с тъмни петна по ъглите, това не е нормално нали?

    Та сега покупката ще я връщам на amazon.de и ще трябва да купя друг модел та се чудя дали пак да рискувам с същия или да взема сонито?


    Мнения?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #2

    Отговор: Разочарован от Samsung UE32F6470

    Цитат Първоначално публикувано от jujo_si Виж публикацията


    Как може висок модел Samsung да има такава калпава матрица с изгорял пиксел и с тъмни петна по ъглите, това не е нормално нали?

    Мнения?
    На практика това е нисък клас модел на самсунг , и в най високият клас има дефектни бройки. Хубавото е че няма да има проблем с връщането в амазон.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #3

    Отговор: Разочарован от Samsung UE32F6470

    Модела е нисък среден клас и от въпросните дефекти страдат всички марки за съжаление - тв е най-добре да се тества на място преди да купиш или в случая връщаш докато уцелиш читава бройка .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #4

    Отговор: Разочарован от Samsung UE32F6470

    Имам Сонито но 42 инча и имам идеална подсветка.Така че с две ръце за въпросното СониНикакви петна на бял,черен,лилав и пембян цвят ако щеш.Дали е късмет незнам,но съм приятно изненадан.Желая лека вечер и късмет...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    55
    #5

    Отговор: Разочарован от Samsung UE32F6470

    Цитат Първоначално публикувано от pgv70 Виж публикацията
    Имам Сонито но 42 инча и имам идеална подсветка.Така че с две ръце за въпросното СониНикакви петна на бял,черен,лилав и пембян цвят ако щеш.Дали е късмет незнам,но съм приятно изненадан.Желая лека вечер и късмет...
    Здравей,
    Винаги когато гледам телевизори в голям магазин Сони ме поразяват с картината си, дори моделите им с HD Ready вадят страхотна картина. Взех Самсунг защото имаше много добри ревюта. За Сони казват че смарт функциите са зле, това така ли е. Аз се глася да гледам филми от медиа сървър или от флашка и да гледам youtube нищо повече. Та как са смарт функциите на Сонито?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #6

    Отговор: Разочарован от Samsung UE32F6470

    За това за което ще го ползваш е отличен.Имам и самсунг смарт , правя сравнение и с нищо не виждам превъзходството на втория.Дори напротив,сонито е с по реални цветове и не на последно място е бързия му старт.Другото ,което забелязвам е че сонито панела стои студен дори и след 5 часа работа.С една дума перфектен избор на отлична цена в момента

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #7

    Отговор: Разочарован от Samsung UE32F6470

    Говорите така сякаш Сони и Самсунг произвеждат само по един модел и това е общо правило .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #8

    Отговор: Разочарован от Samsung UE32F6470

    Говорим за два модела от различни марки,както е видно от първия пост в темата.Забележката е неуместна мисля и нищо лично

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PANASONIC TX-L47ET50E vs LG 47LA641S vs SAMSUNG UE-46F6170 vs SAMSUNG UE-46F5000
    От mrowcp във форум LG телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 29-10-13, 22:57
  2. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 23:53
  3. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 23:57
  4. Отговори: 24
    Последно: 31-12-09, 18:10
  5. Отговори: 3
    Последно: 06-02-07, 21:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе